Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa rolująca do 40000zł

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 15:45

Prasa rolująca do 40000zł Prasa może mieć wogóle jakieś wady ukryte? Ja jak brałem używke to nie kupowałem niewiadomo czego, byłem świadomy w jakim stanie nabywam maszyne ;) Jak sie ma oczy, dwie ręce i jeszcze ciągnik do dyspozycji to chyba nie jest dużym problemem określić co warty jest dany egzemplarz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa rolująca do 40000zł Dzisiaj, 12:01
  •  

#22 Share krzysztofek501

krzysztofek501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 14:42

Prasa rolująca do 40000zł Ja kupiłem nową. Miała gwaranie. A w moiej okolicy metalfachy nie cieszą się dobrą opinią, a pozatym to jakość wykonania iest całkiem inna ;)

#23 Share Sperling3350

Sperling3350

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Maszyny, j.Niemiecki

Napisany 25 grudzień 2008 - 14:44

Prasa rolująca do 40000zł

Znajomy chce kupić prasę do 40000zł. Miałaby służyć do sianokiszonek, siana i słomy. Przydałby się rotor i szeroki podbieracz. Ma dwa ciągniki o mocy 85 KM. Doradźcie jaki najlepiej rodzaj konstrukcji, maka, a najlepiej konkretny model.
Ps. Jak na razie to Claasy mu się podobały... I jakby ktoś się chciał pomieniać, to może w rozliczeniu dać prawie nową kostkującą z Famarolu.

Boniek...a na jaki obszar ma być ta prasa i ile przewidujecie zrobić bel za rok??

#24 Share Boniek

Boniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 18:25

Prasa rolująca do 40000zł Witam ponownie. Zapomniałem napisać, że koleś zdecydował się jednak na nową. Nie wiem dokładnie jaki model... Z daleka widziałem, że czerwona ;) Teraz nie było kiedy obejrzeć, ale jak będzie czas to może trzeba by opić. Żeby się nie psuła ^_^
Forza JUVE!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 11:16

Prasa rolująca do 40000zł mirasek pewnie , że prasa może mieć ukryte wady:) moja miała, kupiłem roczną prase mascara2120 firma zapewniała , że dobra bo tylko na 2 pokazach była i miała zapieczone tłoki na sworzniach, a na pusto była sprawdzana i wszystko chodziło jak trzeba , a na polu wszystko wyszło haki puszczały, okazało sie że to niesmarowny punkt tej prasy i trzeba było rozebrać i wtedy smarować:)he KOLEDZY MOŻE KTOŚ WIE , GDZIE KUPIĆ CZXĘŚCI DO MASCARA:)? ALBO ADAPTER NA SIATKĘ;)?

#26 Share mati5457

mati5457

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane.

Napisany 17 styczeń 2010 - 10:56

Prasa rolująca do 40000zł ja bym wzioł krone 10-16 S bardzo dobre prasy male zapotrzebowanie mocy:) ja bende kupował taka prase i bendzie pracowała z mtz 82 :)

#27 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 06 maj 2010 - 06:23

Prasa rolująca do 40000zł Co do jakości Polskich pras to mam duzo wątpliwości. Ja bym brał coś zachodniego 3-4 letniego. Może john deere 592?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share farmer25

farmer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 maj 2010 - 06:47

Prasa rolująca do 40000zł Ja tam nie narzekam na Polskie prasy bynajmniej na Metal-Fach.Sam posiadam taką 4 sezony i wszystko jest ok tylko parę drobnych usterek typu zużyte łożysko (to chyba słaby punkt tej prasy).A prasa robi ponad 1,5tys bel rocznie więc to chyba nie mało.Tylko że ja swoja kupowałem nową to wiedziałem że wszystko jest OK.