Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 październik 2008 - 08:34

Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken? Z ktorej firmy Unirol, Granit, Grene, Orginal Frank, elementy robocze (dluta, lemiesze, itp.) sa lepszej jakosc. Ceny porownywalne. Chce kupic ele. robocze do pluga Lemken Opal 110 A3 N85. Czy dluta napawane wytrzymaja duzo dluzej niz noralne , adekwatnie do roznicy w cenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken? Dzisiaj, 05:13
  •  

#2 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 październik 2008 - 08:36

Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken? Nikt z was nie uzywa elementow z ww firm ????

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 październik 2008 - 15:03

Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken? ja w tym roku kupilem dluta w GRENE, ale bardzo malo byly uzywane, takze w przyszlym sezonie bede mial porownanie do orginalnych.
co do wykonania otworow i ksztaltow to wszystko pasuje (chociaz to zadna filozofia)
maja sklep internetowy, z ktorego sie bardzo wygodnie korzysta, paczka przyszla na drugi dzien - szok :P
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 29 październik 2008 - 16:11

Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken? My kupiliśmy 3 pary (lewe i prawe) lemieszy i dłut do pługa Niemeyer, jeden zestaw kupiliśmy dla porównania oryginalny w Niemczech. Różnice w wyglądzie były od początku - Unirol: wysokie i proste, dłuta dość krótkie, Niemeyer: niższe, wyprofilowane, kute, niegładkie, ale o dłuższych dłutach - z możliwością wysunięcia. Trochę to nieobiektywne porównanie, bo oryginały są na na pierwszych korpusach, ale te z Unirolu wyglądają na mniej zużyte, może dlatego, że od początku były wyższe, wymiany wymagają jedynie dłuta, tym bardziej, że zgubiłem jedno - łby śrub mają mała powierzchnię przylegania, już i tak kilka razy dorabiałem je sam skrobiąc na szlifierce.
No i Unirol były znacznie tańsze...
Sorry, że nie Lemken... :P
can do

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 październik 2008 - 18:01

Ktore dluta i inne elementy robocze do pluga Lemken? Serdeczne dzieki za odp. Zobacze co warte elem. z Unirolu :P Marka pluga byla podana pogladowo. Opinie wlascicieli i uzytkownikow innych marek rowniez mile widziane ;-)