Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hydrauliką Bizona - heder

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 30 październik 2008 - 11:15

Problem z hydrauliką Bizona - heder problem z hydrauliką pojawił sie w tym sezonie, brak reakcji na -wideł działało wspomaganie. przyczyną był patyk w zaworze rozdzielacza. po wyczyszczeniu wszystko działało tz. podnosił sie heder i moto-widła tyłko że teraz heder przy opuszczaniu opada całym impetem na ziemie to samo jest z moto-widlami, pozatym wszystko działa
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z hydrauliką Bizona - heder Dzisiaj, 11:59
  •  

#2 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 30 październik 2008 - 20:57

Problem z hydrauliką Bizona - heder chyba wypadły ci dławiki przy rozbieraniu,te co są między króćcami rozdzielacza i rurek ,tak na marginesie ja u siebie nie mam ich i pewnie pojawią się zaraz komentarze ale poprostu ja bardzo nisko kosze i potrzebuje szybkiej reakcji hedera na podnoszenie

#3 Share Cree

Cree

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 04:02

Problem z hydrauliką Bizona - heder Są dwie możliwości:
1.Tak jak przedmówca pisze- nie masz dławików na rurkach
2. Jeżeli to starszy model to masz akumulator gazowy do wymiany

Ps. Napisz co było!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 08 styczeń 2009 - 14:57

Problem z hydrauliką Bizona - heder Akumulator gazowy to leci w pierwszym momencie do wymiany bo jest stary jak świat :lol: w dławiki tez trzeba popatrzeć. Ogolnie to przed sezonem szykuje mu sie cały przegląd i naprawa hydrauliki podstawa to pompa do wymiany. a wiec o efektach naprawy napisze dopiero koło. czerwca jak sie za niego Wezme :P
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#5 Share PIECIA555

PIECIA555

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 05 luty 2009 - 18:50

Problem z hydrauliką Bizona - heder jezeli już to radze ci sie wziąść za niego wcześniej potem sie okarze że masz rozwalony cały heder inni będą kosića ty stać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 05 luty 2009 - 19:19

Problem z hydrauliką Bizona - heder Jeżeli heder i motowidła Ci opuszcza to muszą to być dławiki...