Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami?

90 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Mariusz90

Mariusz90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Rolnictwo,Komputery

Napisany 25 styczeń 2011 - 20:38

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? ja posiadam TL100A już niecałe 1000mtg i T5040 170mtg.Z obu jestem zadowolony;) w Tl-ce elektrozawór od rewersu na gwarancji mi wymienili,bo lekko szarpał,było to po 70 mtg a teraz chodzi płynnie, a w T5040 mialem tylko kalibracje sprzągła,ale to tylko gość z serwisu jakoś tam programował i już git.Polecam te ciągniki;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Dzisiaj, 07:21
  •  

#42 Share agentczor

agentczor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 12:07

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Szczerze mogę polecić TL/T5000 jako najmniej psującą się serię NH. Najmniej powtarzalnych uszczelek - a praktycznie ich brak.

#43 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 07:34

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? mam problem z moim new hollandem td80d nieraz mignie kontrolka od nidkiego cisnienia oleju przekaładniowego zwłaszcza jak sie jedzie z gorki wymieniłem filtr oleju i nic nie dało oleju jest prawie na max niewiem co mam robic pomóżcie

#44 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 07:45

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? a jaki masz olej zalany?? kiedy zmieniany? ile motogodzin ma ciągnik?

#45 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:08

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? już wiem co jest grane dzwoniłem do serwisu i powiedział ze w instrukcji jest bład ze ta kontrolka nie jest od oleju przekładniowego tylko od płynu hamulcowego nalałem płynu do hamulców i jest dobrze

#46 Share GRZESIEK1684

GRZESIEK1684

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 21:17

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? witam mój T5040 chodzi bez usterki ma 520g jestem zadowolony z zakupu :)

#47 Share wasilewn2

wasilewn2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 18:32

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? a co powiecie o nh t 5030 warto go brac wystepuja w nim jakies awarje ?

#48 Share RafikTM175

RafikTM175

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 19:27

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Mam problem z NEW HOLLANDEM TM175 MAM Z 6 7 błędów i nie wiem jak je usunąć
Siadło coś mi jeszcze z przednią osią blokada wałka nie chodzi i zrobiłem obejście żeby normalnie chodził a ostatnio tylko przednie światła chodzą może ktoś pomóc

Odp najlepiej na gg

Lub e-mail

#49 Share Adii

Adii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 21:41

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Mam 2NH t6030plus prawie 500h i t5040 200h. Z obydwóch jestem bardzo zadowolony:)

#50 Share RafikTM175

RafikTM175

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 16:17

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? jest tu jakiś znawca czy nie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share aRTUraRTUr

aRTUraRTUr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 13:11

już wiem co jest grane dzwoniłem do serwisu i powiedział ze w instrukcji jest bład ze ta kontrolka nie jest od oleju przekładniowego tylko od płynu hamulcowego nalałem płynu do hamulców i jest dobrze

Ja bym sie tak nie cieszył ze tylko plyn hamulcowy. Skoro go ubywa to musi sie gdzieś podziać. Sprawdz czy nie ucieka Ci do przedniego mostu bo ja tak mialem w td5050. Trochę rozbierania bo trzeba przedni most zdjąć

Jeszcze jedno odnośnie serii td. Bardzo częsta usterka to pompka zasilająca która kończy się przy ok 1000 mth. Trzeba zwracać uwagę czy paliwo w wstępnym filterku (tym przeźroczystym) nie buzuje bo może to skutkować nawet awarią pompy wtryskowej która najnormalniej się zatrze gdyż smarowana jest przez paliwo a zmniejszone jego podawanie może nie być odczuwalne ale odczuć je może pompa.

#52 Share rybis

rybis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 19:48

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? mam 60 50 new holanda dla mije to jest niebieska bestia

#53 Share 05adrian05

05adrian05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 15:11

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Mam problem z nh.Mam New Holland 5020 i kiedyś zaczoł mi kapać olej spod miski olejowej i rozbryzgiwał sie na paski od alternatora i prawy błotnik.I nie wim skąd to kapie??Nigdzie nie widać!!

#54 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 21:16

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Z uszczelniacza od koła pasowego sprężarki czasem nie leci??

#55 Share 05adrian05

05adrian05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 luty 2012 - 17:00

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? No nie widać koło sprężarki bo to jest z prawej strony a sprężarka jest z lewej! Ciągnik mam ten dopiero 300 mth.

#56 Share Bodylski91

Bodylski91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 03 luty 2012 - 14:45

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? Czy ma ktoś problem ze wskaźnikiem paliwa w NH t6030plus? u mnie źle pokazuje, wymienili mi czujnij na gwarancji i miało być dobrze a tu nic gwarancja się skończyła a wskaźnik źle pokazuje.

#57 Share pamo84

pamo84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i co z nim związane . Maszyny rolnicze i budowlane.Stolarstwo. Militaria

Napisany 03 luty 2012 - 18:01

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? T6070 plus 250mtg od nowości źle pokazuje wskaźnik jeżeli w baku mam około 100litrów paliwa to wskaźnik dopiero zaczyna się ruszać a tak to cały czas wskazuje że pełno i wczoraj pokazał się błąd 14011 więc w instrukcji pisze że to usterka zestawu wskaźników jak będę na przeglądzie na 300godzin to może to poprawią

#58 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 03 luty 2012 - 19:39

Czy ma ktoś problem ze wskaźnikiem paliwa w NH t6030plus? u mnie źle pokazuje, wymienili mi czujnij na gwarancji i miało być dobrze a tu nic gwarancja się skończyła a wskaźnik źle pokazuje.

Na czujnik/usterkę była nowa gwarancja.
Poczytaj:
http://www.kodeks-cywilny.pl/581.html

#59 Share romet737

romet737

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 03 luty 2012 - 20:58

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? TD 5040 po 35 mth padł alternator ,teraz 140mth wyczuwalny luz na prawym tylnym kole i ten wskażnik paliwa pokazuje połowe baku choć jest pełny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share daizor

daizor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 05 luty 2012 - 01:01

Czy macie jakieś problemy z New Hollandami? wskaźniki paliwa są rezystancyjne i lubią się droczyć. Ogólnie konstrukcja tych wskaźników w NH jest słabej jakości (odkształca się obudowa/łącznik albo słabo zwiera z listwą rezystancyjną) dlatego występują przekłamania.