Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Jak prowadzicie księge od oprysków ??

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
11 odpowiedzi na ten temat

#1 endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 12877153

Napisany 05 listopad 2008 - 18:08

Koledzy , mam do was wielką proźbe , poniewarz , dziś zadzwonili z agencji , że jutro przyjadą nas kontrolować , a nie znam osoby w powiecie , która prowadzi taki rejestr oprysków ,pomużcie , jak takie coś zrobić ?? Prosze o skan , lub fotke stronek z takiego rejestru . I mam takie jedno pytanie , jak u was patrzeli na to jak by ktoś tego nie miał , bo niby mogą cofnąć dopłaty :) . Prosze was bardzo o pomoc , zamieszcze poniżej adres email : endrju00711@wp.pl . A mam jeszcze jedną wontpliwość , poniewarz niedaleko domu mam ułożone bele , tak , że zajmują one pół pola , bo z 40 arów zrobiło się około 25 arów , a te pole jest koło mojego sadu , w którym jak układaliśmy , je w żniwa również nie było się jak obrucić ciągnikie , czy doczepią się za to , że 40% pola jest nie zasiae poplonem . To jest nic , ale jeszcze do tego dochcodzi hektar pola po kuku na ziarno , i nie zdążyliśmy tam jeszcze zasiać poplonu , bo jak nie deszcz , to czasu nie ma . I czy za takie przewinienia mogą cofnąć dopłate , bo nie dość , że biore standardowe , i takie tam dodatki do krów itp. , to jeszcze mam troche kasy za poplony . Ale najwarzniejsze jest to , że nie posiadam tej książki do oprysków , i na tym prosze się skupić , bo mam czas do wieczora , bo potem , to już rano inspekcja do domu za puka :)
  • 0

#2 funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1272 postów
  • 6796445

Napisany 05 listopad 2008 - 18:17

Czy chodzi ci o zeszyt zabiegów agrotechnicznych, bo takie mam i tam nie tylko opryski zapisuje. A czy chodzi ci o wzór takiej karty czy już o wypełnioną.
  • 0
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#3 endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 12877153

Napisany 05 listopad 2008 - 19:21

Już mam pierwowzór , i wielkie podzienkowania dal całego AF , a szczególnie dla kolegi Funkmastera@ , spoko koleś , potrafi pomuc w potrzebie , naprawde super user , oby takich więcej .

Pozdrawiam Endrju00711
  • 0

#4 MZtkahaha

MZtkahaha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 08:59

czy moglbys wyslac i mi ten pierwowzor?u mnie rowniez bedzie kontrola..madziaaa20.1993@o2.pl to moj adres bede wdzieczna za inf
  • 0

#5 jakar

jakar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 październik 2012 - 19:49

Witam. Mam ten sam problem...nie bardzo wiem jak to ugryźć, teoretycznie niby wiem. :) Przykład ułatwiłby mi sprawę, więc jeśli mógłby mi ktoś pomóc to bardzo bym prosił
Mój adres jakar13@wp.pl
  • 0

#6 Johndeere6320premiumm

Johndeere6320premiumm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 18:16

Mozesz mi wysłac ta książke na meila michal12343434@onet.pl PILNE

Edytowany przez Johndeere6320premiumm, 11 marzec 2013 - 18:20.

• 0

#7 zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 18:30

Pamiętaj że rejestr oprysków powinien być prowadzony 3 lata wstecz .Ważne żeby zabiegi robione były opryskiwaczem z przeglądem.
  • 0
ZETOR TEAM

#8 krystiangolf

krystiangolf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 marzec 2013 - 17:23

Pamiętaj że rejestr oprysków powinien być prowadzony 3 lata wstecz .Ważne żeby zabiegi robione były opryskiwaczem z przeglądem.

móglbyś mi wysłac jakis pierwowzór tego rejestru bo też musze to zrobic... krystiangolf@wp.pl
  • 0

#9 zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 30 marzec 2013 - 19:59

krystiangolf Ja prowadziłem rejestr oprysków w zwykłym zeszycie. Ważne były takie danie jak kg-l , nazwa oprysku, data zabiegu , nazwa uprawy i powierzchnia. To przy kontroli wystarczyło , przystawili pieczątkę, sfotografowali i właściwie nie mieli zastrzeżeń. W przyszłości kazali wpisywać na takim druku http://www.fotosik.p...67b2fb79c9.html ( średnia jakość zdjęcia ).
  • 0
ZETOR TEAM

#10 Michu78

Michu78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 19:16

ewidencja zabiegów ochrony roślin -druk jest do pobrania na stronie notatnik rolnika, albo wpisać google

Edytowany przez Michu78, 24 kwiecień 2013 - 19:23.

• 0

#11 czarnykriss

czarnykriss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 18:10

Witam!
Jeżeli któryś z kolegów już doświadczonych zaglądnie jeszcze tutaj to bardzo prosze prześlijcie mi ten pierwowzór prowadzenia książki. e-mail.: grupa.tyranski@interia.pl Wielkie dzięki!!!
  • 0

Google

• Reklama google
  •  

#12 grabaz

grabaz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 lipiec 2014 - 20:21

Również poprosze o jakiekolwiek skany czy coś w tym stylu ponieważ zbliza sie kontrola a nie wiem jak to ugryżć Będę bardzo wdzięczny za pomoc Mój email grabaz20@o2.pl
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s