Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa Welger RP 200

41 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 20 luty 2007 - 18:19

Prasa Welger RP 200 WitaM potrzebuje inforamcji na temat Prasy Welger RP 200 tzn. zapotrzebowanie mocy na tą maszyne oraz ogólnie jak sie sprawuje w pracy oraz wasze opinie o tej prasie. jeśli mozecie odezwijcie sie na moje gg 5700624. z góry dzieki

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Welger RP 200 Dzisiaj, 02:03
  •  

#2 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 09:28

Prasa Welger RP 200 A ja szukam użytkowników tej prasy albo katalogu części zamiennych bo coś mi się w tej prasie nie zgadza. Tak też proszę o kontakt na pm jeżeli ktoś posiada taką prasę. Z góry dziękuje.

#3 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1853 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 15:53

Prasa Welger RP 200 Witam. Napisał bym na gg ale nie używam. Taką prasę ma znajomy. Rocznik 2001. Kupił ją trzy czy cztery lata temu. Jak na razie nic przy niej nie robił. Bardzo ją chwali. Perkins trochę ciężkawo przy niej miał :)

#4 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 28 listopad 2007 - 10:07

Prasa Welger RP 200

Witam. Napisał bym na gg ale nie używam. Taką prasę ma znajomy. Rocznik 2001. Kupił ją trzy czy cztery lata temu. Jak na razie nic przy niej nie robił. Bardzo ją chwali. Perkins trochę ciężkawo przy niej miał ;)

Mój kolega też w tym roku kupił RP200 za 45 tyś pracuje nią Case'em International ma ten case 150km. Bele są świetnie zbite. Do tej presy chyba minimum 90km trzeba ;]

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#5 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1853 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 14:24

Prasa Welger RP 200 To może kupił RP220? Bo RP 200 to zwykła stało komorowa jest więc 90KM na pewno nie potrzebuje.

#6 Share tomek665dt

tomek665dt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 15:34

Prasa Welger RP 200 moj kuzyn kupił w tym roku na wiosne rp200 i pracuje z nią Ursusem4512 o mocy 66km i daje rade!! bele swietnia ubite! ale przy sianokiszonce sie troszku męczy,,

#7 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 15:57

Prasa Welger RP 200

To może kupił RP220? Bo RP 200 to zwykła stało komorowa jest więc 90KM na pewno nie potrzebuje.

Może i tą to jest albo ta właśnie 220 albo 200 może 90 nie al 80 na pewno. Baloty 180x180 ;]

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#8 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 11 maj 2008 - 20:38

Prasa Welger RP 200 Szukam osoby, która pomoże mi ustawić i przepleść sznurki, żeby ładnie owijała i obcinała, bo mam problem ;)

#9 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 11 maj 2008 - 22:02

Prasa Welger RP 200 Sąsiad welgera rp200 ciąga Ursusem 92km i w słomie na max zgniocie ursusek schodzi z obrotów.

#10 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 12 maj 2008 - 10:09

Prasa Welger RP 200 A możesz się do niego przejść, podnieść środkową osłonę na siłownikach i porobić kilka fotek, tego jak jest sznurek przepleciony??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 13 lipiec 2008 - 21:55

Prasa Welger RP 200

A możesz się do niego przejść, podnieść środkową osłonę na siłownikach i porobić kilka fotek, tego jak jest sznurek przepleciony??

Czy dalej masz taki problem? To mogę Ci pomóc, używam rp 200 2 rok. A mam pytanie : co zrobić by rotor nie wciagał sznurka? Czasami zdarza sie owinąć jeden do polowy na rotor?
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#12 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 08:10

Prasa Welger RP 200 wiesz po zrobieniu ok 500 bel już się nauczyłem ;) A sznurek też się czasem zdarzy, że owinie na rotorze lub wałku :( Jeszcze tego nie rozpracowałem dlaczego tak się dzieje, ale z czasem pewnie to rozpracuje :(

Ale z obserwacji wynika, że najczęściej owija się przy suchym materiale, w kiszonce rzadko się zdarza....

#13 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 09 sierpień 2008 - 13:01

Prasa Welger RP 200 Właśnie praktyka uczy ;) , przy starcie owijania jak ma 500-540 obr. na wałku to nie wciąga. A może masz namiary na firmę handlującą częściami do niej?

#14 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 09 sierpień 2008 - 14:56

Prasa Welger RP 200 Znajomy ma właśnie tą Rp200 i wiecie co on moze tylko owijać siatką orginalnie tylko ma siatke a sznurka nie ma w ogóle o.O

#15 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 09 sierpień 2008 - 17:53

Prasa Welger RP 200

Właśnie praktyka uczy ;) , przy starcie owijania jak ma 500-540 obr. na wałku to nie wciąga. A może masz namiary na firmę handlującą częściami do niej?

A co ci wysiadło?? Nie znam żadnej firmy, może Grene itp. ??

#16 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 09 sierpień 2008 - 18:51

Prasa Welger RP 200 u mnie znajomy rp200 ciaga zetorem 7711 i chodzi swietnie ten zestaw rocznie robi kolo 1000 -1200 bel bo ten znajomy ma 160 ha swojego i jeszcze robi na uslugach duzo ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#17 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 10 sierpień 2008 - 06:59

Prasa Welger RP 200 Właśnie urwał mi się czop dolnego walca klapy :angry: , dałem walec doregeneracji - ale to już nie będzie to. I chciałem sprawdzić ile by kosztował nowy? Do kostek welgera to cześci są, a rolki? Może w Granicie bywa coś.

#18 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 09:47

Prasa Welger RP 200 Trzeba trochę pojeździć i poszukać. A może na allegro trafi się jakaś spalona...

#19 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 10 sierpień 2008 - 10:11

Prasa Welger RP 200 Z tego co mi sąsiad mówił to w Sulechowie ( tak mi się zdaje że dobra nazwa miejscowosci ) są części do pras Welger bo sąsiad tam był po części do swojej rp200.

Sory za post pod postem ale net się trochę zamulił, i myślałm że tamten post się nie dodał.

Już jest w porządku ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 10 sierpień 2008 - 11:09

Prasa Welger RP 200 Dziekuję za podpowiedź @radson ;) . Rzeczywiście Agrovol z Sulechowa sprzedaje nowe prasy welger, zobaczę co odpowiedzą odnosnie walca zamiennego.
Mi potrzeba " umlenkwalze " o nr katalogowym: 1722.16.01.01 - podparty jest na łożyskach CB 210 i CB 207
Spaloną to pewnie by znalazł, tylko brak czasu... .
A odnosnie łożysk, czy wiecie jak się je przelicza na polskie - tabela, ściąga w necie?