Zaloguj się, aby obserwować  
Cichy94

pług na zapotrzebowanie mocy do 160km

Polecane posty

Cichy94    188

moze doradzicie jaki pług wybrac na moc do 160km.najlepiej jak był by obrotowy ale półzawieszany.cena do 10tyś.zł :lol: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesershmit    0

Doładnie, ceny takich używanch pługów do się od 25000 zaczynają bo mowa tu o 6 zawieszanych lub 5 obrót, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Nie zaszlałeś z kasą i chyba za tą cene nie kupicz pługa ale moze jak by poszutkać to byś znalał jakiś stary pług 5 skibowy obrotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

MOZE BYC STARY.A PółZAWIESZANY ALE NIE OBRACANY TO ILE BY WYSZEDł JAKIE 5-6 SKIB

Edytowano przez brzozak2
nie pisz z wlaczanym capsem, najlepiej jakbys poprawil ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

A może napisał byś jakie masz ziemie, jaki ciągnik, udźwig podnośnika, jaki areał ma obrobić ten pług i w jakich kawałkach itd. Bez tych informacji ciężko jest doradzać... I nie pisz więcej z włączonym CAPS LOCKiem bo to oznacza w języku internautów krzyk. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
explorer    0

ODRADZAM kupywania używanych pługów

kupujcie nowe . dla ciebie proponuje pług obrotowy z firmy AKPIL są w miare tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beny28    12

Polecił bym 5-skibowego Overuma obrotowego zawieszanego lub pół zawieszanego! Może za tanie pługi to nie są ale dobre, lekkie i super orzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
moze doradzicie jaki pług wybrac na moc do 160km.najlepiej jak był by obrotowy ale półzawieszany.cena do 10tyś.zł :D :D

A czmu chcesz akurat polzawieszany? Ja bylbym za zawieszanym :lol:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

plug polzawieszany ma bardzo duzo + i tylko 1 -, ze niewygodnie sie nim manewruje, ale gdy pola sa slusznych wymiarow to jest bardzo dobrym wyborem

ODRADZAM kupywania używanych pługów

kupujcie nowe . dla ciebie proponuje pług obrotowy z firmy AKPIL są w miare tanie

a ja wrecz przeciwnie, jesli masz troche pojecia o maszynach, materiałoznawstwie i umiesz wyobrazic sobie prace pluga to lepiej kupic uzywke dobrej firmy, wymienic to co potrzeba i byc zadowolonym, niz uzerac sie z akpilem :lol:

btw akpil nie robi polzawieszanych

EDIT

http://allegro.pl/item476137282_plug_5_ski...zawieszany.html czy ten jest cos warty to nie wiem, ale da sie zmiescic w cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
ODRADZAM kupywania używanych pługów

kupujcie nowe . dla ciebie proponuje pług obrotowy z firmy AKPIL są w miare tanie

Ja wole kupić używanego kverlanda(nie wiem jak to się pisze) albo lemkena niż nowego akpila jeśli tylko ten zachodni będzie miał podzespoły w miarę ok to i tak wytrzyma więcej niż ten akpil.A poza tym i tak cenowo akpil wyjdzie drożej.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
miał by obrabiac ok 45ha . ziemia srednio 4 klasa

A chcesz cos robic na uslugach? No bo 160 km na 45 ha to jest troche duzo :lol:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

kolega ma na sprzedanie półzawieszanego 6skibowego PHX na zabezpieczeniu hydraulicznym za 15 tyś :D ale w komplecie z czeskim Liazem 240km :lol:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na szczescie to nie ciebie przekonujemy w tym temacie :lol:

jesli sie nie umie ocenic stanu maszyny i przewidziec w jakimkolwiek stopniu ewentualnych nakladow to rzeczywiscie lepiej dac sobie spokoj, ale jesli ma sie to "oko" to mozna zyskac duzo wiecej niz dostanie sie w nowym akpilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym odnowić temat.

A więc zamierzam kupić używany pług, chodzi mi o pług obrotowy zabezpieczenia non-stop.

Pług ten ma współdziałać z Zetorem 16245.

Posiadam 60 ha ziemii ale planuje powiekszenie o około 25 ha. ziemia przeróżna od 3a do 6, od ciężkiej gliny do piasku...

Najepiej jakby kosztował do 25 tys. zł...

Proszę o jakieś propozycje.

Z góry dzięki.

Pozdro!

PS. Rozważam kvernelanda, overnuma lub unie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak dla mie to tylko KV, na Unie to bym nie patrzył, 1 na 10 jest dobry., overum różnie, się słyszy, np, koło mnie w spółdzielni mają OV i kupili Kuchna i musieli 6 skibę dokupić tak lekko szedł z tym samym ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj