Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana dzierżawcy gruntów z ANR

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 17 listopad 2008 - 19:07

Zmiana dzierżawcy gruntów z ANR Witam, moje pytanie dotyczy procedury oraz aktów prawnych regulujących zamianę dzierżawcy ziemi z zasobów ANR-u. Interesuje mnie czy istnieje możliwość przepisania umowy z osoby której krewnym nie jestem na mnie. Sprawa wygląda następująco: znajomy który z powodu nieszczęśliwego wypadku i choroby dostał prawo do renty likwiduje gospodarstwo, posiada kilka hektarów dzierżawy z ANR i tu nasuwa się moje pytanie:
- Czy istnieje możliwość zmiany dzierżawcy tych gruntów z niego na mnie bez rozpisywania przetargu przez ANR?? Czy regulują takie sprawy jakieś akty prawne? Czy ktoś z Was miał do czynienia z taką sprawą w ostatnim czasie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zmiana dzierżawcy gruntów z ANR Dzisiaj, 10:04
  •  

#2 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9688 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 17 listopad 2008 - 19:52

Zmiana dzierżawcy gruntów z ANR można zrobić cesje na takich samych warunkach jak miała ta osoba

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 11:59

Zmiana dzierżawcy gruntów z ANR Czy któraś ze stron musi spełniać jakieś szczególne wymagania?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2081 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 21:52

Zmiana dzierżawcy gruntów z ANR jak się uda cesja to ty musisz spełnić takie warunki jakie przyjął twój znajomy czyli po prostu przepisać umowę znajomego i sie podpisać