Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrostar 6.11 Blokada 6 biegu w skrzyni

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamildeutz

kamildeutz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 14 grudzień 2016 - 20:37

Agrostar 6.11 Blokada 6 biegu w skrzyni

Witam przeglądając internet natchnąłem się na pytania, informacje o tym że niektóre ciągniki jak np fendt miały blokowane skrzynie, Posiadam agrostara 6.11 i w ciągniku jest 5 biegów na gałce a w danych technicznych 6 po rozmowach z innymi właścicielami niektórzy mają 6 inni tak jak ja 5, jeszcze inni mają 5 na gałce a 6  bieg jest normalnie na swoim miejscu że można go włączać tylko nie jest podpisany. Moje pytanie czy ktoś odblokowywał takie coś ? to samo pytanie może dotyczyć również innych serii takich jak dx. Jadąc ciągnikiem brakuje jednak mu trochę prędkości porusza się około 30km/h.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrostar 6.11 Blokada 6 biegu w skrzyni Dzisiaj, 06:01
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrostar 6.11 Blokada 6 biegu w skrzyni Dzisiaj, 06:01
  •  

#2 Share deutzdx605

deutzdx605

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 grudzień 2016 - 22:47

Agrostar 6.11 Blokada 6 biegu w skrzyni mój dx ma 5 biegow, sąsiad w identycznym ma 6 a znajomy miał 5 i musiał dołożyć jedno koło zębate żeby mieć 6 bieg. Z moich obserwacji wynika ze zależy to z jakiego kraju ciagnik został ściągnięty, szybsze skrzynie z 6 biegami mają ciągniki pochodzące przede wszystkim z niemiec natomiast wolniejsze 5 biegowe takie jak w moim w ciagnikach sprowadzanych np z Francji. Jakiś czas temu trochę się tym interesowałem i nie słyszałem o przypadku aby wystarczyło tylko coś odblokować

Dodaj odpowiedź