quzar

Ciągnik w przedziale 181-230 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quzar    0

6230 lub 6330. Natomiast jeżeli chodzi o tego NH to cena jest w zasadzie podobna jak nie wyższa a ta marka jakoś mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1
Mozesz podac namiar na dilera u ktorego brales oferte?? A pytalem o wersje Plus :)

a prosze bardzo Warpol-Agro Broszków 27b 08-130 kotuń sprzedaż maszyn 025-641-47-78 lub 668-811-618

 

wczoraj byłem u dilera JD i taki 87 konny z serii 6030 za 160 mi oddawał a ten powyżej 100 koni to koło 240 mówił ze kosztuje zależy od kursu euro w new holandzie też cena zalezy od euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

No to cena za JD troche przerażająca...Ja w piątek się wybieram do dealera to też zdam relacje. Jak macie jakieś pytania to dawajcie to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

za 6330 clasic chcieli ode mnie 43,5 tys euro, a z ładowaczem 633 49tys euro czyli jednak nie tak duzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

No właśnie taką cenę też widziałem na stronie dealera do którego sie wybieram. Nawet niższą bo 40690 euro. Myślałem ze może nie alktualne czy jakoś. ALE JUZ MAM POTWIERDZENIE;] Ciekawe tylko ile premium....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere6420    0
no ale tez jest chyba sporo tańszy...I własnie dlatego interesuje mnie czy można kupić basic + część wyposarzenia z premium;] btw niby TU można zobaczyć różnice miedzy premium a basic;]

Witam. Nie mozna zrobic takiego myku o jakim mówisz. Ciagniki wyzszyh wersji są fabrycznie dostosowane do niektórych opcji wyposażenia. Podkreslam tutaj słowo niektórych. Ja gospodaruje na JD 6420SE( 81 kW, tj 110 km) z ładowaczem czołowym JD633. Taka przyjemność w tamtym roku kosztwała mnie 174 tys neto plus 34 tys za ładowacz. jeżeli chodzi o spalanie to wcale nie jest smokiem, u mnie kształtuje się na poziomie 9,5- 12 litrow na godzine w ciężkich pracach polowych, w ładowaczu spada nawet do 4,5-6 litrów. Maszyna ma rok i 3 miesiące, przepracował ok 950 godzin, a to chyba nie mało. I gdyby nie MAŁA AWARIA wszystko byłoby super. jakieś pół roku po zakupie roz......ła się hydraulika, której to awarii serwis do dzisiaj nie potrafi usunąć. Ciągnik nie daje rady podnieść pługa którego wcześniej wyrywal z ziemi. Ładowacz z ładunkiem dzwiga się chyba ze 2 minuty i to przy obrotach silnika ok 1400 obr/min podczas gdy wcześniej robił to błyskawicznie. Nigdy w życiu nie polecę nikomu firmy CHEMIROL jako dilera maszyn rolniczych, Tobie również( chodzi tu głównie o serwis).

 

Czerwony kolor jest zarezerwowany dla moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

z jakiego regionu polski jesteś???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

Właśnie wrociłem od dilera. 6230 basic 140tys zł, 6230 classic 160tys zł, 6230 premium 180tyśzł. Czyli w sumie nie najgorzej. oczywiście ceny netto. Ale Wogóle cała oferta wygląda tak jd 6230-180tys zł, ładowacz JD 633-24tys, wóz kuhn Euromix 1270-60tyś. Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

A nie wiesz może, ile kosztuje dodatkowe wyposażenie, np. przedni TUZ, WOM, dodatkowe oświetlenie? A ten ładowacz to z jakim wyposażeniem?


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

Ładowacz bez osprzętu bo to juz mam. A WOM i TUZ kosztują po 10tyś zł czyli razem 20. z tym ze nie trzeba od razu brac bo mozna to w kazdej chwiliu to zamontowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

A takie bajery jak np. elektroniczne sterowanie zaworami hydrauliki czy jakaś lepsza skrzynia biegów? Masz jakieś cenniki czy masz to w pamięci? :lol:


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

Teraz ograniczam wybór własciwie miedzy dwa traktory : JD 6230 Premium lub DF K100. Powiem Szczerze ze jezeli chodzi o wygląd to DF wydaje sie bardziej masywnym i solidnym traktorem. Również cena przemawia za DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

Valtra odpadła bo nie ma nigdzie blisko dealera. Jestem z woj mazowieckiego z okolic ostrołęki. No więc gdyby cena K100 i 6230 była równa to co lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiemi    0

Warto kupić naprawdę JD gdyż pod względem porównawczym jakość / cena jest to najwyższa półka. Sam wiem to z własnego doświadczenia bo trochę mi brakowało jednak wstrzymałem się, zaoszczędziłem i kupiłem. Dziś wiem że to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj