Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyciek oleju ze sprężarki 72.11

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1329 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:26

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 Czy komuś leci olej ze sprężarki wodzikiem i bezpiecznikiem (włączanie sprężarki)? Leci przede wszystkim i tylko podczas transportu kiedy jest włączona sprężarka. czy jest na to sposób bo tam chyba nie ma żadnych oringów czy uszczelek?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wyciek oleju ze sprężarki 72.11 Dzisiaj, 18:44
  •  

#2 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 16:02

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 u mnie też cieknie, ale nie wiem jak to naprawić

#3 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 20:45

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 a silnik suchy ? Bo jeśli silnik zużyty to ma przedmuchy i tymi dźwigniami też wali

#4 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 15 listopad 2008 - 21:30

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 To się zdarza w tej serii 7211 nawet nowiutkim nam też tak się działo, ale wujek to naprawił i przez 10 lat żadnego wycieku. No, ale nie chce mi powiedzieć co zrobił, może jutro.
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#5 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1329 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 22:49

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 ok, poczekajmy do jutra ;) tzn tak z tymi przedmuchami- stwierdziłem, że na wysokich obrotach podczas transportu wali olej odmą i pewnie wtedy też leci ze sprężarki. A tak kiedy się nie używa zbytnich obrotów nie "bierze" oleju nic.

#6 Share peres

peres

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 23:01

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 ja miałem ten sam problem w 5211 a to raczej podobne silniki, wyrzucał odmą przy większych obrotach i przez sprężarek w tedy też dawał olej, a co było winne? pierścienie które żeby było śmiesznie pochodziły tylko ze 100mth także myśle że u ciebie już się mogły wytrzeć i są przedmuchy(bo z tymi moimi to całkiem inna żałosna historia:()

#7 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1329 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 23:31

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 Hmm! Ale same pierścienie czy zestaw naprawczy? Bo ciągnik sprawuje się bardzo dobrze-nie dymi, ma moc, dobrze zapala itd. Tylko ten olej na wysokich obrotach

#8 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 09:48

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 na wlaczniku sprezarki jest oring,wymien go. jak nie pomoze to wymien na poczatek pierscienie sprezarki a potem to tlok i glowice

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 09:52

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 ja pierścienie wymieniłem i przestał brać olej i nawet był suchy silnik ale przez 2 tygodnie ,może za szybko dostał po d*pie .Ale oleju nie bierze ,z litr na tydzień jak ciężko robi ,a przed wymiana 1 litr na dzień .

#10 Share peres

peres

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 10:16

Hmm! Ale same pierścienie czy zestaw naprawczy? Bo ciągnik sprawuje się bardzo dobrze-nie dymi, ma moc, dobrze zapala itd. Tylko ten olej na wysokich obrotach

początku też tak było silny, dobrze palił..... tylko tym olej walił a później to masakra słabszy był od ciapka a na dodatek to nie dość że wyrzucał to jeszcze brał olej jakieś 3 setki na 1mth, także poczekaj jak to wszystko się dalej potoczy i wtedy będziesz miał rozeznanie co i jak.

#11 Share peres

peres

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 13:26

ja pierścienie wymieniłem i przestał brać olej i nawet był suchy silnik ale przez 2 tygodnie ,może za szybko dostał po d*pie .Ale oleju nie bierze ,z litr na tydzień jak ciężko robi ,a przed wymiana 1 litr na dzień .

mam pytanie co do zacytowanej wypowiedzi kolegi, jakie seba1033 założył pierścienie, chodzi mi o producenta tych pierścionków?

#12 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 21:18

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 a wiesz że nie zwracałem uwagi ,zaufałem sprzedawcom/sklepowi ,ale oni mają dobre części zresztą do zetora nie powinno być takiego dużego wyboru jak do 330 czy 360

#13 Share peres

peres

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 17 listopad 2008 - 16:37

wyciek oleju ze sprężarki 72.11 no ja też zawierzyłem sklepowi i sprzedawcy który zapewniał że jest to oryginał i co?? teraz mam 1000zł plecaka, bo to było tak oryginalne że szok teraz jak coś to Krotoszyn albo sprowadzane z Czech z zetora(znalazłem tak sklep który daje dowód iż pobrał to z fabryki w Czechach), a jeżeli tylko pierścienie to Prima z Lodzi. Wtedy można być spokojnym.

#14 Share GrzegorzKouchowski

GrzegorzKouchowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 maj 2016 - 09:45

u mnie c360 tak było to motor sie juz kończy 

#15 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 08 maj 2016 - 09:56

Noo , tooo żeś odpowiedział :rolleyes: . Gość na pewno prawie 8 lat czekał na taką odpowiedź  :P .

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share jarecki7745

jarecki7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów