Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepszy plug!

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 22:15

Najlepszy plug! @brzozak ale były to zazwyczaj testy niemieckie, gdzie np: GB rzadko kiedy bierze udział.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najlepszy plug! Dzisiaj, 01:35
  •  

#22 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 22:29

Najlepszy plug! Z polskimi plugami nie chce miec nic do czynienia. Na rownych kawalkach uorze ladnie ale jak wjedziesz na pochylosc to tragedia. :)

#23 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 22:39

Najlepszy plug!

Z polskimi plugami nie chce miec nic do czynienia. Na rownych kawalkach uorze ladnie ale jak wjedziesz na pochylosc to tragedia. :)

I tu sie mylisz :)

#24 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 22:46

Najlepszy plug! Nie, raczej nie. :)

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 10:04

Najlepszy plug! @deer masz racje zadko w testach pojawiaja sie plugi GB czy pottingera :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 10:28

Najlepszy plug! W niemieckich testach musi wygrać niemiecka maszyna, no hyba że zagraniczna konkurencja ma juz przytłaczającą przewagę.

To się nazywa patriotyzm :) .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#27 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 15:42

Najlepszy plug! No ale patrzac na to z drugiej strony to niemiecki maszyny sa przewaznie najlepsze.. :)

#28 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 listopad 2008 - 15:45

Najlepszy plug! UG the best !!! :)

#29 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 21:58

Najlepszy plug! Moim zdaniem Unia Grudziadz idzie w jak najlepszym kierunku. Udoskonala swoje maszyny. Byc moze za kilka lat to nasze towary beda zalewac zachod :)

#30 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 18:26

Najlepszy plug! chyba juz w niemczech sa sprzedawane
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 21:49

Najlepszy plug! Byc moze ale jeszcze troche nam brakuje do sprzetow niemieckich :)

#32 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 22:35

Najlepszy plug! We wniosku mamy zapisany pług kuhna 4 obrotowa multi master na zabezpieczeniach hydraulicznych z przedpłużkami i myślę że to dobra decyzja :) .
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#33 Share azi

azi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 23:24

Najlepszy plug! posiadam dwa pługi uni grudziądz ibisa 3+1 oraz ibisa 4+1 na odkładniach ZX. Nie ma się co oszukiwac polskim pługom brakuje jeszcze wiele do zachodnich. Z pewnoscią jeżeli kasa by nie grała tu roli:) wybrałbym kverdzia lub gregory besson. Wiele więcej jest użytkowników kverdzia natomiast GB mi się bardzo podoba i skłaniałbym się właśnie do niego (tylko ciekawe ile kosztuje amortyzacja tego sprzętu tzn lemiesze dłuta itp) oraz jaka jest ich dostępnośc czyli jak daleko masz do najbliższego przedstawiciela. pzdr. AZI

#34 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 19:01

Najlepszy plug! mam podobny problem z pługem obracanym 4 + zastanawiam się co wybrać mam dwa typy maszyn FROST lub KRONE glebe mam zrużnicowaną tk samo teren górzyzty i mocno pochyły znajomi mają te dwa pługi miałem porzyczone oby dwa i testowałem je bardzo dobże się sprawowały cięzki wybyr lecz skłanim sie w strone FROSTA

#35 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 19:16

Najlepszy plug! Hmm przyznam ze nie zastanawialem sie nad plugami tych marek. Moze dlatego ze w naszej okolicy dominuja kvernelandy i opinia o nich jest dobra. Macie jeszcze jakies sugestie dotyczace jaki plug mam wybrac?

#36 Share beny28

beny28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja itp...

Napisany 05 listopad 2008 - 20:06

Najlepszy plug!

Chce kupic jakas obrotowke do mojego ursusa 1224 i chcialbym sie was poradzic ktory z dostepnych plugow na naszym rynku jest wedlug was najlepszy. Plug ma orac dobrze gline, piaski, ladnie dokrywac na pochylosciach, zakrywac wszystkie resztki pozniwne. Jak myslicie, ktory plug najlepiej spelnialby te wymagania?? :)

Moim zdaniem najlepszy pług do 1224 to jest overum. jest pługiem lekkim i zarazem wytrzymałym! Mój 1224 chodził z takim pługiem i radził sobie bardzo dobrze!! jest to pług na hydraulice i bardzo prosty do obsługi jak i do remontu! Serdecznie polecił bym ten pług! Pozdrowionka!

#37 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 20:49

Najlepszy plug! każdy swoje chwali,z pługami jak z ciągnikami i całą resztą,każdy ma swoje wady jak i zalety,ale na pewno nie brałbym Ibisa.pro po pakomatów to nawet kwendzia nie daje rady na cięższych ziemiach, tam tylko ciągany wał spisuje się dobrze,,co do masy pługa to jego ciężar czasami jest zaletą tylko trzeba mieć do niego ciągnik

#38 Share RolWit

RolWit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 21:34

Najlepszy plug! kupowales nowego overuma?

#39 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 18:23

Najlepszy plug! Dla mnie najlepsze plugi to gregorie -besson. Mimo kolosalnych pieniedzy za ten zestaw naprawde warto ! ! ! Posidam 5skiobego za ktorego zaplacilem 110tys zl i naprwde jestem ogromnie zadowolony :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 21:38

Najlepszy plug! to jaki masz w nim wypas? rozumiem ze vario, zabezpieczenia hudrauliczne, kolko hydrauliczne, ale co jeszcze?? sa jakies waly do nich?