batim

Zetor 5320/5340- wszytko o tym modelu

Polecane posty

Pawel328    627

Mówcie o swoich Zetorkach :P wszystko o tym modelu :) co w swoich już naprawialiście?? bo ja np bardzo wiele ;D może teraz nie będę się rozpisywał poczekam na wasze posty :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

dobra sąsiad to pisz :) te forum będzie zamknięte tylko dla nas :) Pisz o swoim Władku :) Oczywiście żartuje :) Zetorowcy wypowiadajcie się :P


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

jeździłem takim na nauce jazdy. ogólnie to bajka nie ciągnik, cichutko w kabinie, wspomaganie na orbitrolu i skubaniec jest dosyć szybki, dasz gazu a on odrazu wyrywa do pszodu. naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jest to model nastały po 7211 i od swojego starszego brata rozni sie: kabina maska i kilkoma innymi rzeczami :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

no ja np swoim to też lubię szybko jeździć :) ale nie więcej jak 30 KM/H bo aż ciągnik podskakuje i silnik wtedy mocno słychać.


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik raczej do lżejszych prac jest moim zdaniem za lekki do pługa, no ale jka za szybko jeździ się to rzeczywiście podskakuje.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

Do pługa jest dobry :) Tylko zależy jaki kto ma pług i obciążony ciągnik... Mój Zetor do 3 skibowego Kvernelanda na resorach nadaje się świetnie :) W tym roku takim orałem to wiem :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
Ciągnik raczej do lżejszych prac jest moim zdaniem za lekki do pługa, no ale jka za szybko jeździ się to rzeczywiście podskakuje.

Zetor do lekkich prac? No z taką opinią to sie jeszcze nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33
Zetor do lekkich prac? No z taką opinią to sie jeszcze nie spotkałem.

Tak się zastanawiam, jeśli nie Zetor to który z ciągników tej klasy nadaje się do ciężkich prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

w jego rozumowaniu pewnie ursus 3512 jest lepszy do orki niz 3320 hahahahahahaha :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
Ciągnik raczej do lżejszych prac jest moim zdaniem za lekki do pługa, no ale jka za szybko jeździ się to rzeczywiście podskakuje.

3,5 tony na 62 konie to nie jest mało i przez 5 lat użytkowania nie było jakichkolwiek problemów z podskakiwaniem.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

a ile najwięcej ciągnęliście swoim Zetorem ton?? :) Oczywiście mowa tu o 5320 :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor do lekkich prac? No z taką opinią to sie jeszcze nie spotkałem.

 

Takie jest moje zdanie, bo posiadam ten model i jest za lekki, może ty masz inne zdanie ba ten temat, ale jak nie masz nic lepszego do uprawy to i taki zetor jest dobry, tylko brakuje mu obciążników z przodu.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

A mój tata ciągnął 13 ton pszenżyta + masa przyczepy czyli około 15-16 ton :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

ale jak był jakiś rowek albo zadolenie to troche przygasał

nie za dużo mu naładowałeś ?

przy takim transporcie to nawet i 100km miało by co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

Zetorek radził sobie sobie świetnie :) Tata ruszał z 2 i nawet kołami nie zerwał :)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Mój sąsiad ma taki model zetora musi być udany , jak on go morduje to żal serce ściska, nie widzę żeby go reperował, orze 4- kami , myślę że u rozsądnego człowieka pochodził by długo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

Oczywiście że jak się szanuje to długo pochodzi :lol: Takiego zdania jest koleś w mojej okolicy który ma c360 tylko on to aż za bardzo wziął do serca... Orze 2 skibami pierwszym biegiem i dusi ciągnik jak nie wiem co ;/ remont silnika co 2 lata ma.


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mieliście jakieś ważniejsze awarie. Bo my wymienialiśmy już pierścienie, no 3 akumulator, dwa razy pompka sprzęgłowa, a tak to jakieś duperele.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    627

Ja wymieniałem : pompę wodną, 2 wysprzęgliki, nagrzewnicę, chłodnica była lutowana, siłownik od podnośnika wymieniany bo leciał, uszczelki pod głowicą, pompa paliwowa robiona bo przytarła się 1 sekcja, akumulator to co 2 lata idzie do wymiany no i takie drobne usterki ;)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Kurcze wy chyba naprawdę pieścicie te swoje ciągniki.... To ja do 3320 swojego zapinam 2 6-tonowki po 7-7,5 ton pszenicy na każdej i zap.... 20 albo 30m km ze zbożem, a jeszcze nie tak dawno z burakami ( łącznie 19t ciągnietej masy). Fakt czasami pod górkę trzeba schodzić do trójki, ale zawsze ciągnik chodzi u mnie na pełnych obrotach i nie dopuszczam żeby się dławił czy dusił. A co do 5320 to jeśli już będziesz kupował to szukaj z przednim napędem, świetni się sprawują w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj