Fenol

Komp się wyłącza

Polecane posty

Fenol    4

wyłącza mi się komputer. uruchamia się pojawia się okienko powitalne xp i nagle czarny ekran-uruchamia się ponownie...potrafi tak kilka razy pod rząd, a najczęściej gdy na chwile odejdę od kompa. mam avasta i nie wykrył żadnego wirusa. co może być przyczyną stanu rzeczy?


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

A kiedy ostatnio robiłeś formatowanie dysku "C" w swoim kompie? Jeśli masz jakiegoś Trojana, albo innego robaka, to Avast nic nie pomoże :)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

cholera racja format jakiś rok temu...dzięki chłopaki oczywista oczywistość o której nie pomyślałem :)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

miałem tan sam problem.i tak miałem z nowym kompem.dałem kompa do znajomego informatyka no i on zrobił format i od 1,5 roku mam spokój.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja miałem podobna sytuację. Format pomógł na tydzień i znowu to samo. Okazało się ze kilka kondensatorów na płycie głównej się spaliło.... Także jak format nie pomoże to przyjrzyj sie kondensatorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

ja też tak miałem ale u mnie była płyta główna uszkodzona

ale u mnie jak sie włanczał to potrafił nawet 5 razy sie wyłączyć a jak chodził to chodził ok nawet przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

Witam.

Wiecznie resetujacy sie komputer to niekoniecznie bład windowsa , chociaz tak bywa najczesciej i rozwiazaniem jest wtedy format.

Jesli format sam w sobie nie pomoze radze zaczac zazwyczaj od zasilacza, nastepnie tak jak w przypadku jednego z kolegow moze byc plyta głowna, oraz inne podzespoly hardware.

 

Aby uniknac problemow z samym windowsem sam avast nie wystarczy, jako antywirus nie jest on raczej gorna połka, moze warto zainwestowac w cos innego. Dotatkowymi zaletami moga byc programy spyware i adware, a takze skanery online.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckywasak    15

Ja mam w swoim kompie ArcaVir, który jako antywirus sprawdza się bardzo dobrze. Ale mam też zainstalowany AdAware. Tego używam rzadziej, ale jak przeskanuję to zawsze znajdzie mi kilka szpiegów i podobnych świństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja mam zwykłego noda i mi kompa w kulturze utrzymuje.a trochę po necie buszuję no i mp3 i filmów tez się trochę ściąga.na razie z wirusami mam spokój.no i jeszcze trzymam easy cleanera żeby porządek rejestrów trzymał.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KojotZ056    1

w tym przypadku to jest wina zasilacza też miałem ten problem. musisz se wymienić zasilacz na mocniejszy bo ten co jest nie ma siły pociągnąć podzespołów :)


W księżyca blasku czerwienią gra.
Jego kombajn Bizon!!

Bizon Z056 - nasza polska siła od szatana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj