Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wskaźniki c-330

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share GrubyC330

GrubyC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze - zwłaszcza -U-R-S-U-S-Y- i wszystkie ich przeróbki :)

Napisany 02 listopad 2008 - 17:41

Wskaźniki c-330 Czy taki Odwiedź moją stronę będzie w Ursusie c 330 wiem wiem tam pisze ale jakie ciśnienie powinno być dopuszczalne jakie robocze a jakie maksymalne ponieważ po kupnie takiego czujnika pomalował bym robocze na zielono a maksymalne na czerwono, aby zawsze wiedzieć czy jest dobre :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
A i jeszcze czy może doradzić mi ktoś od czego będzie pasował wskaźnik ciśnienia powietrza, oraz temperatury cieczy, i czy ktoś montował w swoim ciapku wskaźnik paliwa jeśli tak to proszę napisać więcej na ten temat dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wskaźniki c-330 Dzisiaj, 04:14
  •  

#2 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 19:31

Wskaźniki c-330 witam, masz tu przykład zegarów w moim mf 255:

http://www.agrofoto....image95142.html

u siebie ciśnienie oleju mam przy obrotach już od ok 700 zawsze 0.4 MPa, jak jest zimny i przegazuje to mam nawet 0.5MPa, a jeśli długo popracuję np przy orce i silnik jest dobrze nagrzany i pracuje na najniższych obrotach to jest ok 0.25-0.3 MPa nie mniej(z instrukcji wynika że ciśnienie mam za duże), ja mam też kontrolkę smarowania

zegar ciśnienia powietrza radze zakupić od zetora, a dlatego że będzie wygodniejszy ponieważ zetor tak jak i ursusy mają pneumatykę bodajże ok 0.6-0.8 MPa, a przykładowo mf 255 ma ok 1.3MPa

czujnik ilości paliwa to obojętnie z jakiego pojazdu może być, np mf 255

możesz dać jeszcze taki diodowy wskaźnik napięcia ładowania, oraz amperomierz

zegary kosztują po ok 25-30 zł

montuj co się da bo to fajne bajery są

obejrzyj mój filmik pt "mf 255 i pług do oborywania" który jest w zakładce VIDEO, a szczególnie końcówkę bo tam nagrałem jak mi zegary pracują

#3 Share GrubyC330

GrubyC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze - zwłaszcza -U-R-S-U-S-Y- i wszystkie ich przeróbki :)

Napisany 03 listopad 2008 - 06:54

Wskaźniki c-330 dzięki wielkie, wiem spodobało mi się tyle tych zegarów u znajomego mechanika w c 360 normalnie ma od wszystkiego chyba :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 15:03

Wskaźniki c-330 a od czego ma jeszcze te zegary?

#5 Share GrubyC330

GrubyC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 18:42

Wskaźniki c-330 nie wiem dokładnie ale postaram się dowiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share GrubyC330

GrubyC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 06:50

Wskaźniki c-330 Ja myślę zrobić od ciśnienia oleju, ciśnienia powietrza, temp. wody, no i ten oryginalny obrotów silnika i ilości paliwa, a jak coś mi wpadnie jeszcze do głowy to napiszę hehe