kamildeutz

Agrostar 6.11 Blokada 6 biegu w skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamildeutz    47

Witam przeglądając internet natchnąłem się na pytania, informacje o tym że niektóre ciągniki jak np fendt miały blokowane skrzynie, Posiadam agrostara 6.11 i w ciągniku jest 5 biegów na gałce a w danych technicznych 6 po rozmowach z innymi właścicielami niektórzy mają 6 inni tak jak ja 5, jeszcze inni mają 5 na gałce a 6  bieg jest normalnie na swoim miejscu że można go włączać tylko nie jest podpisany. Moje pytanie czy ktoś odblokowywał takie coś ? to samo pytanie może dotyczyć również innych serii takich jak dx. Jadąc ciągnikiem brakuje jednak mu trochę prędkości porusza się około 30km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzdx605    57

mój dx ma 5 biegow, sąsiad w identycznym ma 6 a znajomy miał 5 i musiał dołożyć jedno koło zębate żeby mieć 6 bieg. Z moich obserwacji wynika ze zależy to z jakiego kraju ciagnik został ściągnięty, szybsze skrzynie z 6 biegami mają ciągniki pochodzące przede wszystkim z niemiec natomiast wolniejsze 5 biegowe takie jak w moim w ciagnikach sprowadzanych np z Francji. Jakiś czas temu trochę się tym interesowałem i nie słyszałem o przypadku aby wystarczyło tylko coś odblokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Xxx
    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
    • Przez Konrad88
      Koledzy pomóżcie. Potrzebuje walek atakujacy przedni. Pacjent deutz agroplus 85. Ilość zębów 8 i 37 Nie ma może ktoś jakieś używki? 
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj