Skocz do zawartości

Zdjęcie

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnik123456

rolnik123456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 listopad 2008 - 15:03

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Ten temat dotyczy dyskusji odnośnie artykułu: Kategorie:Technika rolnicza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Dzisiaj, 23:04
  •  

#2 Share koeckerling86

koeckerling86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 15:36

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Też mi pomysł, skoro stworzyliście taki odnosnik jak encyklopedia "AFP" to powinny sie w niej znajdowac jakies hasla, a skoro ich nie ma to dajcie wszystkim mozliwosc ich dodawania, ja np. nie mam czasu siedziec caly czas przed komputerem i pisac postow, nie mam tez statusu zadnego Admina, ale bardzo chetnie podzielil bym sie wiedzą na tematy dotyczace uprawy itd, dlatego moim zdaniem kazdy powinien miec mozliwosc dodania hasla!!! pozdrawiam
Firma INKO, co zarobi to na winko...

#3 Share adam1989h

adam1989h

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 23:21

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza czy ktoś wie może gdzie znajdę cennik na agregaty uprawowo- siewne do siewnika "POZNANIAK"???

#4 Share marcin2584

marcin2584

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 12:51

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza wita ma małe pytanie na temat pługów Lemken EuroOpal x7 czy warto kupić taki sprzęt czekam na opinie związane z tym tematem. :)

#5 Share WiesTv

WiesTv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 13:38

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Witam mam pytanie czy orjentuje sie ktoś moze ile kosztuje nawigascja gps john deere??

#6 Share dalugi

dalugi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 19:42

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza witam mam problem jd6530 nie może podnieś biernego agregatu z rozłożonym siewnikiem. Może ma ktos taki ciągnik napiszcie jak u was się sprawuje.

#7 Share bobo84

bobo84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 21:46

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza witam zamierzam kupic ciagnik case 170 km i talerzowke 5-6 m da sobie rade klasa ziemi to 4-5 prosze o dobra rade :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share tiriri

tiriri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, modelarstwo rolnicze

Napisany 22 październik 2010 - 19:27

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza powinien dać rady ;)

#9 Share pio3trek

pio3trek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Lokalizacja:niby podlaskie ale mazowieckie nie daleko od Siedlec

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:16

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza witam mam małe pytanie czy zetor 5340 da rade z siewnikiem pneumatycznym ciąganym 6m pojemność skrzyni ładunkowej 2t

#10 Share felek81

felek81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 11:11

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza tabele do rozsiewacza w kg/min zapraszam

Edytowany przez felek81, 26 luty 2011 - 16:16.

#11 Share Adam1995

Adam1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 14:25

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Witam wszystkich użytkownikow. Mam 16 lat, prawdopodobnie przejme gospodarswo po ojcu. Mamy 25 ha ziemi. Prawie wszystkie maszyny nowe poniewaz tata korzysta caly czas z dofinansowania z UE. Trzymamy 500 tucznikow. Mam zamiar skonczyc studia i wrocic tutaj. Chcialbym sie was zapytac w co warto inwestowac. Myslalem o duzym kredycie na chlewnie. Co wy o tym sadzicie. Czekam na odpowiedz, pozdrawiam.;]

#12 Share Guzek82

Guzek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 23:15

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Witam mam pytanie mam zamiar kupić ursus-a 2812 i założyć do niego opryskiwacz zawieszany 600l lecz obawiam się o tylny most gdyż on jest delikatniejszy niż w ursusie 3512 lecz jestem bardziej nastawiony na 2812.Jak myślicie z tą osią ? Proszę o pomoc i podpowiedzi :]

#13 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 21:11

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza do 2812 trochę za duży będzie ten opryskiwacz moim zdaniem, poza tym nie wiem jak z dociążeniem przedniej osi będzie wyglądać sprawa. U mnie chodzi MF 255 z 400 litrowym opryskiwaczem i na standardowym obciążeniu czasem potrafi podrywać przód do góry.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 08:50

AgroFotoPedia: Kategorie:Technika rolnicza Jak podczepisz 600l opryskiwacz do tego ursuska, to zrobisz z niego samolot pionowego startu :P .

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"