Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzęt do C-330 i pochodnych

276 odpowiedzi na ten temat

#221 Share FlorczaKamil

FlorczaKamil

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo Historia

Napisany 26 maj 2011 - 15:52

Sprzęt do C-330 i pochodnych U mnie ojciec kiedyś kosił t25a polską kosiarką 165cm i dawał rade tylko ze z z kosiarki była zdjęta osłona żeby miał łatwiej unosić.Najciężej było kosiarkę rozpędzić a potem to już szło .C330 będziesz miał o tyle lepiej że jest 2 stopniowe sprzęgło i łatwiej będzie rozpędzić kosiarkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzęt do C-330 i pochodnych Dzisiaj, 19:39
  •  

#222 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 28 maj 2011 - 11:14

Sprzęt do C-330 i pochodnych :blink:

#223 Share PK007

PK007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 28 maj 2011 - 21:21

Sprzęt do C-330 i pochodnych Poradzi sobie na pewno i w pracy i z podnoszeniem. Obciążniki dodatkowe też nie są potrzebne.

#224 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 30 maj 2011 - 21:03

Sprzęt do C-330 i pochodnych Drodzy koledzy.
Mieszkam w górach mam c 330 i do niego mam przyczepkę samoróbkę jednoosiową i jak chodzi o obawy to obaw żadnych nie ma tylko trzeba jezdzić z rozsądkiem;) jeśli Przyczepa jest pełna i tak solidnie
naładowana to warto zaczepić belkę polową (listwę) i gdy zacznie gnać traktorem z górki czy jak to wtedy się podnosi na podnośniku listwą zaczep, dociśnie go dobrze i jest całkiem inaczej. Gdy jest pełna przyczepa warto też jakichś dużych obrotów nie sypać gdyż można nie zdążyc...
welcome :D

#225 Share roborolnik

roborolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, OFF-ROAD i militaria

Napisany 31 maj 2011 - 21:13

Sprzęt do C-330 i pochodnych Koledzy, górny czy dolny zaczep, hmm gorny jest do ciągania a dolny do ciagania i przenoszenia dużych nacisków, robisz przyczepe jednoosiowa tak, ale gdzie będziesz miał umiejscowioną tą oś, na srodku czy na końcu przyczepki? Ja ciagam chyba 4 rozne przyczepki jednoosiowe ciapkami i nawet z największa(duża samozbierająca która na pusto ma prawie 3 tony a jak sie naładuje pełno to hohoho fakt nie zbijam siana jak U-385 bo z takowym wedle przeznaczenia powinna ona śmigać) nie mam zadnego problemu a wszystkie są na górny zaczep. Postaraj sie wiec przy robieniu przyczepki by oś była blisko środka, ale na samym środku to raczej nie bo nie bedzie ciapka dociskało i w trudniejszych warunkach może być ciężko. Ja w samoróbce dałem 10cm względem środka do tyłu i robi to znakomicie w lesie. Na górny napewno taniej i łatwiej ci wyjdzie a i w lesie sie nie zawiesisz ;). Powodzenia w pracach, mam nadzieje ze cos pomogłem. W razie pyatań kontaktuj sie, pomoge, pare fotek może zapodam o ile czas bedzie :D

#226 Share roborolnik

roborolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, OFF-ROAD i militaria

Napisany 31 maj 2011 - 21:22

Sprzęt do C-330 i pochodnych Obciązniki ie przydadzą zwłaszcza jeśli masz metalową oslone, no chyba ze wprawiony jesteś do jazdy na hamulcach ale po pytaniu stwierdzam ze raczej nie, podnieśc napewno podniesie, gęsta trawa 3 bieg drobna 4 bieg, a tych co gęstą trawe koszą na 4 to podziwiam bo umnie jak rozbujam to daje rade tylko ze na zabezbieczeniu zaraz puszcza bo kosiarka nie nadaza obrotami(nie zeby mocy brakowało) i sie kosiarka zwija :lol: wniosek taki, ze albo robicie bez sprawnego zabezpieczenia i katujecie sprzęt albo poprostu nie macie naprawdę gęstej trawy ;)

#227 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 03 czerwiec 2011 - 20:06

Sprzęt do C-330 i pochodnych roborolnik jestem tego samego zdania gdyż też tak mam :) pozdrowienia;)

#228 Share Dziki2367

Dziki2367

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 czerwiec 2011 - 18:03

Sprzęt do C-330 i pochodnych

#229 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 06 czerwiec 2011 - 17:43

Sprzęt do C-330 i pochodnych Dziki fajny film :rolleyes: w jakim ty regionie mieszkasz że jest tyle bocianów?

#230 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 19:06

Sprzęt do C-330 i pochodnych ja kupiłem 2 miesiące temu D 732 na balonach dałem 7,5 kafla i musiałem odmalować , teraz wygląda jak nowa, wywrot jest , przegląd , ubezpieczenie, gumy ok , zapas jest , oświetlenie i pneumatyka też , i media na druga przyczepe wyprowadzone , wsio haraszo

Opus meum est

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 19:25

Sprzęt do C-330 i pochodnych Kolega z forum ma sprzedać odnowioną przyczepę ........jak byłem u niego po rozsiewacz to pytał się czy ktoś nie chce 3.5 tonowej przyczepy dwuosiowej.Wszystko sprawne , koła 10.0 stan dobry.Cena 5000 zł, na pewno by coś urwał i C-360 też ma z turem za 11.000.zł . O taka dokładnie -- http://moto.allegro....1654289763.html

Edytowany przez zonk28, 17 czerwiec 2011 - 19:33.

#232 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , mechanika

Napisany 17 lipiec 2011 - 22:34

Sprzęt do C-330 i pochodnych rozumiem że jak bezpiecznik puści i kosiarka się zwija to może rozwalić wałek > ?
Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

#233 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 22:10

Sprzęt do C-330 i pochodnych Śmiało zapinaj i do roboty, 30 spokojnie da sobie radę.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#234 Share tomas98

tomas98

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 16:57

Sprzęt do C-330 i pochodnych Pytam się bo chcę się dowiedzieć czy mam coś dodać do swojej gospodarki

#235 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 17:36

Sprzęt do C-330 i pochodnych Zacznę tak: widlak do bel, jedno osiowa przyczepka, wóz do bel, kosiarka rotacyjna Z-173, zgrabiarko-przetrząsarka PUCHACZÓW (coś tam Z-xxx), pająk polski( roztrząsacz pokosów), przyczepa samozbierająca PÖTTINGER 25, pług 2 skibowy zagonowy, brona 3 polowa lekka, obsypnik, rozrzutnik obornika 1 osiowy. I to chyba wszystko.....a i jeszcze czasami betoniarka jest zaczepiana oczywiście do przetransportowania;)

#236 Share ursus1991

ursus1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, muzyka, motoryzacja

Napisany 28 sierpień 2011 - 18:15

Sprzęt do C-330 i pochodnych ja nie mam c-330, ale umnie zaczepiał gość nawet pług 3 skibowy taki od c-360, no a pozatym talerzówka 1,6m, brony 5 polowe, prasa z-224, rozrzutnik dwuosiowy, siewnik i inne lekkie , no i oczywiście tur i nawet sianokiszonkę ładują,

#237 Share muszkieter97

muszkieter97

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,informatyka,motoryzacja

Napisany 02 wrzesień 2011 - 19:39

Sprzęt do C-330 i pochodnych agregat uprawowy 2.1 m, pług 5 skibowe podorywkowe i 2 skibowe,rozrzutnik polski1 osiowy,przyczepe wywrotke 1 i 2 osiową,kołówkę,opryskiwacz,pająka,zgrabiarke 5 karuzelową, brony 3 polowe, TUR 1, kopaczkę elewatorową, czasami rotacyjną oraz prase kostkująca john deere B)
to chyba wszystko.. :D

Edytowany przez muszkieter97, 02 wrzesień 2011 - 19:39.

#238 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 19:55

Sprzęt do C-330 i pochodnych no u mnie to ma lekko :lol: wóz, kultywator, UG2, bronki, kopaczka elewatorowa a jak przyjdzie sezon na ścinkę to w lesie trochę robi a głównie to ciągam drzewo na podwórko i to chyba wszystko no chyba że od czasu do czasu zgrabiarka 7 gwiazdowa ;)

#239 Share 1210

1210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 20:27

Sprzęt do C-330 i pochodnych rozrzutnik 3,5, tony przyczepa 3,5 tony, kultywator 2,1, brony 3, sadzarka do ziemniaków i do warzyw, kosiarka rotacyjna nie pamiętam symbolu ale ma 3 noże na bębnie, prasa massey ferguson. opryskiwacz 400l. 12m. szerokości, wozy. wózek, przecząsaczo-zgrabiarkę 5, glebogryzałke, rozsiewacz nawozów, siewnik zbożowy,pług 2 skibowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 wrzesień 2011 - 21:56

Sprzęt do C-330 i pochodnych A u mnie tak: przyczepa 4.5, opryskiwacz 400/12, brony "5", rozsiewacz motyl 550 kg, pająk 7, karuzela, bolek, cyklop, siewnik poznaniak, siewnik punktowy, objeżdzacz do buraków, radło, wały po cambrig croscil czy jakoś tak, urządzenie do bielenia, kiedyś kopaczka i zbieracz do liści, ogólnie jako ciągnik pomocniczy do wszystkiego w podwórku