Skocz do zawartości

Zdjęcie

Popychacze zaworów wydechowych

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share najmon

najmon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 październik 2008 - 19:59

Popychacze zaworów wydechowych w moim c 360 po calkowitym remoncie (nowy wal)pękają dzwigienki popychaczy zaworów wydechowych.2 nowe glowice 2 po regeneraci.wymienilem juz 3 dzwigienki tylko 1 nie pęka.moze mielisce podobny problem? Help me!!!! Bo mam go dosyć!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Popychacze zaworów wydechowych Dzisiaj, 21:44
  •  

#2 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 22 październik 2008 - 20:04

Popychacze zaworów wydechowych Witam

Rozrząd jest dobrze ustawiony? Tryba rozrządu były zmieniane na nowe?
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#3 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 22 październik 2008 - 20:08

Popychacze zaworów wydechowych witam. miałem taki sam problem. do szału mnie to momętami doprowadzało jak 2x dziennie mi dźwigieńki pękały i to nie na jednym tłoku. szczerze to nie wiem co było tego przyczyną ale ustały te problemy w momęcie gdy korbowód wyleciał bokiem i pozakładałem po tej akcji nowe zestawy naprawcze.

#4 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 22 październik 2008 - 20:16

Popychacze zaworów wydechowych Tak jak mówi @LukaszP cos z rozrządem.
Raczej żle ustawiony. Przestawiony o zabek i tłok w maksymalnym położeniu uderza o jeszcze otwarty zawór. albo długośc popychaczy jest inna ale to dziwne by było.
A jak z luzem na zaworach?? Może jest za mały i po rozgrzaniu zawór jest otwarty i po uderzeniu tłoka pęknie popychacz.

#5 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 23 październik 2008 - 13:57

Popychacze zaworów wydechowych Sasiad tez po kapitalnym remoncie juz nie mogl wyrobic na zawory i dzwigienki. Jak si eokazalo domorosly mechanik ktory skaldal mu wszystko z nowiusienkich czesci zle ustawil zaplon. Tzn na rozrzadzie przestwil. Punkty wogole sie ni ezgrywaly. Poustawiali to z innym mechanikiem i maszynka cyka.

#6 Share najmon

najmon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 23 październik 2008 - 16:34

Popychacze zaworów wydechowych Będe szukał przyczyny w rozrządzie jak znajdę przyczynę to wam napisze. jestescie spoko <<najmon>>;)

mielscie racje a zwłaszcza lukasz.p .rozrząd był przestawiony o 1 ząb.dzwigienki nie pękają.silnik tera pracuje jak szwajcarski zegarek.ustawilem jeszcze kąt wyprzedzenja.poprostu nie poznaje maszyny.
może ktoś mi doradz czy opony Land Pro kormorana warto kupic(tył)troche sie obawiam bo cena to 700zl(prace polowe)
WIEKIE DZĘKI

Posta piszemy w pierwszym, białym oknie! jeśli chcesz coś dopisac edytuj swój poprzedni post

Edytowany przez Matey, 14 styczeń 2009 - 15:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 18:11

Popychacze zaworów wydechowych A na których głowicach urywa ci dzwigienki na tych nowych czy na regenerowanych ????????????? jest wiele przyczyn wyżej wspomniana a mogą ci się zawory zacierać i urywa dzwigienki jaki olej masz wlany ?????
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#8 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 13:46

Popychacze zaworów wydechowych Sorki że nie w temcie ale potrzebuje na szybko odpowiedzi co do c 360, tzn tylne lampy które były montowane w c 360 takie sam e jak w przyczepach rolniczych i moje pytanko która żarówka powinna być stop-em a która od świateł? czy ta na srodku mała co jest też podświetleniem rejestracji jest światłem normalnym gdy zapale światła a ta o środka w z boku lamby cała to jest stop tak?

#9 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 13:50

Popychacze zaworów wydechowych Raczej powinno być tak jak mówisz w środku światła a po boku stop
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#10 Share wojtek1312

wojtek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 21:57

zetor major  3011 na jednym popyczaczu duże ciśnienie oleju ,poradzicie coś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 19:11

kolego a szklanki ( popychacze , nie laski ) sa drozne ? bo u mnie bylo ze rwało laski popychacza a przez to ze szklanka byla zatkana i zacierało i rwało najlepiej zobacz czy maja smarowanie te laski popychaczy