Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych

398 odpowiedzi na ten temat

#101 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 12:14

Dziwne bo szukałem na stronie Albuza i sa tylko 2 stronki i żadnych cen ani nic http://bott.com.pl/a...ennik_ALBUZ.pdf ........ani kontaktu ani nic .Chyba kupie tego Lechlera bo na tej stronce nic nie ma.

Jeżeli chcesz to wszystko Ci pokaże podaję do mnie tel. 502 264 255. Na pewno wszytko jest. Możesz podać też swój tel. to oddzwonię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Dzisiaj, 07:41
  •  

#102 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 13:28

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Kolego "KODZI" Rozpylacze IDKT są dość dobre, jednak wykonane są z białej ceramiki, która wytrzymuje krócej niż różowa ceramika ALBUZA z dodatkiem tlenku aluminium. Istnieją dysze z białej ceramiki jednak są z dodatkiem cyrkonu i koszt waha się od 150 zł w górę. Poza tym cena do jakości w idkt ma się nijak. Dealerzy życzą sobie sporo tylko za to, że marka jest dłużej na polskim rynku i lepiej jest rozpoznawana. Osobiście zrobiłem konfrontację IDKT vs CVI TWIN ( Nowość ALBUZA od połowy marca 2011 ). Gołym okiem widać jak strumień w CVI TWIN jest stabilniejszy , niema wahań. Przekłada się to na lepsze pokrycie uprawy. Poza tym sprawdziłem pod lupą szczelinę w IDKT i okazało się że w jednym miejscu jest napęknięta. Zdaje się że firma z Francji chyba Berthu brała te dysze i musieli zrezygnować bo opryskiwacz był z górnej pułki a dysze przychodziły wadliwe. Odwiedziłem fabrykę ALBUZA we Francji i uwierz mi że wyprodukowanie profesjonalnego rozpylacze nie jest łatwe. Samo przygotowanie proszku trwa od 6-8 tyg. no i 20-paro godzinne wypalanie w piecach. Z tego co wiem inni producenci zlecają podwykonawcą zrobienie wkładek. Widzę że interesuje Cię sprawa rozpylaczy, jeżeli chcesz kupić coś profesjonalnego i na długie lata to podaję numer tel. 502264255, postaram się załatwić rabat.
Pozdrawiam

A jeżeli zastosuje takie zaworki ? Czy lepiej kupić taki korpus ? Tylko mam obawy co do jego wytrzymałości jest dość długi i boje sie że jeżeli o coś zaczepi to będzie po korpusie.

Filtr z zaworem antykapacza to raczej kiepskie rozwiązanie, szczególnie jeżeli jest tam kulka metalowa. Dostanie się tam mały syfek i kulka nie usiądzie dokładnie w gnieździe. Już lepsze są z kulką gumową a przynajmniej tak mówią rolnicy z którymi rozmawiam. Lepiej kupić oprawę z antykapaczem z boku tylko właśnie trzeba sprawdzić czy się zmieści, i czy można złożyć belkę. No i też ważna sprawa czy membrana antykapacza jest z takim jakby cyckiem na środku. Ten dzióbek powoduje to że membrana siedzi tam gdzie powinna i lepiej uszczelnia.
Pozdro.

#103 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 03 marzec 2011 - 18:53

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Przydała by się jakaś stronka z ALBUZA.........a tu nic.....jak normalny człowiek ma coś odszukać?Jak w wejście w tą stronkę i odnalezienie czegoś sprawia tyle problemu.Stronka powinna być czytelna i mieć duży asortyment , ceni , produkt itd........a tu tylko strona główna i nic sie człowiek nie dowie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jakie dysze wybrać? zobacz »

•  

#104 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 19:56

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych bardzo nam przykro że nie ogarniasz tej strony :lol: http://www.bott.com.pl/agro/

#105 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 10:52

Przydała by się jakaś stronka z ALBUZA.........a tu nic.....jak normalny człowiek ma coś odszukać?Jak w wejście w tą stronkę i odnalezienie czegoś sprawia tyle problemu.Stronka powinna być czytelna i mieć duży asortyment , ceni , produkt itd........a tu tylko strona główna i nic sie człowiek nie dowie.

Szanowny Kolego, jeżeli masz jakiś problem z naszą stroną to bardzo proszę żebyś podał mi swój kontakt, z chęcią oddzwonię i pokieruję Cię wszędzie tam gdzie tylko zechcesz. Ponadto jeżeli masz jakiś pomysł żeby poprawić naszą stronę to proszę o takową informację. Jeszcze raz podaję swój nr kontaktowy. 502 264 255 bądź kontakt e-mail: info@bott.pl
Zarejestrowałem się na agrofoto po to by w miarę moich możliwości pomagać takim ludziom jak Ty.
Pozdrawiam

#106 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 13:16

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Właściciel strony ujął to z większym wyczuciem niż ja ;)
Ja ze swojej strony mogę polecić @ALBUZ, korzystam z tych rozpylaczy i jestem zadowolony :)

#107 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 15:34

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Wszystkim rolnikom trzeba pomagać bo " WSZYSCY ŻYJĄ Z GOSPODARZA"

#108 Share kodzi

kodzi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 19:57

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Do ALBUZ
Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje taki polowy rozpylacz eżektorowy avi twin 2x110 z wkładką ceramiczną?

#109 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2011 - 14:45

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Pozwolę sobie zareklamować ziomali B) http://sklep.opryski...=3&sort=default

#110 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 06 marzec 2011 - 17:09

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Oj drogi ten ziomek ,ale za to pomogą w modernizacji opryskiwacza i doradzą profesjonalnie.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 11:51

Do ALBUZ
Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje taki polowy rozpylacz eżektorowy avi twin 2x110 z wkładką ceramiczną?

Witam, od 39 zł brutto.

#112 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 09 marzec 2011 - 10:48

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych S-Piotr może i drogi ale super zrobiona jest ta stronka aż radość się ogląda i czyta .Albuz tak powinien zrobić stronke wtedy by każdy wiedział co gdzie jak i o co chodzi.A tak to do tej pory nic nie rozumie z tej stronki.

#113 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 09 marzec 2011 - 12:42

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Ta stronka może i fajna,ale fajnością w pole nie pojedziesz.Spojrzyj na stronę Bott (Albuz)tam nawet masz rozrysowane rozmiary korpusów i jakie do nich pasują kołpaki i wiele przydatnych linków.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#114 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 17:55

S-Piotr może i drogi ale super zrobiona jest ta stronka aż radość się ogląda i czyta .Albuz tak powinien zrobić stronke wtedy by każdy wiedział co gdzie jak i o co chodzi.A tak to do tej pory nic nie rozumie z tej stronki.

Szanowny kolego, jak do tej pory nie skontaktowałeś się ze mną w sprawie strony. Jeżeli naprawdę masz problem, to daj znać z chęcią pomogę. Opinie ludzi którzy korzystają z naszej strony są dla mnie bardzo ważne. Wystarczy tylko tel. i oddzwaniam do Ciebie w tej sprawie.
PZDR.

#115 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:12

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Koledzy
Szukam katalogu i tabeli wydatku cieczy dysz TURBO DROP
Już dziękuję

#116 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 10:43

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Witam
Zajrzyj na tą stronkę. jest po angielsku ale na pewno się połapiesz.
http://www.agrotop.c...ucts/nozzles/67
Jest kilka rodzajów dysz Turbo Drop, musisz wybrać ją z "Please select a nozzle" tam są różne typy, po wybraniu typu rozpylacza klikasz "ISO application chart for boom sprayers at 50 cm nozzle spacing" i masz tabele wydajnoście cieczy
Pozdrawiam

Koledzy
Szukam katalogu i tabeli wydatku cieczy dysz TURBO DROP
Już dziękuję

#117 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 18:56

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych Poradzcie , chciałbym wymienić wszystkie rozpylacze obecnie mam najtańsze żółte F2 za 1,8zł dostępne w agromie, za około 4 złote są w grene lechlera i teejet chciałem któres kupić ale wole się was poradzić. opryskiwacz 600l, 64hektarów zbóż pryskanie herbicydy,fungicydy, rsm nie pryskam.

#118 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 19:09

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych powtórzę się :) Jeśli pryskasz tyle ha, to kupowanie taniego "czegoś" co trzyma wydatek przez pierwsze 10ha mija się z celem.... zainwestuj kilka stówek i miej spokój na parę sezonów, a na dodatek zaoszczędzisz nerwów i pieniążków (na przekroczonych dawkach, bo się rozpylacz wypłukał). Możesz skorzystać ze oferty kolegi Albuz :)

#119 Share karolek12

karolek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 01 maj 2011 - 01:18

Przychylam się do opinii kolegi. Części do opryskiwaczy mają stosunkowo tanie i średniej jakości. Wiem bo sam miałem z nimi styczność. Jeżeli chodzi o dysze, to mogą sobie je kupować tacy, którzy mają małe gospodarstwa i nie używają ich w profesjonalnym gospodarstwie. I tak jak kolega napisał, warto zapłacić więcej i mieć profesjonalny sprzęt. Przecież chemia jest najdroższa i najwięcej finansów idzie właśnie na środki ochrony roślin. Panowie kasa za chemię leci przez rozpylacze i jak tam nie będzie coś grało to koszty rosną.

A czy węże do rsm na waszej stronie nie pochodzą z agroplastu Sawin?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 01 maj 2011 - 09:26

Wymiana dysz, końcówek, głowiczek opryskowych pytanie do kolegi albuż-
CZy macie w ofercie kołpaki dwuotworowe/?

Dodaj odpowiedź