POLKOP

URSUS C 360 reaktywacja

Polecane posty

UrsusCzesio    310

jak bym miał kupować nową C-360 to już wole zarżniętego zetora 5211. Bo to wogóle nie pokrywa sie z prawdą że nic nie brakuje C-360. Tam brakuje od początku użycia mózgu przy pracy. Można powiedzieć że w tych latach klepania C-360 jego odpowiednikiem mocą był Zetor 5011 i 5211.I tu można powiedzieć że im nie brakuje.Z takiego Zetorka to wysiadać sie nie chce zwrotność w miejscu skręca, kręcisz palcem cichutko jak w samochodzie. Można powiedzieć że w polonezach głośniej bywa także jak mają C-360 robic to lepiej niech znowu by zrobili kopie Zetora to by lepsze było o wiele. Ale 100 % taki Zetor i komfort i jakośc wykonania. A nie czeska cena Polska jakość


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja już tyle lat robię tym ursusem i nie narzekam a komfortu mieć nie muszę bo to nie jest najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

To ja poproszę filmik jak ktoś ciągnie te 24 bele sianokiszonki B) nie watpię że pociągnie ale cóż to za ciągnięcie, hehe ciapkiem po 22 bele siana też czasami ciągałem, a co do samych zalet c 360 to zamiast całego ciągnika to dobrym pomysłem była by produkcja przednich mostów napędowych i wspomagania, tylko nie każdyjest gotów podwoić wartość swojej c 360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole modernizowac :) mam w planach rózne zmiany w 4011 :)

 

Poza tym ortografia do poprawki

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj