tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

waldac    13

Posiadam do odsprzedania polską instrukcję obsługi do Massey Ferguson serii 3000

a także

instrukcje do John Deere i Fendt po polsku

instrukcję napraw do MF serii 6100 -z schematami elektrycznymi EHR autotonic datatronic itp - niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Potrzebuję instrukcji obsługi, katalogu części i instrukcji napraw do Massey Ferguson 6170. Jeśli macie to prześlijcie mi na maila : Accord1982gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawkblizyce    0

Poszukuję instrukcjii obsługi do massey ferguson 65R z 1965 roku ze sprzęgłem hydraulicznym (turbomatic) :P

 

kowalblizyce@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej61    0

Poszukuję schematu instalacji hydraulicznej do koparko spycharki Białoruś.

TAK - WIEM, że to tak sobie rolnicza maszyna ale jako, że używam jej w moim gospodarstwie to może będzie mi wybaczone.

Będę wdzięczny za każde info bo to straszna gmatwanina i nie mogę sobie poradzić.

Mój mail: andru-sek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vlad    0

Witam potrzebuje instrukcje obsługi,katalog czesci/napraw do kombajn Fahr Rubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

witam potrzebuje instrukcji poznaniaka 3 m ze skrzynią olejową nowy typ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

Czesc potrzebuje katalog części do ZETORA 10540 bo te linki ktore juz sa przestały działac moze ktos ma i zechce sie podzielic piszczie na priva lub na meila destroyer00@o2.pl

DZIEKI!

 

a tak przy okazji do całej świty to przydało by sie poswiecic troche czasu i posegregowac i poprzezucac moze tematy do własciwych działow bo jest tu taki chaos ze ciezko cos znalezdz a chodzi mi o to ze np w dziale zetor powinien byc temat w ktorym to ludzie by pytali o katalogi czy instrukcje do zetorow czy tez sie oglaszali i tak samo w innych w NH instrukcje i katalogi do NH w JD do JD i byłby jakis porzadek a tak wszyscy pisza w jednym temacie i zeby cos znalezdz to trzeba poswiecic naprawde duzo czasu kozystam czasami z wyszukiwarki ale i ona czasami wariuje

 

pozdrawiam świte AF

Edytowano przez ZetorPower

zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matix    0

Witam wszystkich potrzebuje katalog ładowarki claas ranger 920 jeżeli ktoś będzie miał to pisać na emalia : supermati123@wp.pl

POTRZEBUJE PILNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Witam

Mam na zbyciu książki - tabele wysiewu do siewników Amazone w j polskim w całości- oryginalne bez dopisków itd

D7 Super "S"

DL 225 / 275

D4

D5

D8

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Witam

Polecam polskie instrukcje obsługi (oryginalne książki) do ciągników Massey Ferguson serii 3000 3100 i 6100

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATO15    0

Witam przyjmę wszystkie instrukcje,katalogi części do Maszyn rolniczych i budowlanych.

Mój adres e-mail jest INSTRUKCJEROLNICZE@INTERIA.PL

Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZawadzkiJ    0

Witam. Potrzebuje instrukcję obsługi i katalog części do ciągnika Case CS 94 z 2001r. Kontakt 507 056 403, e-mail przemyslaw.zet1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATO15    0

Ja nie sprzedaje tylko zbieram.

Jestem mechanikiem i te wszystkie instrukcje nie raz są mi bardzo pomocne by ułatwić mi moją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATO15    0

Witam poszukuje instrukcji do ciągnika INTERNATIONAL 724 Z 1974roku !!!

Mój adres e-mail jest INSTRUKCJEROLNICZE@INTERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

lato15- jesteś 15 letnim mechanikiem? sądząc po twoim e-mailu mysle że spzredajesz tego typu książki do maszyn rolniczych <_<

 

 

Poszukuje instrukcji, katalogu, albo jakiejś innej książki do john deere 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Witam ,szukam instrukcji obsługi i tabeli wysiewu do rozsiewacza SULKY z serii GPX. Będę wdzięczny za pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj