Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

165 odpowiedzi na ten temat

#141 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 04 luty 2011 - 15:58

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? e tam pitolisz pan panie hubertus. Mamy złotą erę Polskiego rolnictwa w miarę sprawnie funkcjonuje ARIMR (chociaż ten podział esu to mi nie bardzo pasuje) Ładnie idzie program MR tysiące młodych ludzi dostało już kasiorkę. Bronią rolnictwo przed wizjami PO według mnie jedyna alternatywa dla rolników

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Dzisiaj, 17:05
  •  

#142 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 luty 2011 - 16:07

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? To, że kasa z ue płynie to akurat żadna zasługa pslu. Tak było jest i bedzie. Jakoś nie widze jakichs zasług. A co do wizji po poprostu niektóre zmiany nie są wprowadzane, gdyż poprostu narazie przed wyborami nie są nikomu na ręke.

Edytowany przez hubertuss, 04 luty 2011 - 16:09.

#143 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 luty 2011 - 17:35

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

jak patrze na stan swojego konta,to nie wydaje mi sie zebym nie znal sie na ekonomii-zycze takiego kazdemu,nawet wam.
o histori to nie dyskutujcie ze mna-mialem 5 na maturze.
ogladaliscie dzisiaj wiadomosci,widzieliscie co zrobili w krakowie myslacy tak samo jak wy.
teraz udowodnijcie ze psl stworzyli zydzi[wiecie choc kiedy i gdzie powstal] i nim rzadza do dzis i temu tak kiepsko dba o wszystko procz wlasnych stolkow i diet.
zdejmij sobie ten dzem bo riedel w grobie sie przewraca.

Normalnie jak przeczytałem to dzisiaj-te "o histori (pisownia oryginalna) to nie dyskutujcie ze mną-miałem 5 na maturze"-to na cysie padłem :D i łzy rzewne ocieram-chłopie ja historię studiowałem i w życiu na taki pomysł nie wpadłbym...
Co do stanu konta-zauważyłem że jakoś to już tak jest że co poniektórym się wydaje iż ich zdolności intelektualne rosną wraz ze stanem konta :D

#144 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 luty 2011 - 18:19

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Też mi się w ta piątke wierzyć nie chce. Nie wiem czy wogóle autor do matury dorósł.
Jeśli chodzi o konta. No cóż ludzie bogaci z reguły tym sie nie chwalą.

#145 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:44

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Widzę że Żydzi są cały czas modni na polskiej wsi...

#146 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 05 luty 2011 - 08:34

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? To nasza polska mentalność. Chociaż pewnie nie wszystkich. Każdy dookoła winien naszego złego losu tylko nie my sami. Wystarczy posłuchac ludzi.

#147 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 05 luty 2011 - 16:54

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? No ale zeszliście z tematu.A co myślicie o PJN?Według mnie partia w której zaczyna się coś dziać.I mają głowy pełne pomysłów

#148 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 luty 2011 - 09:32

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Czego jak czego ale pomysłów to u naszych polityków nigdy nie brakowało. Dyskusyjna jednak często jest logika tych pomysłów. a co do pjn to ta normalniejsza część pisu uciekła. A czy coś z tego bedzie. Zobaczymy po wyborach, myślę, że do sejmu powinni wejść.

#149 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 21:14

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Jak myślicie co by było gdyby PSL zdobyło 51% mandatów w Sejmie?

#150 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:47

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? roltech a Ty co ? Temat o s-f to chyba nie w tym miejscu.
ale jak już jest ten temat to myślę że nie było by ani lepiej ani gorzej - najprawdopodobniej pokłóciliby się i by było po rządach PSL. Wpływ rządu na sytuację w kraju jest według mnie przeceniany . Powiem więcej - jeśli rząd nie wpierdala się za bardzo w gospodarkę to ta jakoś sobie radzi , no jak jej zaczynają pomagać to brak słów , idzie ku upadkowi i na zmarnowanie , i pomijam już to jaki to jest rząd czy to PIS , PO z PSL , czy może jakaś "nowa formacja" -czyt.PJN , że o komuchach nie wspomnę!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 08:33

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Po pierwswze kto by na tych nierobów głosował? Po drugie kolega wyżej napisał wyraźnie o 51 % mandató. Więc taki rząd miał by rację bytu. Swoją drogą ciekawe czy uda im się tym razem prześliznąć do sejmu nad progiem wyborczym.

#152 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 09:22

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Ja tym nierobom podziękuje i powiem do widzenia. W zeszłym roku dostałem dopłaty w marcu, tu jeszcze nie ma na co narzekać bo zmieniali bank pośredniczący przy dopłatach w styczniu, ale za to w tym roku to dopiero w kwietniu! Dzięki czemu naliczone mam 3000zł odsetek karnych od kredytu, a pieniędzy nawet nie zobaczyłem bo od razu bank zabrał, a pieniądze na paliwo na wiosnę trzeba skądś brać. I jeszcze wspomnę o przebimbaniu okresu w którym Polska miała się zgłosić po dopłaty z unii dla producentów tytoniu, w efekcie czego dopłat z unii nie będzie. Będzie za to dopłata z budżetu państwa, i znów wszyscy będą mówić że muszą rolników utrzymywać.

Co do samych dopłat z Unii i tej "kasiorki" jaka to nie płynie jak to określił kolega wyżej, to radzę sobie przypomnieć jakie ceny były nawozów i środków ochrony roślin a jakie są teraz? 400% do góry? A dopłaty bezpośrednie można było finansować z własnego budżetu, tak jak to jest w Stanach Zjednoczonych.

#153 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:10

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Pirell nie przejmuj się ja kiedyś 2 lata pod rząd dostałem w czerwcu w tym raz dokładnie 31 czerwca. Oni mają czas.

Edytowany przez kokoman0, 19 kwiecień 2011 - 19:13.

#154 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:21

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Tak to jest. Jeśli nie miałeś pieniędzy na paliwo to coś nie za bardzo zarządzasz pieniędzmi.

#155 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:32

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Stasiek wyluzuj-każdemu może się zdarzyć-ja tam np. w akademiku czasami na najtańsze wino nie miałem a co dopiero na paliwo :D .

#156 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:34

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Ale studenci to zaprzeczają prawom ekonomii więc ich pod uwagę nie bierzemy.

#157 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:37

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? No dokładnie ze studentami to inna historia.
"Studencka jajecznica": rano otwierasz pustą lodówkę, drapiesz jajka, zamykasz lodówkę.

#158 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 19:54

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Chociaż opowieści o głodnym studiencie to bardziej legendy niż prawda.

#159 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:09

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Tak ale jak to w każdej legendzie zawsze jest ziarnko prawdy :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 20:10

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Albo o tym piciu na okrągło. Też tego za bardzo nie zauważyłem.