Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 29 październik 2008 - 14:17

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA Witam mam problem z podnośnikiem przy pronarze 82sa mianowicie gdy podniosę na żedzie do góry podnośnik nieraz wariuje.
na żedzie podnoszę na wysokości transportową i po krótkiej chwili podnośnik sam podnoś maszynę wyżej, Gdy ciągnik poniesie do góry nie można go ręcznie opuścić trzeba udeżyci w ruchomy grzybek znajdujący sie na rozdzielaczu(mysi le że to jakiś zawór) z tyłu po środku szerokości ciągnika. Miał kiedyś ktoś podobny problem jak go rozwiązać.
Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA Dzisiaj, 22:32
  •  

#2 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 29 październik 2008 - 14:55

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA U mnie w Belarusie gdy jeszcze olej nie jest dobrze rozgrzany to też podnośnik podnosi się do góry. Ale gdy jest podpięta jakaś maszyna do nie powinien drgnąć :P

#3 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 październik 2008 - 15:00

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA opuszczac to mi ise jeszcze zdazyló ale zeby podnośił ?

#4 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 29 październik 2008 - 15:20

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA Mi tak podnosi ale jak nic nie mam zapięte z tyłu zwłaszcza gdy jest zimny olej.

#5 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 październik 2008 - 16:16

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA A jak działa Ci to poziomowanie (chodzi mi mi o te drugą dzwignię)
A spręzyna Ci pękła? jak nie ma luzów tej przystawki co Śruba rzymska jest podpięta?

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 29 październik 2008 - 19:57

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA Wszystko jest sprawne. Sytyłacjia jest taka podnoszę pług żeby dokonać nawrotu zwiększę obroty i pług podnosi sie do góry na taka wysokości że manualnie nie pod nius by tak wysoko no i jedyny sposób opuszczenia jest uderzenie w grzybek od rozdzielacza ta jak wyżej napisałem

#7 Share Pronarek82a

Pronarek82a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i maszyny rolnicze

Napisany 31 październik 2008 - 08:35

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA A umnie jest problem też z podnośnikiem. Powoli podnosi.. i bardzo musze mocno walić rączka tą od podnośnika, aż osłona juz pękła.

#8 Share DOMINKUS

DOMINKUS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 31 październik 2008 - 23:50

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA przyczyna tkwi jak juz kotos wspomiał w sprężynie jest ona własnie pod tym grzybkiem co go wduszasz załoz zacisk na węże odkrec pare srubek wyciagnij wyczysc zaworki bo moze jakis opiłek blokowac i przy okazji sprawdz sprezynke troszke ja wydłuż i bedzie git

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 22:08

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA A co trzeba odkręcić by się dostać obawiam się żebym za dużo nie rozebrał szczerze to nie miałem bardzo czasu się za to zabrać ale pewnie niebawem trzeba będzie....

Dodaj odpowiedź