Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF czy Ursus

203 odpowiedzi na ten temat

#141 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:33

MF czy Ursus tak chwalisz ursusa a kumpel mojego ojcca ma ursusa ponad 100 koni i jak jedzie z laweta to slychac go 3 km od domu jeszcze jak ma cos na lawecie to juz pieklo kiedys jak bylo ciemno to nie wiedzialem co to jedzie a moj brat odrazu ze to on bo kogo by bylo slychac

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF czy Ursus Dzisiaj, 17:11
  •  

#142 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:35

MF czy Ursus Oj @Bodzio ja widze ze Ty piszesz to wszystko tylko po to aby oczernic MF-a ale po co Ci to jak tylko sie ośmieszasz.

Przeciez nikt nie zaprzeczy ze MF konstrukcyjnie i jakościowo jest dużo przed Ursusem co?

#143 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:35

MF czy Ursus Ej spokojnie bo będą ostrzeżenia po co komu problemy ale mam wrażenie że chcecie się za wszelką cenę kłócić się "bodzio" za wszelką cenę starasz się drażnić "tomaska" on swoje a ty swoje i nic pozytywnego z tego nie wynika.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#144 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:37

MF czy Ursus no ja jestem za zeby zakonczyc temat ale caly czas ktos pisze i porownuje kazdy ciagnik do MF zachwile to wladka porownacie i pewnie wladek bedzie cicho chodzil bo przeciez MF to smok ;) sory za wszystko ale nie moge

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#145 Share fdt309ci

fdt309ci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:39

MF czy Ursus

W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :P A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów :)

Poteiwrdzam ja osobiście myśłałem że oni kombainem orzą :) .A jeśl chodzi o tego Ursusa 904 de luxe to jest super ciągniczek,a dźwięk pracy jego silnika jest wyrąbisty :) a waga jego też niczego sobie bo ok. 6 t ;) ojerzeli się nie myle,prawda bodzio :)

#146 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:41

MF czy Ursus Tak 914 nie wazy 6ton bez przesady a MF-y tez do lekkich nie naleza.

NA konedata jest 904 waga 4150kg a MF 3060 wazy chyba coś kolo 3900kg lub troche więcej dużej róznicy nie ma

#147 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:44

MF czy Ursus W moich okolicach sztuką by było znaleźć Ursusa 904 de lux nie ukrywam że jest ich mało ja jeszcze nie spotkałem na sprzedaż ale nasuwa się drugie pytanie ile taki dobry Ursus de lux kosztuje.

#148 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:45

MF czy Ursus To co napisałem nie było do @tomaska tylko ogólnie. Porównałem dwa ciągnik które są w temacie, no może 904 słabsze niż w temacie ale Ursus. Napisałem to co "słyszałem" dosłownie. Kto kogo drażni? bo chyba @tomasek mnie :P
Więc napisałem na temat i to były moje spostrzeżenia, a chyba o to chodzi w takich tematach aby sie dzielić swoim spostrzeżeniami ;)
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#149 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:46

MF czy Ursus

W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :) A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów ;)

bo miałes grata i przestan sie nim chwalic :P u mnie w okolicy lata mf 690 i 698 super ciagniczki jednym i drugim jezdziłe m zwrotne bardzo i komfortowe jak na swoj wiek co do dzwieku silnika to ursus według mnie bedzie głosniejszy na zewnatrz
i wewnatrz kabiny napewno od mf

#150 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:50

MF czy Ursus Jeżeli chodzi o serię 600 to bardzo dobre ciągniki mają super opinie znajomy ze wsi ma 698T śmiga nim aż miło a ciągnik nie stoi w garażu tylko pracuje dużo dodam że ma konto na AF.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:53

MF czy Ursus starych MF nie ma co sie czepiać.problem z częsciami i naprawą...lepiej kupić coś nowszego,bedzie mniej problemu ;)

#152 Share fdt309ci

fdt309ci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:54

MF czy Ursus

bo miałes grata i przestan sie nim chwalic ;) u mnie w okolicy lata mf 690 i 698 super ciagniczki jednym i drugim jezdziłe m zwrotne bardzo i komfortowe jak na swoj wiek co do dzwieku silnika to ursus według mnie bedzie głosniejszy na zewnatrz
i wewnatrz kabiny napewno od mf

Dosłownie jak dzieci czy ty @tomasek i ty @bodzio1108 chcecie naprawde dostać bana :P .

#153 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 21:56

MF czy Ursus

starych MF nie ma co sie czepiać.problem z częsciami i naprawą...lepiej kupić coś nowszego,bedzie mniej problemu ;)

Nie zgodzę się do tej serii sporo części pasuje od Ursusa i z częściami problemu nie będzie w ciągniku stawiałbym niekoniecznie na wiek ale na przepracowane godziny :P.

#154 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:01

MF czy Ursus Dam wam link do filmu z youtube.com
Nie mówcie tylko ze się ślizga i słabo idze co chciec warunki trudne opony takie sobie i pług za duzy. Obejrzyjcie do końca tylko.

http://pl.youtube.co...h?v=mMIGzBCfyqY 914 moim zdaniem nie podniesie takiego pługa i nie obruci a ten daje rade bez obciązników w trudnych warunkach wniosek sam się nasuwa.

#155 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:01

MF czy Ursus

W moich okolicach sztuką by było znaleźć Ursusa 904 de lux nie ukrywam że jest ich mało ja jeszcze nie spotkałem na sprzedaż ale nasuwa się drugie pytanie ile taki dobry Ursus de lux kosztuje.

Trzy lata temu dali za niego 35tyś, jest z 84roku, sprowadzony z holandii. Mają go trzy lata i niemieli żadnych awarii. @fdt309ci może potwierdzić bo też go zna.
@pablo21 oni mają dodatkowe obciążniki i waży 5t.
@tomasek też uważam że miałem grata i sie nim nie chwale w sensie pozytywnym tylko negatywnym jakbyś nie zauważył ;)
Teraz to możecie wierzyć lub nie ale naprawde pisze prawde. A ten 904deluxe to naprawde unikat, niema drugiego takiego u nas w okolicy
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#156 Share dante

dante

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Majstrowanie

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:03

MF czy Ursus J byłem u takiego kolesia co sprzedaje Ursusy i miał tam 904 de lux 914 i większe modele to za wypasiona 904 na nowiutkich oponach maską i błotnikami chciał od 35 do 40 tys zł .
Moje pierwsze filmiki .
http://www.youtube.c...u/2/-My80dBQcp4

Sprzedam Prasę John Deere 550, zdjęcia w galerii .

#157 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:05

MF czy Ursus Dam wam link do filmu z YouTube.com
Nie mówcie tylko ze się ślizga i słabo Idze co chcieć warunki trudne opony takie sobie i pług za duży. Obejrzyjcie do końca tylko.

Wow jestem pod wrażeniem ten MF pociągnął ten pług i jak go swobodnie podniósł nieźle ciągnął może jakby mu przód dociążyć i na lekkie ziemie kto wie 85 koni a 4 obracana nieźle.

#158 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:10

MF czy Ursus @Dante: Co rozumiesz przez słowo wypasiona jakie ona mniała wyposarzenie EHR półbiegi klime 76db w kabinie Tak jak MF? ;)

#159 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:13

MF czy Ursus pablo21@ wiesz o co chodziło,nie ma półbiegów ani nic.po co piszesz takie głupoty??ursus delux to dobra maszyna,nie jest zbyt zaawansowana technicznie ale prosta w budowie,tanie części i u polskiego chłopa jeszcze troche porobi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:15

MF czy Ursus Mimo wszystko że wersja De lux a wyposażenie MF a Ursus to dwie inne bajki raczej jak były na nowe zmienione błotniki i maska to niezbyt radosna informacja ciągnik pewnie już rdzewiał porządnie a ktoś wie co takiego wypasionego było montowane w De lux bo EHR nie było pewnie może jak już to lepsza tapicerka albo siedzenie.

Dodaj odpowiedź