Ricardo

New Holland serii TT i T4000

Polecane posty

jasiu12347    0

Nie wiem skąd wy bierzecie te ciągniki, w naszych rejonach zaden diler nie ma tego ciągnika, i sie chyba nie zanosi zeby były, na targach się tyle obchodziłem i też nie było tego t4000, a chciałem go obejrzeć bo chce kupić ciagnik o takiej mocy do lekkich robót;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

U mojego dilera już parę sztuk się przewineło tylko w moich stronach z tego co wiem pracuje 5 takich ciągników a na placu zawsze stoi z 2 modele tej serii <_< Także u nas niema takiego problemu :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

PIOTREKrrr wczoraj bylem w Primatorze i stały na placu 4 takie i 3 juz byly sprzedane <_<

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

W Czyżewie ogólnie sporo ciągników schodzi a zwłaszcza tych do 100 KM <_<

I jak jazda próbna spodobało się ???


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

no ludzi to sporo bylo... no niestety jeszcze nie smigalem nim <_< no ale tak po obejzeniu no to ciekawy ciagniczek taki maly i zwinny w sam raz do tura :)


John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Mam dzisiejsza oferte z AGLERAGRO na ten wlasnie model NH T4020, na full wypasie bez tuzu i womu z przodu to 135 tysiecy, cena jak na taki ciagniczek jak dzis sobie ogladalem to rozbrajajaca ;/


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

To w tej cenie jest skrzynia z rewersem elektrohydraulicznym i półbiegami oraz EHR :) cena oczywiście brutto


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

w necie znalazłem kilka ogłoszeń serii TT i tak (brutto):

- TT 65 ceni się 86 tyś zł, u innego dilera 92 tyś - wersje podstawowe

- TT 75 ceni się 91 tyś zł

dla porównania bo akurat znam ceny:

farmtrac 665DT - 85 tyś zł

zetro 6441 - 100 tyś zł

 

farmtrakiem jeździłem na jeździe próbnej i bardzo głośno i ogólnie jakoś tak mało przytulnie w kabinie, w zetorze przestronnie i w miarę cicho (to tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia), ciekaw jestem jak w serii TT ?? Trzeba będzie umówić się na jazdę ale ogólnie 86 tyś za 65 koni w małej i zwrotnej budzie przedstawia się bardzo ciekawie. Do tego tur i można się w stówce zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Jak dla mnie ta seria NH to straszna lipa :D chodzi mi o wykonanie i całą estetykę No i jeszcze odstrasza mnie produkcja made in Turcja :)

Ale faktycznie cena do jakości dużo mówi :) Ja bym koledze sugerował serię TDD sprawdzone i pewne a kasa niewiele większa .

Lepiej niech dołoży teraz niż ma potem żałować :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxlukas93xx    6
Jak dla mnie ta seria NH to straszna lipa :) chodzi mi o wykonanie i całą estetykę No i jeszcze odstrasza mnie produkcja made in Turcja :)

Ale faktycznie cena do jakości dużo mówi :) Ja bym koledze sugerował serię TDD sprawdzone i pewne a kasa niewiele większa .

Lepiej niech dołoży teraz niż ma potem żałować :)

 

wszystkie ciagniki New Holland do 100 km są robione we włoszech i turcji a powyżej 100km w Angli :) a co do estetyki tego nh to z wygladu jest ladniejszy od TD50xx :) (przednie lampy w TD mnie denerwuja!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek4x4    0

@Ferdek07 odpowiednikiem T4000 jest Case Quantum.

Może, ktoś zna aktualną cenę T4020, T4030 lub cenę Case Quantum i przy jakim kursie liczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrew    1

Witam.

jestem zainteresowany kupnem traktora z serii T4000 w programie na różnicowanie. Sek w tym że muszę się zdecydować do 24 sierpnia na traktor a nie wiem gdzie można go zobaczyć na żywo, a nie chcę kupować kota w worku. Dzwoniłem do pobliskich dealerów, ale niestety nie mają na stanie takowego. Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie można by taki traktor zobaczyć? Lokalizacja obojętna, bo jak mam pracować później na niewygodnym traktorze to wole się przejechać i kilkaset km. Ewentualnie może być traktor z serii TN-A, bo to poprzednik serii T4000. Jestem z okolic Gliwic. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do właścicieli ciągników serii 4000 jak one się wam sprawują ? A możne ktoś się orientuje w obecnych cenach ciągników tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISTSZU    0

ja sądzę że new Holland to dobra marka fajne wyposażenie kabiny i mało pali ja sam kupiłem nowego pod koniec stycznia i sprawuje się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Co do postów powyżej: T4000, TD5000, T5000 to produkcja włochy.

W Turcji robią ciągniki z serii TT - ale to są ciągniki niedostępne ponoć w Polsce i w europie zachodniej, a jedynie robione do najbiedniejszych krajów, podobnie jak inne firmy maja fabryki w chinach, indiach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj