Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami?

90 odpowiedzi na ten temat

#61 Share pamo84

pamo84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i co z nim związane . Maszyny rolnicze i budowlane.Stolarstwo. Militaria

Napisany 05 luty 2012 - 12:35

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Tylko czemu to się dzieje w nowym ciągniku oczywiście może się coś zdarzyć w nowym ale to źle świadczy o firmie że nie poprawia w kolejnych modelach tej usterki tylko klepie to samo choć wiadomo że to szajs

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Dzisiaj, 21:15
  •  

#62 Share Bodylski91

Bodylski91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 luty 2012 - 13:56

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? 'Jarecki21' powiedział:
Na czujnik/usterkę była nowa gwarancja.
Poczytaj:
http://www.kodeks-cywilny.pl/581.html
No to będe musiał zgłosić to jeszcze raz.
znajomemu serwis też wymienił czujnik od paliwa i nie było zmian, ale później serwis przyjechał do niego z kompem no i wgrał mu nowe oprogramowanie czy coś no i niby lepiej pokazuje no ale nie jest w 100% dobrze.Ale dobrze że chociaż rezerwe dobrze pokazuje:Pheh

#63 Share newhollandtd80

newhollandtd80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:42

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? ja mam problem z hamulcami w tdd 80 za pierwszym wciśnięciem pedała nie działają dopiero trzeba na trzy razy nacisnąć i dopiero hamuje , układ nie jest zapowietrzony bo płyn jest w zbiorniczku , może wie ktoś co to może być ,serwis jak wezwę to ze 2tyś zł wezmą to może znajdą usterkę

#64 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 08:52

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? że płyn jest nie znaczy że nie mógł się zapowietrzyć jak długo stał albo plynu nie było to się zapowietrzy i właśnie dlatego jak 3 razy pociskasz to się nabije spróbój odpowietrzyć ;)

#65 Share aRTUraRTUr

aRTUraRTUr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 09:03

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami?

ja mam problem z hamulcami w tdd 80 za pierwszym wciśnięciem pedała nie działają dopiero trzeba na trzy razy nacisnąć i dopiero hamuje , układ nie jest zapowietrzony bo płyn jest w zbiorniczku , może wie ktoś co to może być ,serwis jak wezwę to ze 2tyś zł wezmą to może znajdą usterkę

miałem to samo w td 5050. przyczyna byla taka ze w osi przedniej gdzie znajduje sie hamulec przyszczypany byl oring i plyn dostawal sie do przedniego mostu i trzeba bylo sciagac os przednia i wszystko rozbierac zorientowalem sie po tym ze bardzo powoli ubywalo plynu a nigdzie nie bylo wycieku. Ale jesli plyn ok to stawiam na pompke hamulcowa ja wymienilem juz dwie. Najgorsza w tym wszystkim jest ich cena 1200zl.

#66 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 22:41

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Czy ciągniki z amortyzowaną kabiną mają regulację stopnia amortyzacji kabiny (konkretnie 6050RC)? Pytam, bo okrutnie u mnie buja...

#67 Share Mario35

Mario35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 07:32

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Witam wszystkich. Kupiłem ciagnik NH t5050 6 mies temu. Byl na serwisie bo brakowalo mu mocy. Na serwisie powiedzieli ze wszystko jest ok. Jednak ja dalej nie czuje tej mocy a przeciez ma prawie 100 km. Przy rozrzutniku warfamy 6t zaladowanym na asfalcie ledwo dajerade na lekkim wzniesieniu na najwyrzszycz biegach. Coto moze byc pomocy.

mam juz troche ponad 200 mth. I dalej zauwazam ze jest słaby. Jezdziłem z agregatem scierniskowym kus 2,6 m i na biegach II i 2 ciezko mu szłook 5km/h. Zapiołem do ciagnika MF 698t i o wiele lepiej sobie radzil ok 10km/h. NH nawet nie dał rady zakopac a MF bez problemu na wyzszych obrotach. Mam tez beczke 4000 litrow i przy górce w polu czasami III i 1 zółw ma problemy. Wiec to chyba nie jest normalne.

a i jeszcze np jak bym stanal na trawie i dal na wieksze obroty i puscil sprzeglo to obroty mu zaraz spadna i nawet nie zakopie

#68 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 06:06

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Przyciśnij dealera. Jak dalej będzie twierdził, że jest ok, wyślij im pismo, że zamawiasz hamownię narazie na swój koszt. Jeżeli hamownia wykaże istotnie niższą moc, to obciążasz tymi kosztami dealera. Najlepiej jakby przy tym był ktoś od dealera. Generalnie twardo i wszystko na piśmie.
Co do za dealer?

#69 Share Mario35

Mario35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 07:24

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? wia lan tarnów

#70 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 19:47

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? No nie znam, nie moje okolice.
Spróbuj ich przycisnąć tak jak napisałem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 19:58

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Czy ktoś użytkuje NH T7000 w bardzo ciężkiej pracy? Tzn dba, serwisuje, ale jednocześnie w polu wykonuje bardzo ciężką pracę? Orka, gruber, brona wirnikowa - na ciężkich ziemiach? Daje radę? Nie psuje się?

#72 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 20:09

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? http://www.agrofoto....=user&user=9880 Tutaj masz 7030 wykorzystywany w 200% i można co nie co zobaczyć i poczytać ;)

#73 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 07 październik 2012 - 21:53

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Czy ktoś miał problem z czujnikiem wody w paliwie w T7050?
Po uruchomieniu ciągnika po kilku sekundach mam alarm. Początkowo było tak, że w trakcie pracy kilka razy się uruchamiał. Teraz jak się uruchomi, to nie "trzyma" cały czas. Jak dla mnie, to wygląda to na czujnik.

#74 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 08 październik 2012 - 09:16

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? nie chcę pisać głupot ale zobacz przy filtrze paliwa tam jest chyba jakiś odstojnik do wody zobacz w instrukcji obsługi może to o to chodzi u mnie coś jest napisane że należy to sprawdzić przed zimą zobacz u siebie przy filtrze paliwa.

#75 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 08 październik 2012 - 18:40

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Jak miga że woda w paliwie to trzeba spuścić ją z filtra, luzujesz czujnik pod filtrem woda ścieka i spokój.

#76 Share MrJCBx7m

MrJCBx7m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 21:28

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? New Holland dobry Ciągnik jak się nie psuje .... u mnie było trochę awarii instalacja poszła z dymem , chłodnica cały czas pęka ,sprzęgło to normalka przy turze , synchronizator ,mechanizm różnicowy ,pompa hydrauliczna ,oj było tochę było ale mają już po kilka lat ...
Traktor Fendt Favorit 514C

#77 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 22:15

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? A jaki typ?

#78 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 11 luty 2013 - 22:12

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Czy były jakieś akcje serwisowe w T7000?

#79 Share eti1997

eti1997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla zwierząt

Napisany 15 luty 2013 - 19:52

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Jak na razie nie narzekam na swojego TN75SA Jedynie raz zabrakło mu hamulcy ale to buła wina serwisanta bo czegoś nie dokręcił a tak chodzi jak marzenie odpala na dotyk przy -20 po podgrzaniu świec :)

Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share yage

yage

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 30 lipiec 2013 - 07:48

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? U mnie w TL100A z 2005 roku (2500 moto) padła pompa hydrauliki i napęd od niej, okazało się że smarowania w napędzie pompy nie było. Trzeba było rozpołowić i przy okazji amortyzator drgań do wymiany. Ostatnio także non stop palił mi się bezpiecznik od skrzyni, przyczyna okazała się głupia bo jeden kabelek był delikatnie przetarty.