Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

165 odpowiedzi na ten temat

#161 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:13

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Żartujesz ?-ja pamiętam z dawnych czasów jak budziłem kurczaka z hibernacji (w lodówce zapomniany przez Boga i ludzi przeleżał chyba pół roku-a śmierdział :D ),człowiek interesował się koleżankami ( a tak naprawdę tym żeby dokarmiły bo każdy grosz szedł na tzw.przelew ),Kuzyn z kolegą z głodu zapierniczyli wszystkie reklamówki z żarciem wywieszone za oknami a doszły mnie i słuchy że swego czasu owe reklamówki łowili na wędkę z 10 piętra...Oj chyba bogaci sa studenci w tych czasach,bogaci...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Dzisiaj, 23:48
  •  

#162 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:23

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? To się chyba obracam w dziwnym środowisku albo mam dziwnych znajomych. Większość jak jest głodnych to nie dlatego że nie ma co jeść ale tylko dlatego że nie chce się iść do biedronki czy sobie odgrzać/ugotować. Oczywiście skąpstwo z wydatkami na jedzenie jest ale na pewno nie takie jak piszesz. Alkohol jest jeszcze dość ważny ale jak 2 razy w tygodniu impreza to już szaleństwo. Raz w tygodniu gdzieś do klubu, domówkę a później to najwyżej jakieś spotkanie przy symbolicznym piwku w barze lub domu. Ale to szaleństwa nie ma. Oczywiście są agenci co wydają na alkohol przez miesiąc tyle ile wynosi minimalna płaca w Polsce ale ich to za dużo nie ma. A tak to każdy student ciuła żeby jakoś ten miesiąc przeżyć, niektórzy nawet próbują na coś zaoszczędzić.

#163 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:33

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Stasiek weź pod uwagę to że ja pisałem o wydarzeniach sprzed ponad dwudziestu lat...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:35

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Domyśliłem się. Ale mi chodzi o panujący dalej stereotyp studenta wiecznie głodnego i pijanego. Chociaż już tego nie widać to i tak dalej panuje taka opinia. Niektórzy studenci się nawet tym szczycą. I nie wiem dlaczego.

#165 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:41

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? A jaki stereotyp partii politycznych (a szczególnie co poniektórych ich przywódców ) funkcjonuje ?:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#166 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 05:52

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Ja studiowałem jakies 8 lat temu i znałem takich którym na jedzenie z róznych przyczyn brakowało. A co do stereotypu polityka. No cóż wiecznie głodni jeśli chodzi o koryto też są. Jak słuchasz to czasami myślisz, że są równiez pijani.