TomaszGDA

Skupuje plewy konopne

Polecane posty

TomaszGDA    0

Witam

 

Jestem zainteresowany zakupem plew konopnych dobrze wysuszonych. 

Możemy również już ustalić warunki na skup w przyszłym roku.

Płacę 3000zł za 1000kg . Mniejsze ilości również chętnie kupię.

 

kontakt email  ts782536@gmail.com  

 

Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

TomaszGDA    0

Szanowni Państwo

Ja nie proponuję kontraktów na sianie i skup. Ja szukam rolników którzy sieją konopie już zakontraktowane z kimś innym np. na skup ziarna czy słomy, a plewy im zostają jako produkt uboczny. I ja te plewy właśnie jestem gotów kupić. Zarówno w tym roku, jeżeli ktoś jeszcze takie posiada, jak i możemy się umówić na zbiory z przyszłego roku. Cena którą oferuje w porównaniu do innych firm zajmujących się skupem jest wyjątkowo atrakcyjna.

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany współpraca to ponownie zapraszam do kontaktu mailowego ts782536@gmail.com  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam!
      Jestem nowy na forum. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał kiedyś jakąś styczność z konopiami siewnymi, włóknistymi. W Polsce istnieje możliwość legalnego uprawiania tych roślin, jednak wymaga ona specjalnego zezwolenia. Jak z cenami? Powiem szczerze, że od kilkunastu dni przeszukuję sieć w celu zdobycia jak największej ilość informacji o konopiach siewnych, jednak jest ich dość mało i większość z nich pochodzi sprzed kilku lub kilkunastu lat.
    • Przez milosznik
      Czy ktoś z Was orientuje się, jakie warunki trzeba spełniać, aby rozpocząć uprawianie konpii włóknistych? Jakie pisma trzeba napisać, dokąd złożyć. Niewiele osób się tym zajmuje, a już słyszałem o kilku ludziach, którzy zajmują się tworzeniem różnego rodzaju tkanin, więc miałbym zbyt Podzielcie się prosze wszelkimi informacjami jakie macie
    • Przez TomaszGDA
      Skupujemy plewy konopne prosto z pola lub suszone. 
      Za plewy suszone oferujemy 8zł za kg, cena plew świeżych do uzgodnienia.
      Rolników zainteresowanych kontraktem na ten rok prosimy o kontakt na email info@cannapol.com lub telefon +31 648 88 44 96
    • Przez MrSunrise
      Będę siał konopie siewne. Wiem, że warto je nawieźć 200 kg azotu na hektar, tylko nie wiem w jakiej formie podać ten azot. 
      Macie jakieś sugestie? Saletrę amonową po prostu? Mocznik? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj