batim

Zetor 5320/5340- wszytko o tym modelu

Polecane posty

batim    7

mój kolega ma zamiar kupić zetora 5340 no i kazał mi sie was zapytać co o nim wiecie
WADY i ZALETY
i z jakimi maszynami współpracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

W mojej okolicy jest taki jeden co ma 5340 i pracuje on z:

pług 3x40,

gruber 2,1m,

zestaw uprawowo-siewny 3m bierny

To trochę za dużo jak na ten Ciągnik (pług bym jeszcze zaliczył)

 

A tak ogólnie w mojej okolicy Zetorki są bezawaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

u mnie w okolicy pracuje taki jeden w gospodarstwie 40 ha robi tam wszystkie cięzkie prace, jak narazie sprawóje się bezawaryjnie sam mam 5320 do sprzedania ale jestem z niego bardzo zadowolony tylko mój nie ma przodka oczywiście........... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

muj wujek posiada model 5340 od 4 lat. było co prawda parę naprawdę drobnych usterek, ale z traktora jest bardzo zadowolony. ciągnik pracuje na powieżchni ok 20 ha jako główny w gospodarstwie. współpracuje z pługiem zagonowym 3x40, agregatem uprawowym ok 2,5m itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saymon    0

fajny ciągniczek ma w miarę dobry podnośnik znajomy ciągnie nim pług 3x45 chyba, dość dużo miejsca w kabinie i seria classic to chyba jedna z bardziej udanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
W mojej okolicy jest taki jeden co ma 5340 i pracuje on z:

pług 3x40,

gruber 2,1m,

zestaw uprawowo-siewny 3m bierny

To trochę za dużo jak na ten Ciągnik (pług bym jeszcze zaliczył)

 

A tak ogólnie w mojej okolicy Zetorki są bezawaryjne.

A spali przy tym jak by miał ze 100 km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

mój zetor 6340 podobna moc chodzi z takimi maszynami

jak Agregat uprawowy 3m niemiecki

raz miał agregat uprawo siewny 2,7m dosyć było

prasa balująca Metal -Fach

jeszcze nie wiem z jaki pług był by do niego odpowiedni


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

Ten typ zetora jest nie do zajechania u mnie jest jedynym traktorem w gosp. 20 ha i świetnie daje sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
Ten typ zetora jest nie do zajechania u mnie jest jedynym traktorem w gosp. 20 ha i świetnie daje sobie rade:)

 

No na 20 ha to sie nie narobi :(

Nie widziałem na żywo w akcji 5340 ale on chyba w polu idzie podobnie jak 7245 czyli bardzo dobrze :( A że mało awaryjny to przecież to jest Zetor...(no podobny do tych starych z lat 90'tych więc mało awaryjny) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

ja mam zetora 5340, mam go od 5lat i ani jednej powaznej usterki, pracuje on min, z pługiem 4 x 30, prasa rolujaca sipoma, agregat uprawowy 2,7m a u nas gleby sa ciezkie :) , ani razu mnie nie zawiódł, polecam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnowak43    1

Też mam zetora 5340 jest podczepiany do maszyn z którymi powinien chodzić mocniejszy ciągnik,ale radzi sobie nieźle jedyny mankament to spalanie paliwa nawet szkoda mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

Mój wója ma Zetorka5340 z 98r wymienił tylko akumulator żadnych awarii nawet mu sie żarówka nie przepaliła .... a kupił w 2003r żetora7340 też dobry ale juz więcej miał drobnych awari ale takich naprawde znikomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja mam zetora 5320 i wymieniłem już 2 akumulatory i wyrównywacz przy hamulcach.A pali mi mniej od c360.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORION1    1

Są to dobre ciągniki ale szybko wymiękają schodzą z obrotów nie to co PRONAR dym wali rurą ale idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Ogólnie Zetory 5320 sa to bardzo dobre traktory, a do tego jeśli ma jeszcze przodek.. jak 5340 to już jest bardzo dobrze. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

Ja mam zetora 5340 od nowości jest z 2003r. chyba . Pamiętam że jeszcze jak był na gwarancji to się psuł ( wyciekał olej spod podnośnika , jeśli się nie mylę . ) Mówią że taki się nam trafił . A w sąsiedniej wiosce też mają zetora 5340 i im sie nie psuje :( . Poza tym były wymieniane chyba ze 3 akumulatory . A ciąga pług 4 trochę za duży dla niego ale się ich do końca nie opuszcza i idzie :( . to jest pług --> http://www.agrofoto.pl/forum/Plug-image49657.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

maiłem takiego kupowac w 2002 bo na ursusa sie długo czekało a dealer wcsiakł jak głupi a teraz jakos nie wciskaja juz tych zetoró bo ma jedna wade spalanie:) znjaomy miał mtz i kupił 7340 to powiedział ze wir w baku az miło a ciagnik mimo ze ma 80 KM jak mtz to si enie umywa do niego nie ma te samej mocy na kołach wiec go sprzedał i kupił belarusa nowego. inny znjaomy ma 5340 a drugi 5320 i narzekaja ze pija duzo paliwa i sa dretwe, stwuerdzili ze nie kupili by drugi raz. w tej seri sa sare silniki tzn typ silnika i mimo ze sie nazywa eko czy inne nazwy to musi swoje wypic. tezetpry z silnikami iveco sa juz ekonomiczne i maja znacznie nizsze spalanie. podsumowując na 3 uzytkowników w mojej okolicy nie polecaja tej seri 53** 63** 73**


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max11441    0

Ja mam 5340 z97 roku rocznie robie około 700mtg sprawuje się super nie miałem do tej pory powarznej usterki spalanie od 5 do 8 litrów na godzine. chodzi z pługiem 4*35 gruberem 2,20 zestawem uprawowo siewnym 2,70. Z tymi maszynami radzi sobie bardzo dobrze.polecam ten ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj