Polecane posty

martin68    9

Witam mam pytanie czy ursus c 330 da rade takiej talerzówce http://www.agrofoto....mage114959.html ma ona służyć mi do poplonu i niekiedy do uprawy jednego kawałka gdzie mam dosyć ciężką glebę do uprawy gdyż jak jest sucho to powstają spore bryły a i czy jak za dużo talerzy to czy da się usunąć po jednym talerzu z wałka wtedy będzie 16 talerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Moim zdaniem moze byc problem nie tylko z uciagiem ale nawet z podniesiem chyba ze masz dobra pompe :mellow: Szukaj czegos 14 talezowego :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

ciapek da rade, ciągam taką samą swoim, talerzuje ścierniska po żniwach na lżejszych glebach i daje rade bez problemu, jeśli pompe masz dobrą to z podniesieniem też nie bedzie problemu :mellow:


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Autor tematu napisał ze ma tam ciezka ziemie wiec moze zapomniec o takiej tależówce :mellow: Mój sasiad ciaga taka c-360 i ma pod górke co robic :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin68    9

Czy ciężkie jedne kawałem III -IV na którym trzeba uprawiać zaraz po deszczu bo robią się bryły a tak to ja mam bardzo słabe ziemie więc sądzę że da rade tej talerzówce ale czekam na wypowiedzi użytkowników a co do ziemi to uznajmy że mam piachy a innej talerzówki to szukałem ale mam okazje kupić taką w dobrym stanie nie do remonty za 500zł więc jak nie wypali to i z zyskiem sprzedam choćby za 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

za 500zł. to ja bym brał moim zadanie da rade a jak będzie ciężko to ściągniesz jeden rząd talerzy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Myślę, że da rade , ale nigdy nic niewiadomo :D A ile to waży???


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin68    9

Ta waży 400 kg a Famarol Słupsk 390 kg ale chyba kupię famarol botaco miała być brana za 500zł to złom a znalazłem famarolke za 400 zł tylko trzeba wstawić nową belkę przednia bo jest wygięta tak to jest jak się nie uważa na kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

Jeśli waży 400 kg to podniesienie na pewno, gorzej może być z uciągiem, ale ziemia nie jest bardzo ciężka to powinien iśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja miałem identyczną i c330 na pewno podniesie, z uciągiem nie powinno byc tak źle bo zetorem 7211 nawet na 4 jechałem :) Tylko po dojechaniu do końca nie było 3 talerzy :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c308    4

chcesz ją stosować zamiast pługa czy tylko do uprawy po pługiem po ściernisku przed siewem


c330ic330m na 8 ha starczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel929    0

moj ojciec przez 18 lat mial "ciapka" tylko i wylacznie. na 30 h robila talerzowala orala siala kosila wszystko. talezowke od poczatku mam 16 ale tylko na dwoch walkach. wazy 450 kg. najgorszym problemem bylo to ze ja sciagalo jak sie lepiej skrecilo talerze :D przod za lekki :Q ten Ciagnik byl nie zniszczalny :D ale co pare lat na częściach się nie oszczedzalo all nowe i musiala chodzic. oczywiscie mowie o silniku :Q na słabej ziemi na 5 chodzila w talerzowce ale to bylo czuc jak sie olej gotowal momentami. najgoresze sa zwlonice. luzowaly sie przy pochwach i gwinty sie rypały przerabialismy na większe chyba sruby 14 albo 16 i z drugiej strony nakretki. mysle ze da sobie rade i uciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hedonity    4

Sorry że trochę offtopic, ale mam pytanie - w ciapku z boku skrzyni są dwie dźwignie. Jedna załącza WOM druga pompę. Czy te dzwignie mają tylko położenia włącz-wyłącz czy też mają inne położenia np. jak w c-360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Tylko włacz wyłacz bo womy zaleznego raczej nie masz rzadko w której C-330 jest wom zalezny czyli dzwignia od wom ma pozycje do przodu wom zalezny na srodku neutralna a do tyłu zwykły wom <_<

 

 

30 Ha obrobic C-330 to ja sobie nie wyobrazam. Jak talerzowka zle ustawiona to sie nie dziw ze Ciapka sciaga :P

 

A talerzówka do C-330 to tylko 2x8 talerzy czyli 1,8m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel929    0

he nie zle tylko jak bylo sycho to na scierniskach nic nie brala to trzeba bylo na maxsa. ile ona ma to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ja mam taką samą talerzówkę co an zdjęciu rocznie cap obrabiał u nas i na usługach przeszło 20ha daje sobie rade bez problemu jeszcze ją mam dociążoną 2 szynami kolejowymi 3metrowymi pod górę 3 bo mam same górki i rura przód podrywa ale jestem przyzwyczajony śmiało kupuj lżejszej na pewno nie bo ta już za lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

witam wszystkich mam prośbę możecie mi napisć cze są jakie agregaty żęby ciągnik c-330 dał rade je uciągnąć.pozdrawiam wszystkich co dadzą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

C-330 powinien pociągnąć 1.8m tutaj są agregaty morzesz se zobaczyć


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Zależy jeszcze jaki ma być ten agregat uprawowy czy podorywkowy?


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormelinda    0

Ja miałem kiedyś do C-330 z Expomu 1.80m i moim zdaniem wiekszego nie ma co kupować bo w agregacie biernym ważna jest prędkość w czasie pracy a niestety większy pójdzie ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak do trzydziestki to 1,8 m. wiecej nie ma co sie wygłupiać. i nowy mozna juz za grosze kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj