Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

165 odpowiedzi na ten temat

#121 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 20:55

Żydów cenię za jedną cechę - za LOJALNOŚĆ wobec siebie .W nas Polakach brakuje tej cechy ,nic tylko zawiść ,sprzedajność ,oszustwo.Fakt że całe pokolenia byliśmy pod batem obcych i wymagało to kombinowania ,podziemia ,cwaniactwa . Na BOGA , ale dlaczego polak polakowi wilkiem ?

Właśnie kolego dlatego że byliśmy pod batem... Dwie ogromne nacje(nieraz za cichą zgodą lub brakiem realnego sprzeciwu innych potęg) próbowały nas zniszczyć i wytępić ale nie daliśmy się... i Tu chwała dla naszych rodaków niestety wytępiono całą inteligencję i pokłosie tego teraz mamy...

Kolego Rolniku Sprzedawco boja wiem czy dałem się zmanipulować? myślę że nie, po prostu trzeźwo zacząłem patrzeć na to wszystko i od kilku lat nie uczestniczę w wyborach tak jak połowa naszego społeczeństwa.

Jeżeli kolego tak trzeźwo patrzysz to dziwne że nie widzisz że PO i PIS są tożsame programowo i politycznie i szkoda że za ludźmi z Peło stoją nieczyste interesy i że nie dogadali się z PIS-em z tego powodu po przedostatnich wyborach , mogło być już w Polsce nieźle ale wyszło jak zawsze.
To niestety obie te partie kreują się medialnie na bardzo odmienne żeby przyciągnąć jak najwięcej zwolenników i wyborców... a są w gruncie rzeczy bardzo podobne, żeby nie te ciemne interesiki establishmentu Peło bardzo bym popierał PO-PIS.

czytajac niektore wypociny to myslalem ze jestem na onecie,taki poziom chamstwa i glupoty reprezentujecie,dziwne gdzie sa moderatorzy-takie antysemickie wypowiedzi powinny byc od razu kasowane.
poziom waszej wiedzy ekonomicznej jest porazajacy-nie moge sie nawet smiac,,jesli nie rozumiecie wolnego rynku i handlu to niedlugo przestaniecie byc rolnikami, z pozytkiem dla polskiej wsi.
jak ktos mysli ze psl,po,pis czy samoobrona zagwarantuje mu oplacalnosc produkcji rolnej to jest durniem.ceny krztaltuja sie w londynie,chicago,szanghaju a nie na wiejskiej,wystarczy 1-2 % nadprodukcji i ceny leca w dol,tak sie dzieje z mlekiem ,zbozem,miesem itd. a w tym roku bedzie jeszcze gorzej.poczytajcie czasami jakies ksiazki lub gazety moze cos zrozumiecie i sie nauczycie.
nigdy na psl nie glosowalem i nie bede glosowal,w okregu krakowskim i tak nie ma szans-2% poparcia.prywatnie sluchalem paru poslow psl i calkiem madrze mowia ale przed kamerami nagle traca rozum.

Widzisz kolego jeżeli przychylić się do twojej definicji antysemityzmu to tak jestem antysemitą...Nigdy rasistą ale antysemitą tak... Niestety świat dał się żydom zmanipulować i jak tylko w jakikolwiek sposób krytykuje się żyda(nawet mając rację co zdarza się nader często) to jest ANTYSEMITĄ, ale żyd może obrabiać d*pę każdemu bo on wieczny męczennik...(jakoś wydaje mi się że na zginęło w wojnę troszkę więcej... myle się???)

A co do cen ... Patrz u nas nie można bo u nas rynek reuje londyn itd. według Ciebie a we Francji potrafili wymódz na UE że ślimak i rak jest rybą żeby Francuzi dostali więcej pieniędzy(a dopłaty... u nas plon referencyjny koło 3 ton u nich koło 6... i zawsze będziemy mieć połowę tego co tam...)

Masz trochę racji... ale tylko tyci tyci... ;)
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Dzisiaj, 09:37
  •  

#122 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 22:36

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? [quote name='murtek3' date='11 March 2010 - 13:36' timestamp='1268310990' post='486919']
Ja głosuję na partię, które :)
murtek odzaluje te 10% i powiem ci co mysle- jestes idiota i tyle,wolno mi no nie???
rolnikusprzedawco plon referencyjny to wina samych rolnikow bo oni go podali do spisu rolnego,wielu zreszta taki osiaga.kto ci broni chodowac raki i slimaki.co maja doplaty wspolnego z wolnym rynkiem??chyba sa jego zaprzeczeniem??
z histori to jestes kiepski wiec podam ci dane-obywateli polskich zginelo ok 6,1 ml z tego 3,2 ml zydow do tego ok.3 ml w calej europie.obecnie w polsce mieszka ok.2.4 tys osob podajacych narodowosc zydowska.znacie osobiscie jakiegos zyda??? watpie.ale znajac zycie i na ciebie jako handlowca mowia ze jestes zydem.
nam mozgu bat zaborcy nie stepil bo galicja od 1860 roku miala autonomie a i wczesniej moi przodkowie mieszkali w rzeczpospolitej krakowskiej.

Wedle życzenia

Edytowany przez krolikNH, 12 marzec 2010 - 22:56.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#123 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 22:54

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? jacus
Nawzajem fra..rze. Jesteś spod Krakowa, więc wszystko o tym świadczy kim jesteś :)
"wczesniej moi przodkowie mieszkali w rzeczpospolitej krakowskiej"- szkoda bo myślałem że w Izraelu :)
Haha %%%
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 12 marzec 2010 - 23:00

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Radzę Panom spuścić z tonu, bo polecą urlopy na ochłonięcie

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#125 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 09:26

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Akurat jako że jestem też rolnikiem staram się sprzedawać tak żeby mnie Żydem w tym znaczeniu pejoratywnym oczywiście nikt nie tytułował :) co do historii to chyba nie zrozumiałeś sensu tego co napisałem a i według mojej wiedzy zginęło w Polsce 5,6 do 5,8 mln POLAKÓW, bo za Polaków uważam również żydów którzy tu mieszkali i współżyli w wielonarodowej Polsce międzywojennej(a wielu dobrze żyło z moimi pradziadkami i dziadkami), wyobraź też sobie że trochę po naszym pięknym kraju się poszwendałem i dane było mi poznać i ludzi z ameryki południowej i z półwyspu arabskiego i afryki oraz tak wypominanych przez Ciebie Żydów nawet ortodoksyjnych.
Co do Galicji to rzeczywiście mieliście lepiej ale nie każdy miał to szczęście.
A co do cen... właśnie starałem się ukazać że pier...lisz o wolnym rynku to kit który wciskają państwa które dyrygują i organizacje np. WTC tym których dupczą. Inni dotują i wspierają swoją produkcję nawet prowadząc dumping cenowy(nawet chińczycy) a nam się pieprzy o wolnym rynku i że to normalne i tamto również... A i jeszcze plon referencyjny...Wina to jest tych którzy ustalali stawki dopłat(przecież dobrze znali plony referencyjne...) i jak tego nie widzisz toś ograniczony, jak życzysz sobie to mogę dopiero zacząć robić Ci wycieczki osobiste.
Przyjęło się(a raczej mosad wyprał światu mózg ) każdą krytykę działań żydów nazywać antysemityzmem a to przecież idiotyzm, o to mi chodziło, może teraz dotarło, to co piszę to troska o nasze POLSKIE interesy bo tego brakuje wśród Polaków.
Jeszcze jedno żyd i żyd = Kapo i więzień... to skomplikowany naród i dlatego w historii od czasu do czasu spotyka ich tragedia(Amerykańscy żydzi jakoś nie płakali że w Europie morduje się ich biednych braci,jest nawet teoria że było im na rękę "sprzątanie" Europy przez hitlera(celowo z małej litery), może to da Ci do myślenia.)

#126 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 21:56

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? jak patrze na stan swojego konta,to nie wydaje mi sie zebym nie znal sie na ekonomii-zycze takiego kazdemu,nawet wam.
o histori to nie dyskutujcie ze mna-mialem 5 na maturze.
ogladaliscie dzisiaj wiadomosci,widzieliscie co zrobili w krakowie myslacy tak samo jak wy.
teraz udowodnijcie ze psl stworzyli zydzi[wiecie choc kiedy i gdzie powstal] i nim rzadza do dzis i temu tak kiepsko dba o wszystko procz wlasnych stolkow i diet.
zdejmij sobie ten dzem bo riedel w grobie sie przewraca.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#127 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 00:47

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? A niech się poprzewraca tak jak Wincenty Witos, Józef Jurek i Jakub Bojko, trzeba od czasu do czasu zmienić pozycję ;)a sprzeczności są wspaniałe.
A dane na temat historii zmieniają się kolego a nie wiem jakiej Ty tam się uczyłeś,niekoniecznie prawdziwej;)
Nikt tu chyba nie pisał że PSL stworzyli żydzi??? Nie knuj bardziej spiskowej teorii dziejów niż moja.
Czytaj ze zrozumieniem i nie dopatruj się trzeciego dna, drugie może się nieraz zdarzyć ale nie trzecie wypraszam sobie.
Gratuluję stanu konta i wielkie dzięki za to "nawet" poczułem się tak niesamowicie dowartościowany że o mały włos nie wytrysnałem i proszę o oświecenie w sprawie wydarzeń marcowych :) A.D. 2010 w grodzie Kraka, niestety ja muszę jeszcze pracować i nie mam czasu na indoktrynowanie się TV

P.S. Uwielbiam dyskusje a jak jeszcze są merytoryczne i konstruktywne to już raj na ziemi.

#128 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 19:59

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Jak działa PSL??? Macie przykład na giełdzie w Elizówce pod Lublinem. Przed 12 laty ówczesna akademia Rolnicza (dziś Uniwersytet Przyrodniczy) dała pod giełdę ok. 60h ziemi, teraz sama giełda zajmuje ok 20h. Giełda przynosi duże profity, ale mimo wszystko skarb państwa chce sprzedac 35% swoich udziałów prywatnej firmie, a zapisane jest w rządowych dokumentach ze giełda ma służyc rolnikom , handlowcom i ma spełniac funkcje społeczne!!! Dziś członkowie rady nadzorczej Elizówki jawnie twierdzą że jeśli rząd sprzeda udziały prywatnemu inwestorowi to ten wysiuda rolników, a hektary przeznaczy na działki budowlane, bo lokalizacja jest niebagatelna na peryferiach Lublina!!! Członkowie i rolnicy interweniowali już u Pana ministra z PSL czyli Pana Sawickiego, który w telewizji jak to on pięknie broni rolniczy spraw... a Pan minister w rzeczywistości umywa ręce i odsyła w sprawie giełdy z niczym... ot całe PSL po raz któryś.....

#129 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 17 marzec 2010 - 22:08

jak patrze na stan swojego konta,to nie wydaje mi sie zebym nie znal sie na ekonomii-zycze takiego kazdemu,nawet wam.
o histori to nie dyskutujcie ze mna-mialem 5 na maturze.
ogladaliscie dzisiaj wiadomosci,widzieliscie co zrobili w krakowie myslacy tak samo jak wy.
teraz udowodnijcie ze psl stworzyli zydzi[wiecie choc kiedy i gdzie powstal] i nim rzadza do dzis i temu tak kiepsko dba o wszystko procz wlasnych stolkow i diet.
zdejmij sobie ten dzem bo riedel w grobie sie przewraca.

"Nawet my" nie robimy nielegalnie wysmienitej kiszki i kielbasy :), nie wystawiamy rachunków za wywóz szamba i swiadczymy uslugi za kase, jak to czynia niektorzy zamieszkujacy Rzeczpospolita Krakowska, nie wyzywamy wszystkich inaczej myslacych, i nie wydobywamy takiego belkotu ( medialnego - za duzo tv ? ) Jeszcze nikt, nigdy nie spotkal kogos, kto by zjadl wszystkie rozumy...
Wiec wedle zyczenia nie bede dyskutowal...
Pzdr i 3m Sie!
Jak na dzisiaj x dla PSL...
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#130 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 22:44

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Znalezione na onecie:

"Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie,
wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie - znowu nie ma!!!
Zastanawiasz się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??????
MY JUZ WSZYSTKO WYPRZEDALISMY"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 09:48

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Według mnie działacze psl spełniają dobrze obowiązki wobec siebie i swojch znajomych. Co kiedys potwierdził sam Pawlak. Zauważcie że w każdej partji pojawiło sie wielu młodych ludzi ale nie w psl.

#132 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 03 październik 2010 - 10:47

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? A jak PSL nie będzeiw rządzie to im i rolnikom będzie jeszcze gorzej...

#133 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 10:54

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Nie interesuje mnie czy działaczom psl bedzie gorzej ale jedno jest pewne jak sa w rządzie rolnikowi nic od tego nie przybedzie. Poprostu realizuja to co jest np dziela pomoc unijna która i tak by płyneła kto by nie rządził.

#134 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 06 październik 2010 - 14:31

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? No PO jest bardziej przychylne likwidacji KRUS niż PSL chyba... z dwojga złego to już lepszy taki PSL..

#135 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 październik 2010 - 19:30

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? No tak lepszy bo nic nie robi ale to nie na tym polega. Krus najprawdopodobniej nikt nie zlikwiduje to sa sytołki do podziału najwyżej podniosą stawke tym którzy mają więce h.

#136 Share nickfrey

nickfrey

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe

Napisany 06 październik 2010 - 19:34

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? PSL to partia, która do tej pory rządziła najczęściej w koalicjach i doskonale dba o własne interesy a nie o interesy rolników.

#137 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 07 listopad 2010 - 18:47

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? Jeśli jest tak źle, to proponuje coś podobnego: :lol:

#138 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 19:09

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? We francji to normalka tam chyba nie ma miesiąca żeby jakas grupa zawodowa nie protestowała.. Bardzo widowiskowe ale czy efektowne w niemczech czy anglii pewnie nie do pomyslenia.

#139 Share ogrodnikPPL

ogrodnikPPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 22:03

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? PSL- owi brak odwagi, brak wizji do działania. Powinni wyjść z inicjatywą, ustawami . A tu cisza od wielu lat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 20:19

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników? A kto tam ma wychodzic jak tam każdy swojego nosa pilnuje członkowie pslu myślą aby nam starczyło po co się rozwijać. I tak stara gwardia trwa u koryta nawet młodych nie diopuszczają bo miejsca nie ma co kadencje koryto się kurczy.