Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyciek z fortschritta 303 d

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel00

pawel00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 14:25

wyciek z fortschritta 303 d mam fortschritta 303 z przednim napedem od roku czasu.od nie dawna zaczol wycoekac mi olej ze skrzyni biegow przy pelnym obciarzeniu[np:orka] nie wiem jak to naprawic.prosze was o jakies rady dotyczace tej awari.pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wyciek z fortschritta 303 d Dzisiaj, 09:45
  •  

#2 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 19:57

wyciek z fortschritta 303 d ciesz sie ze tylko jeden wyciek masz;pp bez urazy ale ta marka nie kojarzy mi sie z porzadnym wykonaniem
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2008 - 23:55

wyciek z fortschritta 303 d Ale wy ejstescie inni!! MAdrzy inaczej itp!!Nie moge z was widzieliscie lub mieliscie taki ciagnik??<zly> JAk nie to sie zamknijcie!! Kurde no!! JA jakos mam taki traktorek i nic zero przeciekow itp. w wiosce sasiad ma 1014 i jest to kilo gowna!! Juz remonty mial chyba z 10 azy;) Jak mieli przy boisku korzen wyrywac to sie osral a nie wyrwal!! a ja podjechalem i pyk i juz byl wyrwany, raz tez 3 przyczepy zboza bez zadego ,ale,, wciagnolem na gorke u nas a 1014 i 914 sie osral i stanol!! W ogole sie zastanowcie co wqy gadacie!! Bo jak my zaczniemy na wasze gadac to sie nie zbierzecie i je sprzdacie!! Sory za to ale juz mnie to wkurza i to bardzo gadanie tempych ludzi!!

#4 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 09:36

wyciek z fortschritta 303 d pawel odezwij sie na www.fortschritt.p2a.pl bo tu to ci tylko mówią że masz sprzet do d...y

#5 Share pawel00

pawel00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 11:12

wyciek z fortschritta 303 d prubuje sie tam zarejstrowac i ciagle mi sie nie udaje.caly czas mi wyskakuje ze mam zly kod z obrazka a dobrze go wpisuje

#6 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 14:28

prubuje sie tam zarejstrowac i ciagle mi sie nie udaje.caly czas mi wyskakuje ze mam zly kod z obrazka a dobrze go wpisuje

jak mozesz to odezwij sie tam do moda.
a do tego czasu opisz co dokładnie ci sie tam dzieje to postaram sie pomóc. Własnie jestem po remoncie skrzyni

#7 Share pawel00

pawel00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 22:47

wyciek z fortschritta 303 d jak ciagnik jest nagrzany i wracam z pola to za mna pozostaje linia oleju na drodze.tak dzis patrzalem i nie jestem pewnien czy olej leci w poblizu skrzynki z akumulatorami gdzies w tych miejscach.nie wiem czy tam sa jakies dekielki boczne czy cos takiego dokladnie tego nie widac bo nawet nie ma jak tam glowy wlorzyc zeby dojrzec w ktorym miejscu to cieknie.a juz mnie to denerwuje bo ciaagle trzeba ten olej dolewac.jak bys mugl cos poradzic to byl bym bardzo wdzieczny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 07:19

jak ciagnik jest nagrzany i wracam z pola to za mna pozostaje linia oleju na drodze.tak dzis patrzalem i nie jestem pewnien czy olej leci w poblizu skrzynki z akumulatorami gdzies w tych miejscach.nie wiem czy tam sa jakies dekielki boczne czy cos takiego dokladnie tego nie widac bo nawet nie ma jak tam glowy wlorzyc zeby dojrzec w ktorym miejscu to cieknie.a juz mnie to denerwuje bo ciaagle trzeba ten olej dolewac.jak bys mugl cos poradzic to byl bym bardzo wdzieczny

z twej wypowiedzi trudno coś wywnioskować. najlepiej jeśli wejdziesz pod spód i dokładnie zlokalizujesz miejsce "przecieku". Po lewej stronie masz dekielek z hamulcem skrzyni, a po prawej dekielek z pedałem od blokady. Moze pod któryms z tych popuszcza olej. często zdarza sie że popuszcza pomiędzy skrzynia a przystawką. ja w tym miejscu wstawiłem uszczelke i jak narazie jest dobrze.
Napisz z której strony ci leci i jakieś przybliżone miejsce.

#9 Share pawel00

pawel00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 19:23

wyciek z fortschritta 303 d jutro dokladnie zobacze gdzie sa te przecieki.a nie wiesz co moze byc przyczyna ze pompa nie podnosi?

#10 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 22:42

jutro dokladnie zobacze gdzie sa te przecieki.a nie wiesz co moze byc przyczyna ze pompa nie podnosi?

nie wiem czy dobrze zrozumiałem: te przecieki to masz ze skrzyni czy z hydrauliki??
a z tym podnoszeniem to dokładniej co sie dzieje? wogóle nei podnosi? podnosi tylko lekkie narzedzia? wolno podnosi?? Tu może byc masa przyczyn. NA początek sprawdz poziom oleju w zbiorniku - to ważna sprawa- jak zaczynałem przygode z fortschrittem to u mnie strasznei buczało w rozdzielaczu - dokazało sie za niski był poziom oleju. dolewka załatwiła sprawę

#11 Share pepe75

pepe75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 22:51

wyciek z fortschritta 303 d u mnie kiedyś też był taki wyciek i okazło sie że olej ucieka jak sie rozgrzeje pomiedzy pompą a skrzynią założenie nowej uszczelki załatwiło problem

#12 Share fahr67

fahr67

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 17:20

wyciek z fortschritta 303 d wyciek w tych złomach to normalne

Edytowany przez nasil90, 01 marzec 2011 - 19:31.
Post bez sensu i uzasadnienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów