Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rolnicze bajery

126 odpowiedzi na ten temat

#61 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 23:57

Rolnicze bajery ja slyszalem tez o takich wynikach, ale "za komuny" roznie te klasy ziemi wpisywali, teraz z reszta tez
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rolnicze bajery Dzisiaj, 17:07
  •  

#62 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 29 listopad 2008 - 11:38

Rolnicze bajery Jechalismy na wycieczce i orala Proxima 84** i klocil sie ze to byl super Case.....
-U-R-S-U-S- me love<3

#63 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 12:36

Rolnicze bajery brzozak2 bo wtedy nagle przyczepa 3,5 tonowa stawała się 5 tonowa :)
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 29 listopad 2008 - 13:21

Rolnicze bajery Mowil ze ciapek to ciapek a nie ursus ;/
-U-R-S-U-S- me love<3

#65 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 14:07

Rolnicze bajery Jeden kolega mi kiedyś mówił że jego wuj miał taki ciągnik że zamiast tylnej szyby miał tv :)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#66 Share siemianow

siemianow

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 11:10

Rolnicze bajery Dobrze,że wspomnieliście o wydajności bo mi się coś przypomniało.
Jest na wsi koleś, który wszystkie rośliny, jakie uprawia bardziej straszy nawozem niż faktycznie nawozi, ale oczywiście w czasie zbiorów to ma zawsze rekordową wydajność! Pszenica- 8-8,5 t/ha; jęczmień 8 t/ha; rzepak nigdy niżej 6t/ha nie sypie. Oczywiście najwyższe parametry i najmniejsze zanieczyszczenia i wilgotność. Tylko ziarno na przyczepach często poślad przypomina, ale wydajność i parametry ma zawsze lepsze od ciebie.
Cóż. Taka durna mentalność zawiści.

#67 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 11:30

Rolnicze bajery moze troche nie na temat ale kumpel kumplowi po pijaku wkrecal ze ma wode w proszku :)

#68 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 21:45

Rolnicze bajery

Odemnie do poznania jest 68 km , więc co za problem , cztery godziny i w domu , nie spiesząc się wcale .:)

No tak, ale ode mnie do poznania jedzie się jakieś 8 godzin w jedną stronę i to osobowym samochodem :)
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#69 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 22:27

Rolnicze bajery

Dobrze,że wspomnieliście o wydajności bo mi się coś przypomniało.
Jest na wsi koleś, który wszystkie rośliny, jakie uprawia bardziej straszy nawozem niż faktycznie nawozi, ale oczywiście w czasie zbiorów to ma zawsze rekordową wydajność! Pszenica- 8-8,5 t/ha; jęczmień 8 t/ha; rzepak nigdy niżej 6t/ha nie sypie. Oczywiście najwyższe parametry i najmniejsze zanieczyszczenia i wilgotność. Tylko ziarno na przyczepach często poślad przypomina, ale wydajność i parametry ma zawsze lepsze od ciebie.

tato w tym roku w skupie spotkal jakiegos rolnika, ktory sie go pyta jak zbiory itp. ojciec odpowiedzial, ze zebral duzo, ale nie najlepszej jakosci, niestety - non stop lalo, ale z grzecznosci sie zapytal jak u niego. ten zaczal nawijke, ze generalnie wszystko fantastycznie, tato troche zdziwiony, ale co sie bedzie zastanawial, wjechal na wage wysypal, zapina burty i patrzy ze przyszla kolej tego goscia jednak tak samo szybko zjechal z wagi jak na nia wjechal - w laboratorium powiedzieli, ze dawno takiego swinstwa nie widzieli :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#70 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 04 grudzień 2008 - 08:04

Rolnicze bajery u nas koles we wsi miał psznicy która my mu młocilismy i plon mial bardzo rowny po 7 ton gdzie nie gdzie słabsza ale do gazety podał ze u niego sredni plon wyiniósł 10.5 tony XD
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 04 grudzień 2008 - 10:24

Rolnicze bajery Polacy mają niestety taką manię przechwalania się.

#72 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 17:49

Rolnicze bajery kolega powiedział że kupił śrutownik bąk za 100zł z silnikiem

#73 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2008 - 18:03

Rolnicze bajery kiedyś jeden facet w moich stronach siał gorczycea zysk mu dochodził nawet do 20 tysi z hektara ;)

#74 Share kamyk86

kamyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 18:48

Rolnicze bajery Ciągnięcie C-330 25 ton cegieł w zimę po lodzie ;)

#75 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 08 grudzień 2008 - 14:01

Rolnicze bajery znam takiego jednego co jak coś sprzedaje to zawsze najdrożej we wsi np cena za worek pyrek na giełdzie jest 6zł ale jego jak zapytasz po ile sprzedał to zawsze ze 2zł na worku musi dołożyć a znowu jak kupi jakąś maszyne używaną to zawsze prawie darmo i w idealnym stanie.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#76 Share lukaszewiczm

lukaszewiczm

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 20:15

Rolnicze bajery Moim zdaniem wystarczy przeczytać niektóre posty w temacie "wasze osiągnięcia ursusami ;)"

#77 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 11 grudzień 2008 - 01:01

Rolnicze bajery Moze niektore wyczyny sa zmyslone ale widzialek kilka wyczynow o ktorych nie napisze bo powiecie ze zmyslone. W ekstremalnych warunkach i przy kierowcy ktory potrafi gaz naciskac ursusy potrafia naprawde duzo,czasami az sie w glowie nie miesci ale to prawda.

#78 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 11 grudzień 2008 - 07:46

Rolnicze bajery Na wsi sąsiad ma syna Krzysia który ma taką bajere jak nie jeden. W żniwa powiedział mi i wujowi że kupują Fendt-a 14 konnego a miał na myśli 140 konnego. Oczywiście nie kupił. Kupili pług 5 skibowy zagonowy do Pronara 82A nie wiem dokładnie jaki to jest ale chyba TUR i mówił że na glinie idzie jak burza. To z ciekawości pojechałem za nimi na pole tak żeby mnie nie widzieli i zobaczyłem nawet dobrze nie ruszyli i już stał. Odczepiali potem korpus na polu.

#79 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 12 grudzień 2008 - 16:58

Rolnicze bajery U mnie z klasy kolega już od dłuszego czasu mówi mi że kupuje ciągnik na poczatku maiła być to jakiś Renault 200 km a teraz mówi że kupili sobie JD nowego wersja 7030 okazało się że to nieprawda bo drugi mój kolega z kalsy mieszka w tej samej wsi co on i mi wszystko powiedział.Chłopak chyba zazdrościł takiemu gościowi odemnie ze wsi co kupił sobie Nowego JD 7730. :rolleyes:
D-358 DT-239 DT-436 IH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share bazyli

bazyli

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 15:43

Rolnicze bajery mi kolega powiedział że znajomy kupuje jd 700 konnego owszem kupił jelonka tylko że miał 120km