Skocz do zawartości

Zadławiona krowa

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 23 październik 2008 - 11:05

Zadławiona krowa Wkurza mnie to że gospodarz nie może sprzedać do rzeźni krowy która np nie może wstać po porodzie a przyjedzie handlarz zapłaci za skórę a ma układy i odstawia do rzeźni i bierze jak za normalną sztukę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zadławiona krowa Dzisiaj, 07:06
  •  

#22 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 24 październik 2008 - 05:57

Zadławiona krowa U nas mozna sprzedac takie sztuki. Jest to tzw. uboj z koniecznosci.

#23 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 24 październik 2008 - 07:01

Zadławiona krowa Ojciec opowiadał że tu kiedyś też tak było...ale to dawno a teraz nie ma w okolicy żadnego zakładu który bije bydło a tych które są dalej oddalone nie interesują wcale takie sztuki. A pośrednicy mają żniwa. Sąsiad ostatnio miał taką sztukę obdzwonił wszystkie zakłady i żaden nie był zainteresowany. Sprzedał ją handlarzowi za parę zł a potem sprawdził w ARiMR co się z nią stało to została zabita w zakładzie który odmówił mu przyjęcia jej jak sam próbował.

#24 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2008 - 22:28

Zadławiona krowa u sasiadki krowa sie zadlawila i jakos tak kaslala. to przyszedl sasiad po brata i poszli ja leczyc. brat jak przyszedl to opowiadal; ze on trzymal za nozdrza sasiad za nogi a sasiadka wlewala do pyska flaszke 1l bimbru i mowila
-pij kur... ludzie pija nic im nie jest to i tobie niebedzie.

na drugi dzień krowa zdrowiuśka była.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#25 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 26 październik 2008 - 20:37

Zadławiona krowa bimbru?! wina albo drożdży na pobudzenie pracy bebechów ale bimbru? raczej jakiegoś słabiutkiego...
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#26 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 październik 2008 - 20:45

Zadławiona krowa sasiadka jest Ukrainka i robi bimber luks. lepszy jak te jakieś wódki z polmosu. a lala normalny tak jak ludze pija. nawet ja go próbowałam z tonikiem i jest ekstra. polecam bimber z tonikiem ale mocno zmrożony
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2008 - 12:05

Zadławiona krowa kurcze pod jedno fotko piszą ze dają piwo świnkom a tu bimber dla krów :P niedługo będą na polach pijane krowy chodziły :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#28 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 październik 2008 - 12:57

Zadławiona krowa u nas to normalka. kiedys byl taki przypadek ze krowa wzyla worek po ziemniakach (ta siatke) i gospodarz daj jej wodki ale i zadzwonili po weterynarza.ten przyjechal i zobaczyl ze krowa pijana gospodarz i kilka osob tez to pojecha powiedzial ze nic niezrobi. to pojechali do sasiedniej wioski po drugiego i operowali. a potem sie roznieslo na cala gmine ze w naszej wiosce przyjechal weterynarz to zastal gospodarza i krowe pijana. czasami takie sposoby pomagaja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#29 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 27 październik 2008 - 16:38

Zadławiona krowa to u nas też było coś na wiosce dali krowie pół litra wódki a obok stał taki pijaczek to tylko przełykał :P :) :)

#30 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 październik 2008 - 16:49

Zadławiona krowa krowa nie wielblad napic sie musi :) :) :) :) :P
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#31 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 01 listopad 2008 - 19:17

Zadławiona krowa w znajomej rzeźni na lewo wyrejestrowanie kosztuje 150 .weterynarz mógł stwierdzić obój z konieczności i parę złotych by wpadło.u nas jest sporo ubojni wiec ludzie niejedna taka sztukę zjedli

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 20 listopad 2008 - 22:48

Zadławiona krowa u mnie nieraz jakaś sztuka się zboża nażarła czy ja po koniczynie wzdęła to jej zawsze jakieś alko się jej zapoda. Co jest pod rękom: wódka, wino, brandy...