Polecane posty

jazda    14

witam polecam ciągniki same jest u mnie w galerii jak byś chciał mogę ci go sprzedać ponieważ potrzebuje większego ma 70 km i pali mniej niż c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio445    0

Renault 85.14 lub coś z polskich np: zetor 5211, 7211

Post bez argumentacji. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

zetor 5211 albo 7211

Post bez argumentacji. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker
Post bez argumentacji. +1 punkt ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubaczek    31

na 3 ha to pokojnie starczy ursus c360, c360 3p, c4011, 3512, mf255 do wyboru do koloru, ja jednak polecal bym c360 lub c3603p , czesci tanie, latwy w obsludze i spokojnie na te 3ha starczy


Rolnictwo z pasji, nie dla hajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

Bzdury wypisujecie ,na 5ha ciągnik 80km przedni napęd itd.9 a to chyba z braku wiedzy, bujnej wyobrażni lub bo tata powiedział) wszystko zależy od profilu gospodarstwa i nastawienia na produkcję, czego? tu trzeba sobie odpowiedzieć i dobrać właściwy sprzęt a nie kupować10 koni mocniejszego od sąsiadowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Szukam ciągnika do kwoty ok 30 tyś . Chodzi o to że jestem początkujący i mało się znam ... Ciągnik nie miał by wiele roboty, skosił i przewrócił jakieś 3 hektary zielonego w roku może ewentualnie hektar zaorał . Chodzi o coś mało awaryjnego ewentualnie łatwego w naprawie bo mechanik ze mnie kiepski przynajmniej narazie . Mocy abym mugł 3 skiby w pole puścić i starczy no i zeby kosiarke pociągnoł... Pomożecie ??? Może ewentualnie ktoś chce coś takiego sprzedać ???

Co powiesz na LTZa? Na te kilka ha powinien spokojnie wystarczyć a za te pieniądze(nawet trochę mniejsze) kupisz młody rocznik i zazwyczaj od pierwszego właściciela.

 

http://moto.allegro.pl/ltz-60a-2005r-i3106376902.html

http://tablica.pl/oferta/ltz-55a-ID2ppr5.html#e0dd6f7039;r:;s:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trawa na siano lub kiszonka dla bydła - przy tym by robił . Mam kilka sztuk bydła i mam dosyć jazdy taczką a najmowanie ludzi do skoszenia trawy też bez sensu ... kombinuje zeby najpierw ten traktor no i pomału reszte do niego to znaczy jakaś kosiarka itd ... Trzeba się rozwijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie bez przesady z tymi ciagnikami. na taki areal 3ha i za 30tys to mozna wyrwac zarabista 360-3P.

 

Na tylu ha to ciagnik stoi w garazu chyba ze jeszcze w lesie pracuje albo w jakims transporcie.

 

Mamy 3P to w zniwa raptem tydzien robi w polu, podczas zniw transport zboza a potem orka, jesienia siewy i wykopki, na wiosne sadzenie ziemniakow. Czyli w polu przy 5ha to ciagnik przez rok w samym polu to sie nie narobi.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

trawa na siano lub kiszonka dla bydła - przy tym by robił . Mam kilka sztuk bydła i mam dosyć jazdy taczką a najmowanie ludzi do skoszenia trawy też bez sensu ... kombinuje zeby najpierw ten traktor no i pomału reszte do niego to znaczy jakaś kosiarka itd ... Trzeba się rozwijać :D

za tą kwotę to kup sobie 360 lub360-3p ew 330 (da radę ja swolą obrabiałem 3h łąki i 8h ornego) a za resztę potrzebny sprzęt bo ciągnik i taczki nie idą w w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin789    0

Na taki areał to spokojnie wystarczy ci zetor 6211 sam miałem takiego i nie pali tak dużo jak wszyscy mówią mieści się w dawce paliwa ursusa c 360 a komfort lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Panowie bez przesady z tymi ciagnikami. na taki areal 3ha i za 30tys to mozna wyrwac zarabista 360-3P.

A kto mądry daje za c360 3p albo zwykłą więcej niż 20k? W sumie to nawet 15tyś było by mi szkoda dać za ten ciągnik :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ciągnik za 30tys na 3ha? Chyba ze 30 lat by się zwracała ta inwestycja :blink: kup władimirca bez papierów za 4tys i to max a za resztę kup sobie hektar ziemi i lepiej na tym wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal9393    2

Witam , chciałbym spytać jaki ciągnik nada się najlepiej na taki areał w gospodarstwie są już c-330 i c-360, ale nie ma komfortu i mocy brakuje bo pola są ciężkie, tak więc prosił bym o pomoc dobrania ciągnika dla kolegi

 

Połączone

Edytowano przez razor275
Dublowanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

MTZ tani i dobry z 4x4 starczy taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Na tyle ha to nie potrzeba komfortu, a jak są bez kabin to dokupić kabinę. Jak nie daje 60 rady z 3ką pługiem to 2kę wczepić. Komfort i wygoda w zagranicznych kosztuje i może się okazać że te 6ha może być mało na jego utrzymanie. Chyba że te 6ha to jakieś specjalne działy że dają tyle co z 30ha to wtedy jakiś nowy choć to nie ekonomiczne w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

w gospodarstwie są już c-330 i c-360, ale nie ma komfortu i mocy brakuje bo pola są ciężkie,

Połączone

 

Proszę czytać ze zrozumieniem co Kolega pisze i nie pisać głupich postów.

Moim zdaniem cięgników spełniających Twoje kryteria jest sporo - mniejsze MTZ jak i większe, Zetory, starsze MF, ursusy na licencji MF, podaj cenę jaka Cię ogranicza bo bez tego można sobie tak pisać bez końca.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po co pchać tysiące w 60-tkę jak na ciężkiej ziemi mocy jej brak, zresztą te bajeranckie kabiny za kilka lat rdza pożre, niech sprzeda 60-tkę i kupi jumza w kwadratowej,nowszej kabinie. Komfort znośny a w maszynach od 60-tki będzie pracował nie wysilony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

ja tam na swoje 5ha zamierzam kupic c385 i robic maszynami od c360 bo c360 przy mojej orce w pługu 3 skibowym nie daje rady i ciagle trzeba łape na podnosniku trzymac i jej popuszczac bo sie zakopie albo udusi, poza tym c360 to jest szrot a nie ciagnik i pali tyle co 100 konny john deere :)

Edytowano przez koma666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj