Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chop0    0

Ursus C-330 bydzie optymalny. Mało poli, a swoje pociągnie. Mój np: targo Ibisa 2 skibowego w obrocie. Fakt na lekki ziymi, ale idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Wszystko już widziałem ale 30 z ibisem nigdy jeszcze na pewno rozstawionego na 55cm :D ,kto cię tak nauczył bajki pisać?

 

A co do tematu ja mam 6 ha i T25 daje radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Ja polecam mf 255, ponieważ według mnie jest to bardzo dobry ciągnik jak na swoją cenę i mało pali,sam miałem przyjemność pracować takim i jestem zadowolony, a jeżeli byś chciał w przyszłości powiększyć gospodarstwo to myślę,że spokojnie możesz nim obrabiać i 15 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ursus C-330 bydzie optymalny. Mało poli, a swoje pociągnie. Mój np: targo Ibisa 2 skibowego w obrocie. Fakt na lekki ziymi, ale idzie

 

Ta a murzyn je papieżym

Jak ja czasem z rumstadem 2x40 w C-360 musiałem redukować z 3 na 2 a i tak lekko idzie a gdzie dopiero z unią i ciapkiem na dodatek :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

po mojemu to większego niż 30-stki to nie musisz kupować ale jak chcesz


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

mój kumpel 9ha obrabia C330 i C385. Jak jedzie na pole któro ma 8km od domu a jest tam ponad 4ha borowiny potrafi jeszcze kogoś wziąć do pomocy 3 ciągnikiem, więc zależy od lubości wygody.

Ja myślę że jeśli chcieć tanio ciągnik na mały areał to C360 za jakieś 8 tyś można kupić. Jak chcieć wygody to MF o podobnej mocy za koło 25tyś. Pośrednio znajduje się C330 który chyba ja bym w takiej sytuacji kupił sobie za jakieś 15 tyś z lepszą kabiną lub starszego MF za podobne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
255    95

Ja bym radził 2812 jest troszkę silniejszy niż 330 ma większy uciąg więc bez problemu pociągnie pług 2x35 czy agregat 1,8-2,1m i hydraulika jest wydajniejsza ma bardziej komfortowa kabinę jest stabilniejszy a spalanie w obu podobne z tym że na dobrego ursusa 2812 trzeba wydać te 30tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Ja bym ci polecał Jakąś c328 c330 M jak chcesz albo t25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

A ja bym powiedział że już lepiej kupić c-360 pieniądze te same a zawsze będzie mocniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polecam Ci Ursus 3512 Bardzo dobra maszyna zwrotna i mało pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanJD    0

ciągnik mf 255 lub ursus c-330 w zupełności wystarczy

 

zetora nie kupuj bo będzie za dużo palił i ci się nie opłoaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejv20    0

Ja mam 7 ha i wystarcza c-360

Wystarczać wystarcza, tylko sadze tytoń..

i jak trzeba jechać w kolejkę to wtedy nie ma pojazdu żeby zwieść tabakę.

a jezeli nic nie uprawiasz oprócz zbóż to c-360 by wystarczyło w zupełności.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adatan    97

spokojnie ci wystarczy c-330 albo c-360(3p)

Edytowano przez milanreal1
brak uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę zakładać podobnego tematu o takiej samej tematyce a więc napiszę tutaj. :)

Mam do obrabiania około 6 ha na lekkich ziemiach (V-VI kl.) i potrzebuję jakiegoś małego traktora, aby mi mało spalił.

Maszyny z jakimi będzie musiał się uporać to pług dwuskibowy, brony "trójki", kultywator 12 łapek, jakiś mały opryskiwacz który zamierzam kupić (300-400l), przyczepa 3T i rozrzutnik obornika chyba 5T. W zasadzie to mało który ciągnik tego nie uciągnie ale wolałem napisać :D

Interesuję mnie T-25,C-330 bądź jakiś zetor 3 cylindrowy.Inne marki też mile widziane ale te mnie najbardziej interesują.

Cena - około 15 tysięcy.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

ludzie po co wam ciągniki +50KM do 5 hektarów... Tu nawet T25 nie będzie miał co robić. Za 2 dni spokojnie zaorzesz z pługiem 2 lub 3 skibowym ( w zależności od odkładnic) Siewnik 2,5m uciągnie spokojnie, z podniesieniem też nie powinien mieć problemu, i jakiś agregat 2,2m albo 2 m. Osobiście zanim kupiliśmy belarusa 1025 nowego to 30 ha obrabialiśmy T25 i c360 3p i zawsze wszystko było zrobione... Co do przyczep to jak jest sucho to i tzw: ruską przyczepe pociągnie pod każdą górę. A co do spalania to spali bardzo mało jak na siebie a wykona dużą pracę... Wracając do osprzętu do dnia dzisiejszego bronuję T25 bronami 5 ponieważ traktor jest lekki i "pływa po skibach " nie zostawiając kolein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Do 15 000zł można znaleźc całkiem młodego Vladimirca T25A lub T30A-80

C-330 będzie sporo starszy, z 2cylindrowych ciągników są jeszcze Zetor 2511, Deutz 2506, 3006 tylko wątpie aby który kolwiek z nich dał by radę z rozrzutnikiem 5T :blink:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to najodpowiedniejszy będzie T25....A jakieś zetory 3 cylindrowe ? Jednakże , z tego co wiem to one są już droższe.

Edytowano przez ElWymiataczos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

tylko te starsze T25 były dużo dużo lepsze od tych wypuszczonych później " młodszych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz13    0

C-330 da sobie świetnie radę :)

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1218    1
Napisano (edytowany)

zetora 5011

 

 

Brak argumentacji + 10%

Edytowano przez razor275

ursus jest bogiem orka nałogiem sianie zabawą a ropa podstawom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj