Skocz do zawartości

Problem z mf 255

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2008 - 15:22

Problem z mf 255 Mam problem z silnikiem mf255 niechce wchodzic na obroty jak daję gazu to tylko po jakimś czasie zaczyna przyśpieszać.Wymieniłem filtr paliwowy wszystko wyczuściłem i nic niepomogło.Coto może byc,czyżby pompa wtryskowa.Może ktoś wie coś na ten temat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z mf 255 Dzisiaj, 00:05
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 październik 2008 - 15:24

Problem z mf 255 kiedys miałem tak to jakieś gumki od przewodów paliwowych były źle założone po wymianie wszystkich gumek oddał, a u ciebie to samoistnei się stało czy po remioncie jakimś nie chodzi tak jak trzeba?

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2008 - 16:42

Problem z mf 255 To się stało samoistnie coraz gozej sięrobi raz jak otpaliłem to z 10 min trzymałem gaz na maxsa a on wogule niereagował tylko na wolnych obrotach chodził

#4 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 21 październik 2008 - 17:52

Problem z mf 255 spróbuj go odpowietrzyć, a najpierw odkręć przewód paliwowy np od pompki wspomagającej i zobacz czy dobrze leci ropa. dymi jakoś? a w ogóle co za paliwo masz w baku?

#5 Share damiian

damiian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 październik 2008 - 18:47

Problem z mf 255 kolego miałem ten sam problem.okazało sie ze pompa wtryskowa była do regeneracji a dokładniej regulator obrotów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 październik 2008 - 20:29

Problem z mf 255 a to od gaszenia cofa ci sie do końca??? mi kiedyś się urwało i nie cofało linki. Jechałem z pustakami (przyczepa i dwukółka) i na 3 cięzko miał ;) po jakimś czasem jakoś wiozłem ręko przy tym i cofałem do końca to na 4 leciał boczno drogo :o

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2008 - 08:57

Problem z mf 255 Nic niepomaga ,paliwo mam takie jak zawse ale to racej wontpię zeby to była wina paliwa. Pewnie regulator obrotów w pompie wtryskowej. Damiian ile cię kosztowała naprawa

#8 Share damiian

damiian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 październik 2008 - 09:39

Problem z mf 255 naprawa kosztowała 450 zł 2 lata temu

Edytowany przez andrzej2110, 22 październik 2008 - 10:42.
cytat

#9 Share Piotr24011975

Piotr24011975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo rolne.

Napisany 16 luty 2009 - 21:33

Problem z mf 255 Miałem to samo przy swoim paliwo nie ma winy, mój na końcu tak słabo na obroty wchodził że ledwo z opryskiwaczem sobie radził! Cała instalacja paliwowa przemyta i nic nie pomagało , Pompe do regeneracjj + wtryski dałem i nie ta maszyna! Umnie koszt to niecałe 300 zł bo głowiczka jeszcze nie musiała być nowa. Chyba że jeszcze jedno.... sprawdzałeś ten drobniutki filterek w pompie wtryskowej? Bo jak będzie zajdzony brudem to też będą takie objawy. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 kwiecień 2009 - 20:33

Problem z mf 255 Rozwaliła mi się wcale pompa wtryskowa, dzisiaj wymieniłem płetewki w głowiczce odpaliłem przejechałem się kawałek chodził luks przegazowałem przy 2000obrotów coś zapiszczało w pompie i staną ,po wstępnych oględzinach doszłem do wniosku ze wałek pękł moze wie ktoś jaka moze być tego przyczyna i ewentualnie koszt naprawy.