Polecane posty

Zamiast 360-3P pewnie byś chciała zamienić. Powiedz jaka moc cie interesuje, ile masz kasy na wydania, krajowy czy sprowadzany, no i jakie marki byś preferowała.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ja mam 4ha a 8ha to jest 2x wiecej.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale mogłas tam zapytac nie ?????????????????????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

niezauwazylam takiego tematu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

tez mi sie tak zdaje ale dostalam namiary na 8ha to tam proponuja juz zetora 7211


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Jak chcesz szybko uprawić ziemie to kup sobie nawet 100 konnego ale po co to nie opłacalne. Zetory dużo palą to jak na taki mały areał to nie dobry pomysł. Jak chcesz sobie coś kupi to kup Ursusa 3512 i to w zupełności wystarcz a jak chcesz coś większego to 4512 lub 4514 jak z napędem ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wy ludzie chyba jesteście nie poważni 4514 na 5 ha !!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

  • Haha 1

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra można sobie dumać, ale banan napisz ile kasy masz na wydanie bo jest rozbieżność w cenie T-25 a Zetorem 5211.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561
wy ludzie chyba jesteście nie poważni 4514 na 5 ha !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

 

A jak czytałem temat ze na ok 10 ha. proponowali miniumum 100 km. ciagnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

he pytanie jaki ciagnik na 5 ha to tak jakby pytać jaki samochód kupić żeby co niedzielę przejechać się do kościoła oddalonego o 1km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

he nie wiem jak u was i oczywiście nei mam na myśli @banan575, ale zapewne i w waszych regionach napłyneła nowa fala nowobogackich chłopów na wieś, królowie wsi na swoich 3-5 ha ojcowizny, ogrodzeni dechami na 2 m w górę najczęściej dobrze zarabiającyw mieście chcą się bawić w rolnictwo, niektórzy tak tylko delikatnie ale i są tacy co na 4ha pokupili stare zachodnie mf-y po ponad 100km troche na usługi troche na handelek, ale nic nei przebije znajomego który "zachorował" na nowy ciągnik na 5ha chce kupić jd 5720 z turem i z całym sprzętem no tylko że niestety żaden bank nie dał mu preferencyjnego kredytu ani nigdzie nie znalazł dzierżawy do średniej krajowej, także ludzie mają fantazję i nie każdemu wystarczy ten skromny c 330 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
A jak czytałem temat ze na ok 10 ha. proponowali miniumum 100 km. ciagnik :D

to ci ludzie co tam sie wypowiadali albo byli zjarani fest albo cos nie tak maja z głowa ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na 5 ha jak mówicie T25, ciaper czy coś, toż to nawet dziadek t25 obrabiał 20 z usługami i szło ;)

Lecz jak do lasu napęd się przyda... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

na taki areał to taki T25 ciapek lub 60.większego nie warto.5 ha to w momencie obrobi nawet w 2 skibach.większy to za duży koszt no i spory koszt na paliwo.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli masz C_360 3P to po co chcesz zmieniać? Ten ciągnik mało pali, części są tanie i samemu można naprawić. Chyba że chcesz coś z przednim napędem, ale naprawdę nie widzę sensu na takie gospodrstwo. Ja mam 11 ha i dwa ciągniki (C-330 i C360 3P), które przez większość czasu stoją w garażu bo nie mają co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
he pytanie jaki ciagnik na 5 ha to tak jakby pytać jaki samochód kupić żeby co niedzielę przejechać się do kościoła oddalonego o 1km ;)

na tyle arealu to sie kupuje 360, albo 330, t25, 2812 a ja sie tylko zapytalam o wasze opinie. I niepisz ze jestem nowobogacka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj