Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarka typu weideman

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michal96

michal96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:Koszykówka Rolnictwo

Napisany 08 listopad 2008 - 23:10

Ładowarka typu weideman Posiadam obore wolnostanowiskową głęboka ściółka 70 sztuk bydła w tym 35 krów mlecznych. Mam problem z usuwaniem obornika do tej pory męcze sie C-330 z turem. Jaką używaną ładowarke byście mi proponowali.Jak by co podajcie modele lub strone np:handlarza. Cena do 50 000 tyś zł.
Pozdrawiam :lol:
Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarka typu weideman Dzisiaj, 23:47
  •  

#2 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2963 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 23:22

Ładowarka typu weideman Przenoszę do działu "Ładowacze"... :lol:

#3 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 864 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 09:50

Ładowarka typu weideman Do 50 tyś , to możesz sobie sprawić ładowarke teleskopową , i tą maszynką , to możesz śmiało śmigać po polu , a osobiście , to weidemean to nie jest dobre rozwią zanie do takiej obory , a po drógie nie pojedziesz tym po polu . To może polece ci taką : http://www.allegro.p...jcb_526_67.html - za wmiare małe pieniądze masz już w dobrym stanie ładowarke teleskopową , i spokojnie sobie nią wywalisz ten obornik z obory ( jak ci wa to wymiary pozwolą ) , ale to nie stanowi problemu , bo w dzisiejszych czasach możesz wybierać od koloru do wyboru . Myśle , że takowa ładowarka może być dużo lepszym rozwiązaniem , i napewno będzie dużo bardziej funkcjonalna , od ładowarek przegubowych , bo znajomy ma weidemana ( chyba tak się pisze ) , o szerokości 85cm , i jak miał starą obore stanowiskową , to mówi super rzecz , ale jak teraz wybudował wolnostanowiskową z szerokim gankiem , to mówi , że ładowarką teleskopową , by zrobił to trzy razy szybciej , bo tym , to nie podepchnie gnoju , bo to zaparcia prawie wcale nie ma , i tak się bawi nią w oborze , i mówi , że jak by już wcześniej wybudował taką obore , to by wrzyciu nie kupił weidemana , bo wolał by kupić teleskopową . Takie są moje spostrzeżenia , ale każdy robi jak chce , i dostosowuje maszyne do warunków pracy :lol:

#4 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2008 - 09:55

Ładowarka typu weideman ja rownierz polecam ładowarke teleskopowo!

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 09:56

Ładowarka typu weideman Endriu jak się sprawowała ta mała ładowarka Twojemu znajomemu jak duże progi potrafiła pokonywać i czy faktycznie w dzwiach 1-1,1m by się mieściła, czy na pochyłościach czy progach to mu się nie przewracało i czy tym łaodwał gnój z płyty na rozrzutnik?

#6 Share michal96

michal96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 19:47

Ładowarka typu weideman endrju00711
Mam problem z ładowarkami teleskopowymi, ponieważ wrota na starej oborze są szerokosci 2,40 m i 2,60 m wysokości A mógłbys podac wymiary tej ładowarki z linku ?
Ja chce ładowarke Weidemana o wymiarach co najmniej ok 180 cm szerokości moze byc teleskopowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 20:00

Ładowarka typu weideman ta z linka do pewnie w granicach 2m bedzie miała...

Ale swojej ceny warta jest :D

EDIT///
to jest godne uwagi:
http://www.allegro.p..._420_2000r.html napęd ma 4X4

tym tez by poszalał:
http://www.allegro.p...a_weideman.html wazy tyle co nasze pronary :lol: :D
szerokosć łyzki zadowalająca :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#8 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 864 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 23:10

Ładowarka typu weideman A więc tak , znajomy mówi , że wjedzie wszędzie , tylko jak są pochyłości , to strach na tym g..nie siedzieć :lol: , i mówi , że jej mankamentem jest mała wysokość podnoszenia , i to , że jak raz wjechał na łąke , to mówi , że już więcej poza oremb gospodarstwa nie wyjedzie , bo się tyle strachu najadł , bo miał podniesioną bele lekko nad ziemię , i skręcił , to prawie ją położył na bok . Od tamtego czasu przeklina przegubowce :D . a z wjazdem do obry , to nie powinno być problemu , bo sam mam drzwi 2,5 , i mój new holland wchodzi w drzwi , a wysokość ma 2,5 , ale ten mój to jest koloś , bo jak stanie przy C-360 , to brakuje jakieś 30 - 40 cm do równości w wielkości opon, bo w ładowarce są troche mniejsze od tylniej ciągnika . Ale latem oglądałem super maszynke , a te cudo to CLAAS TARGO C 50 , maszynka ma gdzieś tak 190cm wysokości , 2m szerokości . A jest tak zwinna , że ten weeidemean z drugiego linku może nawet się do niej nie zblirzać . Po prostu lux maszyna , ta po krutce , 4x4 wszystkie koła skrentne , trzy tryby jazdy , klima , joystick , zwrotność , i najwarzniejsze kompaktowe wymiary , a jak pięknie chodzi silnik , do dziś słysze te mruczenie . Gość chciał za nią 80tyś , ale była warta tych pieniedzy , zeszła w tydzień z placu , a drugi handlarz , to chciał 90tyś , i naet dwóch dni nie stała , i sprzedana od renki . Maszyny tego typu zchodzą jak świerze bułeczki , a jak się cenią :D . Więc kolego pomęcz się tą C-360 z turem , a spraw sobie claasa targo , i nie zamienisz jej na żadną inną :D

ED: to jest sobowtór claasa targo , weeideman wie co dobre , i kopiuje maszyny claasa : http://www.otomoto.p...=show&id=B80343

ED: oto przykładowy mały weeideman, tym , to można sobie obornik wszędzie wywalać : http://www.allegro.p...a_sprzedam.html

ED: to pierwowzór , któy mnie tak zauroczył , zresztom trzeba to zobaczyć na własne oczy :) http://www.allegro.p...apilar_c50.html

#9 Share explorer

explorer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 08:09

Ładowarka typu weideman poszukajcie na giełdach w necie

#10 Share michal96

michal96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 08:40

Ładowarka typu weideman Dzieki za rade :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 20:56

Ładowarka typu weideman Słuchajcie koledzy mam pytanko ;)

Ma ktos z Was lub waszych znajomych sprzęcik tego typu?
http://www.agrofoto....image97068.html
szerokosc maszyny jaka mnie interesuje to 130-150cm, wysokosc podnoszenia to 3,3.-3,5m...
Chcielibyśmy obejrzeć taki sprzęt na zywo, usłyszec dobre i złe opinie o nim, fajnie jak by ktos pokazał jak to chodzi... najlepiej z kujaw i okolic...

Pochwali sie ktos kto ma taki sprzęt?
Proszę o pomoc :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047