no1NEWHOLLANDno1

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
macin87    71

Ta tylko że gwarancji jest rok a on ledwo z pod igły wyszedł co będzie po roku, a gwarancja do niektórych elementów nic nie gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    945

Nie ma co martwić się na zapas, zawsze mogłeś kupić JD czy fendta, który też nie gwarantuje bezawaryjności a jak w nich coś rypnie to ciemno to widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

W moim ciągniku na pulpicie pali się cały czas pomarańczowy wykrzyknik .A jak już ciągnik dostanie po garnkach ,to znika ta kontrolka .

Czy wiecie może ,jak załączyć rozruch ''miękki wałek jakim przyciskiem ''?

Mam T5-120 nowy model.

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

W mojej t6 jest to niezależne od operatora miękki start jest zawsze gdy włączam WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    945

W t5 nie wiem ale w t5060 na panelu bocznym jest przycisk z taką pofalowaną linią, on jest od tego miękkiego startu wałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
Dnia 21.02.2018 o 23:19, RafaKdziela napisał:

W moim ciągniku na pulpicie pali się cały czas pomarańczowy wykrzyknik .A jak już ciągnik dostanie po garnkach ,to znika ta kontrolka .

Czy wiecie może ,jak załączyć rozruch ''miękki wałek jakim przyciskiem ''?

Mam T5-120 nowy model.

 

Rafał mógłbyś opróżnić skrzynkę mam pytanko?

 

Problem rozwiązany. Wymienione dwa czujniki choć w jednym była tylko wtyczka uszkodzona. Prz okazji zrobiona kalibracja EHR, podnośnika, wgrane najnowsze sterowniki skrzyni itd.

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz320    5

Pacjent T5 utility coś rzęzi w wałku wom ,nie ma luzów , ciągnie przy prasie ale niepokojące objawy ktoś miał taki przypadek 

Edytowano przez Mateusz320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz320    5

Sprawa wyjaśniona wom bez obciążenia słychać bo tryby chodzą bez obciążenia i ich słychać przy obciążeniu jest okey cicho 

Edytowano przez Mateusz320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiorek    0

Witam mam Tl 100a awarii grubszych nie było, ale te błędy, co chwila jakiś wyskakuje teraz mam błąd 2061 i rysunek słoneczko może ktoś wie od czego to i jak to ogarnąć?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj