bartekjd1

Jaki używany rozrzutnik za 20-25 tys??

Polecane posty

bartekjd1    1

witam...mam tyle kasy i myle nad kupnem rozrzutnika...myslalem o fortshritt po gruntownym remoncie??oplaca sie taki rozrzutnik kupowac??ciagnal bym go 90 konnym JD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMON178    0

Niedaleko mnie koleś kupuje stare forsznity i robi je od podstaw i szykuje je albo do kiszonki albo do gnoju albo uniwersalny ale z talerzami do wapna to kosztuje 35tys ale też sprowadza takie za 20 tys w bardzo dobrym stanie od 8 do 12 ton


Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Jeśli chodzi rozrzutniki Fortschritt-a to są stare sprawdzone maszyny, poza tym bez problemu dostaniesz części do nich (przynajmniej w mojej okolicy). To również zależy od kierunku Twojego gospodarstwa, jeśli masz hodowlę bydła to Fortschritt mógłby posłużyć do zwożenia kukurydzy od sieczkarni. Natomiast jeśli masz świnie to lepiej kup nowy rozrzutnik, przynajmniej masz gwarancje że powinien chodzić


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj