batim

Zetor 5320/5340- wszytko o tym modelu

Polecane posty

Pawel328    627

Ja swojemu gazu też nie żałuje :rolleyes: ani w polu ani w drodze :D u mnie ciągnik musi być wykorzystany :D znajomy dusi c360 cały czas i remont silnika mniej więcej co 2 lata ;/


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ani gaz w podłodze nie jest dobry ani duszenie najlepiej mieć umiar ja w swoim jak coś robię to do 1700 to rzadko najczęściej ok 1500 a w transporcie tak żeby jechać te 25km/h :rolleyes:




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

jak jadę na pusto 20km/h to dla mnie ciągnik się dusi :rolleyes: jak oprę gaz o podłogę to jadę około 27-30km/h i jest dobrze :D a w polu utrzymuję gaz na takiej białej kresce za 25 wtedy Zetor dobrze idzie :D


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

a jak u Was jest z zapalaniem w zimę?? :D np przy -10 :D


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

ja na początku zielonego u siebie widzę 1500 obr, a na końcu 2000 obr :D Tobie chodzi chyba o to, ze jeździsz na 20km/h jeśli patrzysz na to na zewnętrzną podziałkę :D


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

na jak zielone się zaczyna to jest mniej więcej 1300 obr :D ale to szczegół :D


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Zetor super maszyna jest :D:D:):)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

a jak u Was jest z zapalaniem w zimę?? :D np przy -10 :D


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Ja akurat 5320 nie mam , ale ma kolega i ma podobny temat jak w moim 3320 czyli bardzo ciężko zapala najpierw na jeden, dwa gary a potem dopiero tch,tach i już ładnie mruczy. recepta na niego jest grzałka wkręcana do bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

A jak wymontowac tą zaślepke z bloku? i jak zamontowac grzałkę do bloku? (czy to jest odkręcane czy jakoś inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

to jest na wcisk ale ja wiem czy ta grzałka daje podobno trzeba z pół godziny czekać umnie koleś ma zrobiony zawór i podłacza palnik z gazem i chwyta odrazu bez problemu a mój zetorek pali bez problemu toznaczy nie odrażu na wszystkie gary tylko po koli zle kręcić kręci dobze i niem problemu z zapaleniem jak jest wiekszy mruz to trzeba troszke pokręcić ale pali mam zamiar zamontowac mu 2 świece płomieniowe żeby jeszcze lepiej palił i szybciej wchodził na bieg jałowy


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

Znajomy ma grzałkę w 6340 to jak 2 czy 3 lata temu były mrozy pamiętacie takie po -20, a czasem lepiej, to grzałka chodziła godzinę żeby Zetor zapalił. U mnie jak był Ursus 4011 to Zetor stał cała zimę nieodpalany :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

musisz wziąść coś mniejszego np. bolec od zaczepu i przystawić i walnoć młotkiem i ona sie troche skurczy i wtedy ją wyciągniesz ale nie adze montować to dużo nie da lepiej szybki rozrusznik kup


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

Szybkoobrotowy rozrusznik 520zł w sklepie z częściami u mnie :) bo się pytałem.


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ORION mam zetora 6 letniego i dzielnie walczy do końca nie schodzi szybko z obrotów

Zetor współpracuje z

pług 3/40 zagonowy

prasa rolująca sipma classic

kultywator 2.80

i z turem

jest głównym ciągnikiem w gospodarstwie jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

atomik mtzy to chyba do oszczędnych nie należą a ja znam ludzi co mają po 3 Zetory i nie narzekają na spalanie a przeważnie ci mówią że dużo palą co i nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

To że seria 73XX pali dużo to fakt, bo tez mam kolegę z sąsiedniej wioski, który ma 7340 i MTZ 82 ts, to zetor pali tyle co TS a w orce nawet jeszcze więcej, a robi jedna skibę mniej. Co do 53XX to jednak polecam, bo raz, że wytrwale traktory, spalanie z tego co kolega mierzył 11 litrów na hektar orki, a od kiedy kupił forterrę to używa go do lekkich pracy i mówi, ze spalanie nie przewyższa c-360, ktora też ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

@atomik jeśli w twojej okolicy ktoś miał c330 i kupił takiego 5320 lub 5340 to może powiedzieć że dużo mu pali. Ja mam 5320 i moim zdaniem to jest rakieta do roboty :P pług 3*35 na resorach to tylko śmiga :) agregat 2,80 bez problemu a dodać jeszcze napęd to już całkiem ;) i spalanie mniejsze od c360 bo przez dwa lata były c360 i Zetor więc mogę się wypowiedzieć. z obrotów wcale nie schodzi jak to ktoś napisał. ZDECYDOWANIE POLECAM :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor1992    0

Ja mam 5340 z 2004r. i jestem z niego bardzo zadowolony, usterki były małe jak był na gwarancji teraz jest już wszystko w porządku tylko akumulator muszę wymienić. Pracuje z pługiem unii 4*35 i to na razie wszystko, ale przymierzamy się do zakupu agregatu siewnego 2,7


Zetor siła i tradycja na polskiej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Czytam wasze posty bo sam przymierzam się do zetora 72-45 i Tomek 13 pisze że że ma kłopoty z pługiem 4-skibowym, powinien iść jak burza, albo jest kłopot z silnikem że niema siły albo trzeba ustawić pług bo jest porządny widziałem na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj