Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasy z metalfachu(sokolki)

76 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 19:43

prasy z metalfachu(sokolki) Tak na poważnie to w 5 sekundach przy uruchamianiu się mieści ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasy z metalfachu(sokolki) Dzisiaj, 12:01
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 20:01

Tak na poważnie to w 5 sekundach przy uruchamianiu się mieści ;)

Hmm-to i tak o wiele za długo -a jak jest poważnie( ;))z zatrzymywaniem ?

#23 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 20:06

prasy z metalfachu(sokolki) Pod obciażeniem to bardzo szybko, a bez to też w 5 sekundach się zmieści ;)

#24 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 20:23

prasy z metalfachu(sokolki) Powaga.. jak olej jest rozgrzany to może i nie jest jeszcze tak tragicznie, ale jak jerst zimny to masakra.
Sąsiad zetorem 12011 tnie kukurydzę. Zawsze stoi i czeka na skraju pola aż sie zacznie coś w koncu kręcić

#25 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 20:28

prasy z metalfachu(sokolki) Pytam-bo u mnie nie ma żadnej różnicy w szybkości między JD a Zetorem-właściwie jest-bo szybciej sięgnę do wyłącznika w JD z prawej strony niż do wajchy w Zetorze (z lewej)-a te 5 sekund to wbrew pozorom czasami faktycznie zbyt długo-szczególnie jak coś chrupie ;)

#26 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 20:38

Pytam-bo u mnie nie ma żadnej różnicy w szybkości między JD a Zetorem-właściwie jest-bo szybciej sięgnę do wyłącznika w JD z prawej strony niż do wajchy w Zetorze (z lewej)-a te 5 sekund to wbrew pozorom czasami faktycznie zbyt długo-szczególnie jak coś chrupie ;)

W jakim zetorze? jaką serie masz na myśli?

#27 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 20:45

prasy z metalfachu(sokolki) O swoim pisałem -7211

#28 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 21:04

prasy z metalfachu(sokolki) No u mnie taki sam właśnie mykla z ta prasą. on ma sprzęgło załanczane pneumatycznie a nie hydraullicznie.

#29 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 21:09

prasy z metalfachu(sokolki) faktycznie trochę długo sam mam hydraulicznie przy zetorze i sipmie to jak mi się wałek na polu ukręcił to trochę długo to trwało zanim się wyłączył ;)

#30 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 21:19

No u mnie taki sam właśnie mykla z ta prasą. on ma sprzęgło załanczane pneumatycznie a nie hydraullicznie.

To jeździsz cały czas na włączonej sprężarce ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 22:08

To jeździsz cały czas na włączonej sprężarce ?

Chyba się lekko nie zrozumieliśmy.
Mam ursusa 1014 i za zadne skarby nie ryzykuje go podpiąć do prasy
Z prasą myka moj 2 ciagnik zetor 7211 ze wzgledu na szybkie załanczanie wom i dobrana moc. Cały czas pracuje na włączonej sprężarce żeby miał odpowiednie ciśnienie do sprzęgła wom

#32 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 marzec 2007 - 22:37

prasy z metalfachu(sokolki) Właśnie się zrozumieliśmy-ja mam w swoim ten siłownik odłączony i wyłączam drugi stopień tą dźwignią z lewej strony-a Zetorek ma moc ok. ale jeszcze lepiej JD w tej belarce chodzi.A ten siłownik jedynie jest wspomagający-sprzęgło WOM masz zwykłe (po prostu suche dwustopniowe)

#33 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 25 marzec 2007 - 10:18

prasy z metalfachu(sokolki) U mnie w 902, prawie natychmiast. Wolniej załacza gdy wał jest skręcony na przegubie, a maks opóźnienia to 3 sekundy.

#34 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 21:33

prasy z metalfachu(sokolki) Tydzień temu zamówiliśmy prasę z metalfachu. Jak się ona sprawuje w sianie? Czy z tą słomą jest naprawdę tak źle :D

#35 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 czerwiec 2007 - 14:58

prasy z metalfachu(sokolki) Głównie chodzi mi o prasy i owijarki...a najbardziej to o owijarki, a najlepiej juz o samozaładowcze...no ale mile widziane wypowiedzi na temat pras.
Głównie chodzi mi o owijarki samozaładowcze tej firmy bo będe miał przyjemność pracować z tym sprzętem wiec chce trochę poczytać wypowiedzi co sądzicie o produktach marki Metal Fach...wasze opinie i spotrzeżenia.
Wymieniajcie poglądy żebym później wiedział co i jak i nie był zaskoczony czy nie wiedział jak sie zachowuje maszyna podczas pracy. :D

http://www.metalfach...:owijarka-z-237 ---- Z tym czymś będę pracował więc najwięcej wypowiedzi oczekuję właśnie na jej temat.Kompletnie maszyny nie znam więc to będzie początek a początki wiadomo są trudne...hehe

Ale głównie o firmie i jej produktach także poczytam...(o ile coś napiszecie :) )
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#36 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 16:30

prasy z metalfachu(sokolki) a moze wiesz jaka jest cena tej owijarki ktora masz w linku??

#37 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 17:11

prasy z metalfachu(sokolki) Mój kumpel kupił ją nie dawno za 17 500zł.

#38 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 18:40

prasy z metalfachu(sokolki) jak będą foty to wstaw,i jak coś tylko sie o niej dowiesz to pisz, wypowiedzi ogólne o Metal Fachu i ich prasach takze jak mówiłem mile widziane...piszcie. :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#39 Share dzich

dzich

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 21:30

prasy z metalfachu(sokolki) Prasy z sokolki nie zrobily na mnie pozytywnego wrazenia, moj wujek ja ma i jest z niej zadowolony ostatnio mu wozilem bele ladowaczem czolowym i stwierdzam ze on je sztukowal , gniotly sie nie samowicie jak scisnalem a do tego jezdzil tak wolno. , wina na pewnonie nie lezala po stonie cignika bo belowal 75 konnym same i mial jesli dobrze zrozumialem ustawione na "4" a "5" to bela najbardziej scisnieta. dla mnie osobiscie to lipa sam moze nie mam lepszej bo mam kilkuletnia warfame ale mocniej zbija bele. Jak z ojcem robili na 1 lonce to on zrobil 3 a ojciec 5. amyslalem ze ojciec wolno jezdzi :D :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 12 czerwiec 2007 - 05:43

Prasy z sokolki nie zrobily na mnie pozytywnego wrazenia, moj wujek ja ma i jest z niej zadowolony ostatnio mu wozilem bele ladowaczem czolowym i stwierdzam ze on je sztukowal , gniotly sie nie samowicie jak scisnalem a do tego jezdzil tak wolno. , wina na pewnonie nie lezala po stonie cignika bo belowal 75 konnym same i mial jesli dobrze zrozumialem ustawione na "4" a "5" to bela najbardziej scisnieta. dla mnie osobiscie to lipa sam moze nie mam lepszej bo mam kilkuletnia warfame ale mocniej zbija bele. Jak z ojcem robili na 1 lonce to on zrobil 3 a ojciec 5. amyslalem ze ojciec wolno jezdzi :D :)

ile juz tą prasę ma?