Skocz do zawartości

Zdjęcie

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 15:30

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 w jx jest tyle elektroniki "co kot naplakal". chyba tylko licznik motogodzin jest elektroniczny;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 Dzisiaj, 02:06
  •  

#22 Share mlody12

mlody12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 15:47

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 http://www.otomoto.p...=show&id=B50853 A nie myslales o takim ursusie w 4 skibowym napewno by szedł

#23 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 14 listopad 2008 - 16:35

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 kolega nie pomyśli że ten ursus nie zawiera ceny brutto a z ceną brutto kosztuje około 120 tys. (a za 120 tys to ja bym wolał bym NH TD80D podobno są udane mało awaryjne mało elektryki miałem sie okazje nim przejechać i wrażenia pozostawiłem pozytywne) co do tego czy pociągnie farmtrac pług to zalezy jaką ma ziemie ciężką czy lekką dopiero mozna planować jaki pług był by najlepszy

#24 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:39

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 Witam z ta cena ursuska przesadzili pomimo setymetu niedał bym za niego 120tys a wracajac do Farmtracka to namie duzego wrazenia nie zrobił miałem przyjemnosc siac nim kuku co moge powiedzec ze 150kg nawozu i pełnymi 4sekcjami kuku dzada zaczeło bujac dotego te wajchy od biegów stanowczo za kródkie rewers troche zgrzytał ale to moze ze niebył jeszcze dobrze dotarty moje zdanie jest taki niema co sie zabardzo zachwycac dopuki na własne oczy sie nie zobaczy jak to chodzi w polu
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#25 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 21:59

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 A na NH td80d jest niezła promocja wyprzedajo je poniżej 90 tys zł brotto bo wchodzi nowa seria więc sie zastanów .
I pomyśl bo ciągniczka nie kupujesz na rok może lepiej troche dołożyć i śmigać lepszym sprzętem !!!
:)

#26 Share MrDragon

MrDragon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa

Napisany 15 listopad 2008 - 20:31

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 Ja bym polecał NH seri TD5000 (coś mi się zdaje że seria tdd została wycofana na rzecz td5000) i z tatą gdy byliśmy na agropremierach w Poznaniu to za 95 KM() w standardzie chciał po u[ustach 95 tys. A co do Farmatracka to to jest ..., w mojej szkle mają 3 z czego jeden już ma spieprzoną pompę. Kup lepiej jakiś zachodni lub zainwestuj w Zetora Proksime a wyjdziesz o wiele lepiej. Dla ciebie polecam:
NH td 5040
Case jx 80
Zetor Proksima 84212WD

Czasami lepiej przycisnąć pasa na parę oni więcej niż potem żałować kilkanaście lat ;)
www.up.poznan.pl/knir/

#27 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 listopad 2008 - 16:17

A co do Farmatracka to to jest ..., w mojej szkle mają 3 z czego jeden już ma spieprzoną pompę.

wiesz w szkołach rolniczych bywa róznie ale większość to sprzętu nie szanuje a po drugie trafiają się takie buraki co wogóle chyba ciągnika nie widzieli na oczy i chcieli sobie pojeździć nowym traktorkiem nie potrafią a jezdżą i psują chociaż nie chodze do szkoły rolniczej ale wiem co sie wyprawia bo kumpel się uka i czasami widze jak przyszli farmerzy pomykają traktorami naprawde żal. W farmtracku wystarczy że dźwignie od pompy rodzielacza będzie włączona i bedzie chodziła na sucho(niebedzie podłączona do żadnej maszyny) to się rozwali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 07:18

Tylko w case masz pełno elektroniki jeden kabelek ci sie zapali to mozesz sie pozegnac z ciagnikiem ;)

Tak to racja zastanawialem sie i nad tym i case jest bardziej skomplikowany do samo naprawy i bez serwisu sie nie obedzie a farmtrac jest ciagnikiem latwym w obsludze

#29 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 09:42

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 gdzie wy macie ta elektronike w Case??i co tam jest takiego skomplikowanego??

#30 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 11:28

Tak to racja zastanawialem sie i nad tym i case jest bardziej skomplikowany do samo naprawy i bez serwisu sie nie obedzie a farmtrac jest ciagnikiem latwym w obsludze

pewnie młotkiem i przecinakiem go nbaprawisz ;) , kolego belarusa sam naprawisz tak samo jak i tego case, co tam jest bardziej skomplikowanego - półbiegi rewers elektrochydrauliczny, ehr, a może komputer pokładowy, moim zdaniem case jx jest równie prosty jak faremtrac

#31 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 10:17

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 Panowie a powiedzcie mi czy ladowacz metal fachu o udzwigu 1600 nadaje sie do farmtraca 80 4WD????

#32 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 10:19

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 do farmtracka tak jakby fabrycznym ładowaczem jest ł 104 z agromaszu z mrągowa, a co sie tak kolega czepił tego dużego metalfacha już pisał o tym wcześniej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 10:53

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70 No tak! ale własnie dealer u ktorego bede brał farmtraca oferuje mi takze taki ladowacz i jesli wszystko bym brał u niego to cena jest bardzo interesujaca! i moge ja jeszcze negocjowac!

Nie cytuj poprzedniego postu!!

Edytowany przez robertbara, 01 grudzień 2008 - 14:14.

Dodaj odpowiedź