Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unia Grudziadz Quick 4m

62 odpowiedzi na ten temat

#61 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 wrzesień 2010 - 18:54

Unia Grudziadz Quick 4m Po 2 dniach pracy w składnicy masyzn w serwisie moge powiedzieć że to po prostu dziadostwo z unii. Nowe Siewniki po pol roku wpieprza rdza, pługi robia się różowe, masowo wszystko wraca na gwarancji do serwisu. Jak Polonez szedł do klienta to malowali wszystkie redlice bo tak wyblakły. Tłoczyska siłowników zardzewiały :) Potem przyjechał inny i cos tam w skrzyni bezstopniowej sie posypało. Nie wiem co i jak bo przy farmtracu byłem więc szczegółów nie znam. Zoabczymy jak kumplowi tytan sie sprawował będzie ale do lakieru zastrzeżenia mamy już. Od spodu pochlapany tylko, rdza wyłazi, rozrzutnik ma 2 miesiące :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Unia Grudziadz Quick 4m Dzisiaj, 23:22
  •  

#62 Share boruch

boruch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 07 wrzesień 2010 - 20:37

Unia Grudziadz Quick 4m Witam. Obecnie posiadam zestaw uprawowo-siewny aktywny 3m FAMAROL, który przepracował u mnie 15 lat. Siewnik jest jeszcze w dobrym stanie natomiast brona wirnikowa jest juz dosyć zużyta. W tym roku mam zamiar nabyć ARESa TL i zespolić go właśnie z tym siewnikiem, natomiast przyszłościowo myśląc mam zamiar siać ciągnikiem o mocy 100KM a nie jak dotychczas Zetorem 16245. Przykładowo na ciągnik 100 konny zestaw ARES TL + siewnik na hydropaku raczej miał by za ciężko. Natomiast gdyby zrobić kombinację z nadbudowanym siewnikiem http://allegro.pl/am...1220278845.html to te 100 koni powinno sobie dać rade i nie trzeba by było jakoś specjalnie dociążać przodu.
Swoje pytanie kieruje do posiadaczy ARESa TL, czy ktoś podejmował próby zespolenia z siewnikiem nabudowanym :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 10 wrzesień 2010 - 19:01

Unia Grudziadz Quick 4m moim zdaniem dla chcącego nic trudnego :huh:
wszystko da sie zrobić, na spokojnie :D tu żelazo dospawać tam i bedzie :blink: z mocowaniem to bedziesz musiał coś dorabiać chyba bo na tych fotach to niby nie widziałem żeby coś było :D

Dodaj odpowiedź