Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland serii TT i T4000

47 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ricardo

Ricardo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 13:58

New Holland serii TT i T4000 Co o tych seriach sądzicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland serii TT i T4000 Dzisiaj, 22:05
  •  

#2 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 15:17

New Holland serii TT i T4000 ja już zamówiłem T4020 i będe go miał pod koniec grudnia dla mnie bardzo fajny ciągnik odpowiednik rollera 70W tylko że 4 cylindrowy z turbosprężarko
:)

#3 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 17:07

New Holland serii TT i T4000 no fakt coś w stylu rollera ale nie do końca bo to są ciągniki z przeznaczniem pracy w pomieszczeniach...a pozatym są jak za tą cene bardzo dobrze wyposarzone ... i nawet stylistycznie śą ciekawe tylko w nich niepodoba mi sie ta bardzo ciasna kabina i nie równa podłoga ale pozatym ciągniczek jest całkiem fajny ...
New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

#4 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 17:26

New Holland serii TT i T4000 Co do kabiny może się wydawać ciasna ale jak dla mnie wystarczająca
Ta nierówna kabina pozwoliła sporo obniżyć ciągnik a ja takiego potrzebowałem i było to dla mnie zaleto
plusem jest to że zamawiajonc klimatyzacje nie nie montujo nam idiotycznego daszku na kabinie tak jak w same DF
a cenowo te ciągniki bezkonkurencyjne w porównaniu do sama czy DF Ciekawe jak będzie z spalaniem ???

#5 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 16:51

New Holland serii TT i T4000 a odpowiedz mi na takie pytania ... ile masz ziemi i czy ten ciągnik bedzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie i z jakim przeznaczeniem go kupujesz ???
New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

#6 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 18:30

New Holland serii TT i T4000 Ciągnik bendzie pracował jako pomocniczy (belarka , opryskiwacz . rozsiewacz i inne pierdoły ) pracował bendzie na 30ha

Jeżeli mój wniosek PROW zostanie pozytywnie rozpatrzony to głównym ciągnikem będzie NH T5050

#7 Share Ricardo

Ricardo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:43

New Holland serii TT i T4000 Piotrek jak możesz to napisz jakie są ceny za serię T4000 i za ci i ile trzeba dopłacić, ja jeszcze nie byłem u żadnego delera new holland więc cen nie znam.

#8 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 22:30

New Holland serii TT i T4000 Ja za swojego T4020 zapłace 115 tys. zł może mniej zależy od euro Nie wiem ile za co trzeba zapłacić ale
Moj będzie miał klimatyzacje , trzy prędkości wałka 540/540E/1000 , szersze opony (dokładnie nie pamiętam więc nie będe pisał jakie) poszerzane tylne błotniki , tłumik na słupku kabiny , ramiona hakowe ,standardowo przekładnie 16X16 , przednie obciąrzniki , uklad lift-o-Matic i to chyba wszystko z tego co pamiętm . Na jakeś więkrze bajery nie było mnie stać a szkoda bo to jednak wpływa na komfort pracy !!!
T4030 to w granicach 122 tyś zł bez klimatyzacji ale nie jestem pewien ;):D

#9 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 23:53

New Holland serii TT i T4000 a więc do takich zadań to on świetnie sie będzie nadawał ... bo jeśli miałby być ciągnikiem głównym to słabo widze jego uciag... a powiec jeszcze jaki będziesz miał w nim rewers ???

#10 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 09:41

New Holland serii TT i T4000 tak jak napisałem standardowa przekładnia 16X16 max prędkość to 42km/h rewers mechaniczny Nie będzie pracował z turem to i taki powinien się sprawdzić i tak o niebo lepiej jak w moim pronarku 82SA tam to dopiero skrzynia działa że szok !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MrDragon

MrDragon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa

Napisany 18 listopad 2008 - 15:53

New Holland serii TT i T4000 Dużo ta seria t4000 jest nafaszerowana elektroniką?
www.up.poznan.pl/knir/

#12 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 17:33

New Holland serii TT i T4000 To zalezy co zamowisz ;))
Mozesz miec wiekrzosc rzeczy mechanicznych albo wziasc bardziej bogate wyposazenie i wtedy jest nawet fajnie wypasony :)

#13 Share Malutki

Malutki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 21:13

New Holland serii TT i T4000

a więc do takich zadań to on świetnie sie będzie nadawał ... bo jeśli miałby być ciągnikiem głównym to słabo widze jego uciag... a powiec jeszcze jaki będziesz miał w nim rewers ???

Dlaczego uważasz że nie nadawałby się na główny ciągnik ?? Z obciążnikami masa pewnie gdzieś koło 3,5 t, 65 rumaków, 4x4 - myślę że nie taki głupi pomysł na małe gospodarstwa. Z tego co czytałem to gabarytowo niewiele różni się od 3512. MF255/U3512 w wielu gospodarstwach robią za główne konie pociągowe więc taki NH posiadający 4x4, mocniejszą pompę, silniejszy podnośnik i zdecydowanie większą masę wcale nie jest skazany na porażkę.

Do Piotrka - co to jest ten lift-o-Matic ?? I czy posiadasz może jakiś cennik tego ciągnika ?? Najlepiej w formie PDF. I jeszcze jedno - napisałeś że ciągnik będzie używany do opryskiwacza i i rozsiewacza a później że zamówiłeś szersze opony - to jakoś nie współgra.

#14 Share mario_08

mario_08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 20 grudzień 2008 - 23:24

New Holland serii TT i T4000 Ile KM ma Nh t4020?

#15 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 20 grudzień 2008 - 23:51

New Holland serii TT i T4000 jeśli chodzi o lift-o-mat to jet taki temat na AF
a co do szerszych opon to nie są aż takie szerokie bo 380 z tyłu a 320 z przodu
chciałem szersze opony bo wiosna na niektórych polach mam mokro i nie mogę wjechać
a opryskiwacz to 1000l a rozsiewacz 700l wiec trochę warzą i jakoś to masę trzeba rozłożyć

#16 Share Malutki

Malutki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 14:35

New Holland serii TT i T4000 No chyba żartujesz że szerokie opony z tyłu to 14,9 ?? Parodia - to już Farmtrac w standardzie ma 16,9. (mam na myśli modele średniej mocy)

Do Mario - przeczytaj mój post ponad twoim - tam jest odpowiedź na twoje pytanie.

#17 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 12:27

New Holland serii TT i T4000 Wie ktoś może czy seria ta ma resorowaną przednią oś?
i czy ktos ma ceny tych ciągników.
@PIOTREKrrrr te ceny wyżej czyli 115 i 125 to ceny netto czy brutto?
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

#18 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 00:02

New Holland serii TT i T4000 te ceny są brutto ale wątpię żeby były aktualne więc się nie sugerować
a poza tym wyposażenie jakie zamawiasz zdecydowanie odgrywa główną rolę ;)
wiec lepiej skontaktuj się z dilerem :P

#19 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 11:08

New Holland serii TT i T4000 ale ja chce wiedzieć czy ta seria ma resorowaną oś, bo po co mam sie kontaktować jak nie chce kupować traktora bez tego własnie dodatku. dlatego czekam nadal może jednak ktoś to wie? ale podejrzewam że jeżeli nikt nie potwierdził tzn że poprostu nie ma takiej opcji.
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 12:38

New Holland serii TT i T4000 Resorowaną oś ??? nie jestem pewien ale raczej nie ;) taki bajer to chyba od serii T6000 się zaczyna .
A czy ciągnikach takiej mocy montuje się takie rzeczy ? bo myślałem że tylko w cięgnikach powyżej 100km oraz ze
skrzynią 50 km/h :P Bynajmniej tylko z takimi się spotykałem