garek

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

Polecane posty

jacus    3039

jak patrze na stan swojego konta,to nie wydaje mi sie zebym nie znal sie na ekonomii-zycze takiego kazdemu,nawet wam.

o histori to nie dyskutujcie ze mna-mialem 5 na maturze.

ogladaliscie dzisiaj wiadomosci,widzieliscie co zrobili w krakowie myslacy tak samo jak wy.

teraz udowodnijcie ze psl stworzyli zydzi[wiecie choc kiedy i gdzie powstal] i nim rzadza do dzis i temu tak kiepsko dba o wszystko procz wlasnych stolkow i diet.

zdejmij sobie ten dzem bo riedel w grobie sie przewraca.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech się poprzewraca tak jak Wincenty Witos, Józef Jurek i Jakub Bojko, trzeba od czasu do czasu zmienić pozycję ;)a sprzeczności są wspaniałe.

A dane na temat historii zmieniają się kolego a nie wiem jakiej Ty tam się uczyłeś,niekoniecznie prawdziwej;)

Nikt tu chyba nie pisał że PSL stworzyli żydzi??? Nie knuj bardziej spiskowej teorii dziejów niż moja.

Czytaj ze zrozumieniem i nie dopatruj się trzeciego dna, drugie może się nieraz zdarzyć ale nie trzecie wypraszam sobie.

Gratuluję stanu konta i wielkie dzięki za to "nawet" poczułem się tak niesamowicie dowartościowany że o mały włos nie wytrysnałem i proszę o oświecenie w sprawie wydarzeń marcowych :) A.D. 2010 w grodzie Kraka, niestety ja muszę jeszcze pracować i nie mam czasu na indoktrynowanie się TV

 

P.S. Uwielbiam dyskusje a jak jeszcze są merytoryczne i konstruktywne to już raj na ziemi.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Jak działa PSL??? Macie przykład na giełdzie w Elizówce pod Lublinem. Przed 12 laty ówczesna akademia Rolnicza (dziś Uniwersytet Przyrodniczy) dała pod giełdę ok. 60h ziemi, teraz sama giełda zajmuje ok 20h. Giełda przynosi duże profity, ale mimo wszystko skarb państwa chce sprzedac 35% swoich udziałów prywatnej firmie, a zapisane jest w rządowych dokumentach ze giełda ma służyc rolnikom , handlowcom i ma spełniac funkcje społeczne!!! Dziś członkowie rady nadzorczej Elizówki jawnie twierdzą że jeśli rząd sprzeda udziały prywatnemu inwestorowi to ten wysiuda rolników, a hektary przeznaczy na działki budowlane, bo lokalizacja jest niebagatelna na peryferiach Lublina!!! Członkowie i rolnicy interweniowali już u Pana ministra z PSL czyli Pana Sawickiego, który w telewizji jak to on pięknie broni rolniczy spraw... a Pan minister w rzeczywistości umywa ręce i odsyła w sprawie giełdy z niczym... ot całe PSL po raz któryś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

jak patrze na stan swojego konta,to nie wydaje mi sie zebym nie znal sie na ekonomii-zycze takiego kazdemu,nawet wam.

o histori to nie dyskutujcie ze mna-mialem 5 na maturze.

ogladaliscie dzisiaj wiadomosci,widzieliscie co zrobili w krakowie myslacy tak samo jak wy.

teraz udowodnijcie ze psl stworzyli zydzi[wiecie choc kiedy i gdzie powstal] i nim rzadza do dzis i temu tak kiepsko dba o wszystko procz wlasnych stolkow i diet.

zdejmij sobie ten dzem bo riedel w grobie sie przewraca.

 

"Nawet my" nie robimy nielegalnie wysmienitej kiszki i kielbasy :), nie wystawiamy rachunków za wywóz szamba i swiadczymy uslugi za kase, jak to czynia niektorzy zamieszkujacy Rzeczpospolita Krakowska, nie wyzywamy wszystkich inaczej myslacych, i nie wydobywamy takiego belkotu ( medialnego - za duzo tv ? ) Jeszcze nikt, nigdy nie spotkal kogos, kto by zjadl wszystkie rozumy...

Wiec wedle zyczenia nie bede dyskutowal...

Pzdr i 3m Sie!

Jak na dzisiaj x dla PSL...


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Znalezione na onecie:

 

"Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie,

wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie - znowu nie ma!!!

Zastanawiasz się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??????

MY JUZ WSZYSTKO WYPRZEDALISMY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Według mnie działacze psl spełniają dobrze obowiązki wobec siebie i swojch znajomych. Co kiedys potwierdził sam Pawlak. Zauważcie że w każdej partji pojawiło sie wielu młodych ludzi ale nie w psl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie interesuje mnie czy działaczom psl bedzie gorzej ale jedno jest pewne jak sa w rządzie rolnikowi nic od tego nie przybedzie. Poprostu realizuja to co jest np dziela pomoc unijna która i tak by płyneła kto by nie rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak lepszy bo nic nie robi ale to nie na tym polega. Krus najprawdopodobniej nikt nie zlikwiduje to sa sytołki do podziału najwyżej podniosą stawke tym którzy mają więce h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nickfrey    0

PSL to partia, która do tej pory rządziła najczęściej w koalicjach i doskonale dba o własne interesy a nie o interesy rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

We francji to normalka tam chyba nie ma miesiąca żeby jakas grupa zawodowa nie protestowała.. Bardzo widowiskowe ale czy efektowne w niemczech czy anglii pewnie nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kto tam ma wychodzic jak tam każdy swojego nosa pilnuje członkowie pslu myślą aby nam starczyło po co się rozwijać. I tak stara gwardia trwa u koryta nawet młodych nie diopuszczają bo miejsca nie ma co kadencje koryto się kurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

e tam pitolisz pan panie hubertus. Mamy złotą erę Polskiego rolnictwa w miarę sprawnie funkcjonuje ARIMR (chociaż ten podział esu to mi nie bardzo pasuje) Ładnie idzie program MR tysiące młodych ludzi dostało już kasiorkę. Bronią rolnictwo przed wizjami PO według mnie jedyna alternatywa dla rolników


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

To, że kasa z ue płynie to akurat żadna zasługa pslu. Tak było jest i bedzie. Jakoś nie widze jakichs zasług. A co do wizji po poprostu niektóre zmiany nie są wprowadzane, gdyż poprostu narazie przed wyborami nie są nikomu na ręke.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

jak patrze na stan swojego konta,to nie wydaje mi sie zebym nie znal sie na ekonomii-zycze takiego kazdemu,nawet wam.

o histori to nie dyskutujcie ze mna-mialem 5 na maturze.

ogladaliscie dzisiaj wiadomosci,widzieliscie co zrobili w krakowie myslacy tak samo jak wy.

teraz udowodnijcie ze psl stworzyli zydzi[wiecie choc kiedy i gdzie powstal] i nim rzadza do dzis i temu tak kiepsko dba o wszystko procz wlasnych stolkow i diet.

zdejmij sobie ten dzem bo riedel w grobie sie przewraca.

 

Normalnie jak przeczytałem to dzisiaj-te "o histori (pisownia oryginalna) to nie dyskutujcie ze mną-miałem 5 na maturze"-to na cysie padłem :D i łzy rzewne ocieram-chłopie ja historię studiowałem i w życiu na taki pomysł nie wpadłbym...

Co do stanu konta-zauważyłem że jakoś to już tak jest że co poniektórym się wydaje iż ich zdolności intelektualne rosną wraz ze stanem konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Też mi się w ta piątke wierzyć nie chce. Nie wiem czy wogóle autor do matury dorósł.

Jeśli chodzi o konta. No cóż ludzie bogaci z reguły tym sie nie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To nasza polska mentalność. Chociaż pewnie nie wszystkich. Każdy dookoła winien naszego złego losu tylko nie my sami. Wystarczy posłuchac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

No ale zeszliście z tematu.A co myślicie o PJN?Według mnie partia w której zaczyna się coś dziać.I mają głowy pełne pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Czego jak czego ale pomysłów to u naszych polityków nigdy nie brakowało. Dyskusyjna jednak często jest logika tych pomysłów. a co do pjn to ta normalniejsza część pisu uciekła. A czy coś z tego bedzie. Zobaczymy po wyborach, myślę, że do sejmu powinni wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

roltech a Ty co ? Temat o s-f to chyba nie w tym miejscu.

ale jak już jest ten temat to myślę że nie było by ani lepiej ani gorzej - najprawdopodobniej pokłóciliby się i by było po rządach PSL. Wpływ rządu na sytuację w kraju jest według mnie przeceniany . Powiem więcej - jeśli rząd nie wpierdala się za bardzo w gospodarkę to ta jakoś sobie radzi , no jak jej zaczynają pomagać to brak słów , idzie ku upadkowi i na zmarnowanie , i pomijam już to jaki to jest rząd czy to PIS , PO z PSL , czy może jakaś "nowa formacja" -czyt.PJN , że o komuchach nie wspomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj