Ricardo

New Holland serii TT i T4000

Polecane posty

PIOTREKrrrr    0

ja już zamówiłem T4020 i będe go miał pod koniec grudnia dla mnie bardzo fajny ciągnik odpowiednik rollera 70W tylko że 4 cylindrowy z turbosprężarko


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

no fakt coś w stylu rollera ale nie do końca bo to są ciągniki z przeznaczniem pracy w pomieszczeniach...a pozatym są jak za tą cene bardzo dobrze wyposarzone ... i nawet stylistycznie śą ciekawe tylko w nich niepodoba mi sie ta bardzo ciasna kabina i nie równa podłoga ale pozatym ciągniczek jest całkiem fajny ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Co do kabiny może się wydawać ciasna ale jak dla mnie wystarczająca

Ta nierówna kabina pozwoliła sporo obniżyć ciągnik a ja takiego potrzebowałem i było to dla mnie zaleto

plusem jest to że zamawiajonc klimatyzacje nie nie montujo nam idiotycznego daszku na kabinie tak jak w same DF

a cenowo te ciągniki bezkonkurencyjne w porównaniu do sama czy DF Ciekawe jak będzie z spalaniem ???


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

a odpowiedz mi na takie pytania ... ile masz ziemi i czy ten ciągnik bedzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie i z jakim przeznaczeniem go kupujesz ???


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Ciągnik bendzie pracował jako pomocniczy (belarka , opryskiwacz . rozsiewacz i inne pierdoły ) pracował bendzie na 30ha

 

Jeżeli mój wniosek PROW zostanie pozytywnie rozpatrzony to głównym ciągnikem będzie NH T5050


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ricardo    5

Piotrek jak możesz to napisz jakie są ceny za serię T4000 i za ci i ile trzeba dopłacić, ja jeszcze nie byłem u żadnego delera new holland więc cen nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Ja za swojego T4020 zapłace 115 tys. zł może mniej zależy od euro Nie wiem ile za co trzeba zapłacić ale

Moj będzie miał klimatyzacje , trzy prędkości wałka 540/540E/1000 , szersze opony (dokładnie nie pamiętam więc nie będe pisał jakie) poszerzane tylne błotniki , tłumik na słupku kabiny , ramiona hakowe ,standardowo przekładnie 16X16 , przednie obciąrzniki , uklad lift-o-Matic i to chyba wszystko z tego co pamiętm . Na jakeś więkrze bajery nie było mnie stać a szkoda bo to jednak wpływa na komfort pracy !!!

T4030 to w granicach 122 tyś zł bez klimatyzacji ale nie jestem pewien ;):D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

a więc do takich zadań to on świetnie sie będzie nadawał ... bo jeśli miałby być ciągnikiem głównym to słabo widze jego uciag... a powiec jeszcze jaki będziesz miał w nim rewers ???


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

tak jak napisałem standardowa przekładnia 16X16 max prędkość to 42km/h rewers mechaniczny Nie będzie pracował z turem to i taki powinien się sprawdzić i tak o niebo lepiej jak w moim pronarku 82SA tam to dopiero skrzynia działa że szok !!!


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

To zalezy co zamowisz ;))

Mozesz miec wiekrzosc rzeczy mechanicznych albo wziasc bardziej bogate wyposazenie i wtedy jest nawet fajnie wypasony :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
a więc do takich zadań to on świetnie sie będzie nadawał ... bo jeśli miałby być ciągnikiem głównym to słabo widze jego uciag... a powiec jeszcze jaki będziesz miał w nim rewers ???

Dlaczego uważasz że nie nadawałby się na główny ciągnik ?? Z obciążnikami masa pewnie gdzieś koło 3,5 t, 65 rumaków, 4x4 - myślę że nie taki głupi pomysł na małe gospodarstwa. Z tego co czytałem to gabarytowo niewiele różni się od 3512. MF255/U3512 w wielu gospodarstwach robią za główne konie pociągowe więc taki NH posiadający 4x4, mocniejszą pompę, silniejszy podnośnik i zdecydowanie większą masę wcale nie jest skazany na porażkę.

 

Do Piotrka - co to jest ten lift-o-Matic ?? I czy posiadasz może jakiś cennik tego ciągnika ?? Najlepiej w formie PDF. I jeszcze jedno - napisałeś że ciągnik będzie używany do opryskiwacza i i rozsiewacza a później że zamówiłeś szersze opony - to jakoś nie współgra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

jeśli chodzi o lift-o-mat to jet taki temat na AF

a co do szerszych opon to nie są aż takie szerokie bo 380 z tyłu a 320 z przodu

chciałem szersze opony bo wiosna na niektórych polach mam mokro i nie mogę wjechać

a opryskiwacz to 1000l a rozsiewacz 700l wiec trochę warzą i jakoś to masę trzeba rozłożyć


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

No chyba żartujesz że szerokie opony z tyłu to 14,9 ?? Parodia - to już Farmtrac w standardzie ma 16,9. (mam na myśli modele średniej mocy)

 

Do Mario - przeczytaj mój post ponad twoim - tam jest odpowiedź na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Wie ktoś może czy seria ta ma resorowaną przednią oś?

i czy ktos ma ceny tych ciągników.

@PIOTREKrrrr te ceny wyżej czyli 115 i 125 to ceny netto czy brutto?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

te ceny są brutto ale wątpię żeby były aktualne więc się nie sugerować

a poza tym wyposażenie jakie zamawiasz zdecydowanie odgrywa główną rolę ;)

wiec lepiej skontaktuj się z dilerem :P


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

ale ja chce wiedzieć czy ta seria ma resorowaną oś, bo po co mam sie kontaktować jak nie chce kupować traktora bez tego własnie dodatku. dlatego czekam nadal może jednak ktoś to wie? ale podejrzewam że jeżeli nikt nie potwierdził tzn że poprostu nie ma takiej opcji.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Resorowaną oś ??? nie jestem pewien ale raczej nie ;) taki bajer to chyba od serii T6000 się zaczyna .

A czy ciągnikach takiej mocy montuje się takie rzeczy ? bo myślałem że tylko w cięgnikach powyżej 100km oraz ze

skrzynią 50 km/h :P Bynajmniej tylko z takimi się spotykałem


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

fendt montuje we wszystkich co są dostępne, ale to za drogi gips jak dla mnie, więc czekam dalej aż jakaś inna firma to wprowadzi. Wiecie jaka to zaj............ różnica z resorowaną osią...... prawie jak w samochodzie hehe ;)

pozdrawiam


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

A nikt nie orientuje się w seriach tt? Bo jak ja widze do na AF nikt nie ma ciągnika z tej seri a szkoda bo móglby nam coś o nim opowiedziec jaka cena itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek4x4    0

Panowie podobno T4030 to tosamo co Case 7?c Quantum czy może ktoś ma informacje na ten temat.

Mam także pytanie jaki ładowacz można zainstalować do T4030 i co o takim pomyśle myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

napewno do T4030 nie pasuja narazie Polskie TUR-y bo dzisiaj bylem i sie pytalem... ale raczej nie dlugo bedzie mozna zamontowac Quicke...


John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj