Skocz do zawartości

sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2008 - 18:38

sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30 W tym roku kupiłem sieczkarnię jednorzędową claas jaguar 30 wydawała się dobra, ale tylko wyjechałem w pole nakosiłem 2 pzyczepy kukurydzy i stanęła.Pzestoło wciągać kukurydzę. Na wałku wcągającym poszła się je...ć zębatka(dodam że plastikowa). Wstawili nową (która kostuje 500zl) i wyjechali w pole,nakosili 5 pzyczep i znowu to samo , itak 3 razy rozbierali i naprawiali puki skonczyłem kosic. Może ktoś ma taką sieczkarnie, czy u kogoś tak się działo jaka moze być tego wada,piszcie, z góry dzięki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30 Dzisiaj, 13:41
  •  

#2 Share soko74

soko74

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 02 listopad 2008 - 15:05

sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30 Miałem podobny problem, z tym że u mnie poszło 2 koła.Przyczyną był brak oleju w skrzyni (puścił uszczelniacz) i koła stopiły się :angry: Te koła mają zabezpieczenie w postaci śrub ścinających, u Ciebie mogły być za twarde.

#3 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 24 październik 2009 - 04:40

sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30 ja kiedys miałem to gów.... Dorobiłem koło metalowe i byłz tym spokój tylko garsc bezpieczników któe sie czesto zrywały i trz było sie babrac w tym oleju . sprzedaj to gów.. dobrze ci radze kup jaka mengele i bedziesz happy !!!!!!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 październik 2009 - 17:38

sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30 Ja mam wszystkie koła metalowe. Jako bezpiecznik zakłada się dwie śrubki 5mm 8.8 (można zwykłe nity ale są za słabe ;)). Jest to tak zrobione ze sie tych sróbek nie przykreca tylko wkłada i nakłada nakładke która trzyma aby nie wypadły. Nakładka zabezpieczana jest zawleczko. Wymiana jest szybka i nie trudna.
Słabo widać ale u mnie tak wygada napęd Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> MENGELE MB 280 + 3512 . Bezpiecznik jest na dole w tym co najbardziej odstaje. Na osłonie nawet się odznaczyło bo się złapało trochę zielska i obtarło farbę.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 24 październik 2009 - 17:54

sieczkarnia jednorzędowa claas jaguar30 u mnie 8,8 scinało co 2-3 przyczepy a jak była tylko rano jescvze rosa lub popadało to mozna było szału dostac. Ogólnie w tej sieczkarni łodygi podawane sa niezbyt płynie tzn po kilka nie idzie to na bierzaco tylko zbierało po kilka i wtedy to ciagnik mało nie wyszedł z siebie a kosiłem 7011 pózniej z rok czy 2 7341. Żałuje ze tyle lat ( 8) sie tym meczyłem. 1-1,5 ha na dzien to był szczyt tej sieczkarni przy ciagniku 80km !!!!!!!