Skocz do zawartości

Zdjęcie

cięgno od ciągnika

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share daweed

daweed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 19:34

cięgno od ciągnika Dętka na cięgna fajna sprawa pasuje od WSK-I. Ale jak ci się dostanie tam piachu i wilgoci to prawie to samo to jak bez dętki... miałem i zrezygnowałem. Teraz jak mi się zabrudza to myje KARCHERem i po wyschnięciu psikam WD-40

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cięgno od ciągnika Dzisiaj, 14:20
  •  

#22 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 19:58

cięgno od ciągnika Ja nic z tym ei kombinuje. Jak się zabrudzi a muszę przekręcić i ręką nie idzie to używam bolca z zaczepu i przeważeni po kilku uderzeniach jest wszystko ok. Zresztą mało kiedy tego używam. Chyba tylko do pługa, kosiarki i sieczkarni. Reszty nie skręcam. Czasem rozkręcam np przy agregacie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 20:23

cięgno od ciągnika Ja mam założone w środek śruby rzymskiej kawałek kawałek rurki plastikowej wypełnionej smarem. Dętka od roweru też dobry pomysł tylko guma od smaru szybko pęka i się rozpada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 02 maj 2010 - 22:21

cięgno od ciągnika Mi wieszaki rdza przyłapała, a dokładniej gwinty. Próbowałem porządnym kluczem do rur odkręcić ale nie idzie. Mam możliwość na praktykach w szkole nagrzać tą część wieszaka palnikiem acetylenowym, tylko tu moje pytanie, czy po podgrzaniu metal nie straci swoich właściwości, czy nie osłabię twardości gwintów ?
Proszę o szybką odpowiedź bo jak coś to w środę wezmę do nagrzania Dodany obrazek
Wieczny kawaler ;)

Dodaj odpowiedź